Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam kogoś ciekawego - Lublin i okolice
Autor Wiadomość
tymofiey 
Nowy


Wiek: 33
Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-07-13, 13:44   Poznam kogoś ciekawego - Lublin i okolice

Hej,
jakiś czas temu stwierdziłem, że pomimo tego iż mam wielu znajomych, to doskwiera mi samotność. Nie wiem dlaczego, ale pomyślałem, że internet może być dobrym miejscem by poznać kogoś ciekawego. Zobaczymy, warto spróbować. Ale do rzeczy :D

Mam 25 lat, mieszkam w Lublinie i jestem zdecydowanie osobą o wielu pasjach. Chcesz podyskutować o filmie, literaturze, muzyce? Żaden problem. Grasz na instrumencie? Świetnie, może pogramy coś wspólnie. Lubisz podróżować? Z chęcią wymienię się doświadczeniami ze swoich podróży, posłucham o Twoich. Kto wie, może kiedyś pojedziemy gdzieś razem. Może pasjonujesz się historią lub językami obcymi? Dogadamy się :) A może po prostu lubisz czasami posiedzieć w domowym zaciszu by odpocząć od częstych spotkań ze znajomymi? Bardzo fajnie.

Z charakteru jestem osobą raczej pogodną. Czasami uruchamia mi się tryb sarkastyczny ;) Mam spory dystans do siebie i ogromne, specyficzne poczucie humoru :)

Chciałbym zaznaczyć, że przede wszystkim szukam kogoś do rozmowy i zwykłej znajomości. Jeśli wyniknie z tego coś więcej - wspaniale, jeśli nie - trudno, ważne, że będzie z kim porozmawiać na ciekawe tematy.

Nie szukam osób tylko z Lublina. W miarę znośna odleglość też wchodzi w grę (mimo wszystko wolę przynajmniej od czasu do czasu mieć możliwość spotkać się z rozmówczynią "na żywo"), chociaż w sumie internetową dyskusją też nie pogardzę.

Jeśli w jakiś sposób jesteś zainteresowana - proszę o prywatną wiadomość z adresem e-mail :)
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-13, 14:20   

Witaj! :usmiech:

Internet jest bardzo dobrym miejscem na poznawanie ludzi, sama poznałam tu naprawdę wiele ciekawych osób. :usmiech: Choć wiadomo, trzeba być rozsądnym. :)

A co porabiasz na co dzień?
 
     
tymofiey 
Nowy


Wiek: 33
Dołączył: 13 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-07-13, 14:40   

Dlatego stwierdziłem, że warto spróbować tutaj napisać. Nic nie stracę, a być może kogoś poznam ;)
Na co dzień pracuję jako tłumacz w urzędzie :)
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-13, 14:50   

tymofiey napisał/a:

Na co dzień pracuję jako tłumacz w urzędzie :)


Super :oczko:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS