Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam kobietę
Autor Wiadomość
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2014-11-15, 22:22   Poznam kobietę

Cześć
Jestem z woj. łódzkiego, studiuję w Łodzi, mam 21 lat. Przez ostatnie kilka miesięcy czułem się samotny, ostatnio doskwiera mi bardziej niż zwykle, odbiło się to na moim charakterze, nie jestem już na codzień uśmiechnięty, tak ciekawy i pracowity jak kiedyś. Cóż, trzeba w końcu coś z tym zrobić ;-) Napisałem o sobie może trochę odstraszająco, ale nie potrzeba mi wiele, by zmytywować mnie do bycia uśmiechniętym i pracowitym mężczyzną, który troszczy się o swoją kobietę. Wystarczy kilka miłych rozmów i na początku znajomości trochę cierpliwości do mnie. Marzę o tym, by mieć partnerkę i zachowywać się tak, by czuła się kochana, bezpieczna, by widziała we mnie idealnego partnera.
Zapraszam do kontaktu.
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-11-15, 23:27   

Podobno w Łodzi jest najwięcej bezdomnych w Polsce

taka tam ciekawostka
 
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-11-16, 13:04   

Łódź to miasto emerytów i opuszczonych bloków ")... też podobno..
 
     
Radek. 
Milczący


Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 63
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2014-11-16, 17:44   

Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=N-kThfP0tfs
 
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2014-11-16, 18:47   

Nie wiem, jak na to odpowiedzieć...
Widzę, że chcecie mi pomóc przez wytworzenie specyficznego, depresyjnego klimatu który ma spowodować, że potencjalna Kobieta z Łodzi pomyśli sobie: albo on, albo już zawszę pozostanę sama. :jezor: Dzięki, doceniam Wasze starania.
 
     
Radek. 
Milczący


Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 63
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2014-11-16, 19:25   

długopis, Niedawno ktoś tu napisał, że forum po mału zacznie rzygać już takimi sprawami jak te.. Owszem rozumiem Cię, ale może zamiast pisać posty na forum, które praktycznie nie żyje napisał byś do dawnych koleżanek? Nóż widelec może się uda, a jak nie to koleżanka koleżanki.. Gdyby mój problem, samotność ograniczał się do braku partnerki to chyba bym dziękował Bogu. Idź do kawiarni, do restauracji. Zostaw solidny napiwek, sukces gwarantowany. Pis joł!
 
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2014-11-16, 19:56   

Od tego jest ten dział, żeby się ogłaszać. Ludzie są różni, dla mnie brak partnerki to duży problem i odbija się na moim zachowaniu i umiejętnościach. Teraz to mam trochę problemów, ale przyczyną że do nich doszło jest brak partnerki.
Ostatnio zmieniony przez długopis 2014-11-16, 19:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Radek. 
Milczący


Dołączył: 14 Lip 2014
Posty: 63
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2014-11-16, 20:46   

długopis, nie bój się zagadywać.. Tyle powiem.
 
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-11-16, 21:05   

długopis napisał/a:
Nie wiem, jak na to odpowiedzieć...
Widzę, że chcecie mi pomóc przez wytworzenie specyficznego, depresyjnego klimatu który ma spowodować, że potencjalna Kobieta z Łodzi pomyśli sobie: albo on, albo już zawszę pozostanę sama. :jezor: Dzięki, doceniam Wasze starania.


próbuję cię jakoś wciągnąć w rozmowę. ktoś poczyta, stwierdzi "cóż za charyzmatyczny, interesujący i inteligentny facet"! muszę go poznać bliżej

nie dziękuj
 
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-11-17, 02:04   

długopis napisał/a:
Od tego jest ten dział, żeby się ogłaszać. Ludzie są różni, dla mnie brak partnerki to duży problem i odbija się na moim zachowaniu i umiejętnościach. Teraz to mam trochę problemów, ale przyczyną że do nich doszło jest brak partnerki.



heh.... w jaki sposób brak partnerki odbija się na Twoim zachowaniu? ....na jakich umiejętnościach?... pytam retorycznie, domyślam się, że całe dnie siedzisz przybity i zadajesz sobie pytanie czemu mnie żadna nie chce.... czy coś w tend deseń... a umiejętności to pewnie łóżkowe miałeś na myśli.... no bo czego innego może nauczyć Cie partnerka? ,,,,myle się? to co rozmawiać nie umiesz z ludźmi? ... czy partnerka może ma cie nauczyć gwoździe wbijać? czy co?

I co liczysz pewnie na to, że jak tylko jakaś się pojawi to, Twoje problemy znikną..... wtedy to dopiero dowiesz się co to są problemy... kobietą ni jestem.... ale z Twoich postów wieje deseperacją, że aż ja poczułem :P

....jak chcesz to moge Ci dać namiar na taką jedną desperatke co to co chwila wypisuje na fejsie teksty w stylu "w końcu w domu... tylko 2giej połówki brak" Co do niej kręcona blondynka, ~24 lata, 165cm, cyckami by Cie udusiła, figura taka sobie, kwestie inteligencji z wiadomych wzgledów pominałem... :)
 
     
długopis 
Aktywny


Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 439
Wysłany: 2014-11-17, 08:18   

@4w5
Zdesperowany? Może to za mocno powiedziane, ale niech będzie. Z resztą opinii o mnie nie trafiłeś.
 
     
Elwira 
Nowy


Dołączyła: 26 Sie 2014
Posty: 42
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-11-18, 21:17   

Będę bronić nowego przybysza - każdy ma własny sposób, wbrew pozorom niełatwo próbować zagadać po raz setny, kiedy za każdym razem trafiasz na kogoś, kto traktuje Cię po chamsku/olewczo/jest poniżej poziomu intelektualnego (po wyglądzie tego nie ocenisz). Są też ludzie, którzy nie wszystko potrafią robić dla samych siebie, przykładowo: osobiście, by podjąć walkę z uprawianiem sportu, potrzebuję kogoś do towarzystwa, a że takowej osoby nie ma, to zwyczajnie go nie uprawiam. Płytkie, bo mogłabym się zmotywować sama, ale najwyraźniej do mojego mózgu to nie trafia ;) Odnowienie starej znajomości może być dobrym pomysłem, ale co jeśli wszyscy są "sparowani"? Wśród moich znajomych większość właśnie się zaręcza, wprowadza do wspólnych mieszkań, pojawiają się dzieci.
Ostatnio zmieniony przez Elwira 2014-11-18, 21:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Tamaraa25 
Nowy

Wiek: 28
Dołączyła: 23 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-12-24, 02:43   

Napisałam na pw , również jestem z Łodzi ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS