Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam koleżankę ze Szczecina
Autor Wiadomość
empathic 
Nowy

Wiek: 38
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-08-02, 21:38   Poznam koleżankę ze Szczecina

Podobno jestem bardzo empatyczny i przebojowy, choć akurat z tym drugim się nie zgadzam. Postrzegam siebie jako introwertyka. Poznam koleżankę nieegoistyczną, empatyczną, dojrzałą emocjonalnie, mającą na uwadze drugiego człowieka. Fajnie byłoby móc wyjść razem na spacer, do kina, teatru. :) Jeśli chodzi o mnie jestem w stanie wiele uczynić abyśmy swobodnie czuli się w swoim towarzystwie. Cenię poczucie humoru, wrażliwość, skromność, naturalność (nieudawanie kogoś kim się nie jest). Nie lubię rzucania słów na wiatr i kłótni. Za dużo w życiu przeszedłem żeby tracić czas na to drugie. Wydaje mi się że mimo młodego wieku mam duże doświadczenie życiowe więc przynajmniej wysłucham w tzw. 'trudnych sprawach'. Interesuję się sportem, programowaniem, psychologią, bieżącymi wydarzeniami. Generalnie jestem otwarty na nowe. Najważniejsze by wyznawać podobne wartości i patrzeć na świat w tym samym kierunku. Jeśli na podstawie tego opisu czujesz że moglibyśmy się dogadać, napisz śmiało. :) Najlepiej gdybyśmy mogli spotkać się osobiście, bo męczy mnie już samotność dnia codziennego po pracy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS