Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam dziewczynę z woj. łódzkiego lub śląskiego
Autor Wiadomość
Marcin1991 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 39
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2013-09-05, 02:37   Poznam dziewczynę z woj. łódzkiego lub śląskiego

Witam, poznam dziewczynę, najchętniej w wieku 17-26 lat, z województwa łódzkiego (w którym mieszkam) lub śląskiego (w którym studiuję). U płci przeciwnej najbardziej cenię inteligencję i posiadanie pasji. Ponadto uwielbiam dziewczyny z zielonymi oczami oraz długimi włosami układanymi w kłosy, warkocze i takie tam inne cuda - nie są to jednak 'elementy' wymagane.
O sobie mogę powiedzieć tyle, że obecnie mam 21 lat, mieszkam w Radomsku i studiuję w Częstochowie. Interesuje się wieloma rzeczami, głównie jednak historią, kolekcjonerstwem, sportem - kibicuje od wielu lat Chelsea Londyn. W wolnych chwilach czytam książki (najchętniej historyczne), słucham muzyki (klasyczny rock), oglądam filmy, pisze wiersze, ćwiczę itp. Odnośnie mojego charakteru to jestem miłym, wrażliwym i pomocnym chłopakiem, ostoją spokoju, kimś na kim można polegać. Od jakiegoś czasu walczę z nieśmiałością i chyba wygrywam tą bitwę. Owa nieśmiałość jeszcze do niedawna wiązała się z moją posturą - krótko mówiąc miałem sporą nadwagę. Znalazłem jednak motywację, zaprałem się i pokazałem środowisku 'że można' - zrzuciłem sporo mojego puszystego ciałka. W chwili obecnej jestem na etapie dopracowywania nadwyrężonej skóry i ogólnego rzeźbienia górnych partii ciała. Dla obcych przywdziewam maskę samotnika, który podchodzi do świata na chłodno, jednak dla osób - wg mnie - wartych uwagi jestem całkiem inny - otwarty, zabawny i ciepły. Niemniej zaprawdę trzeba się postarać i zrobić na mnie wrażenie, abym nawiązał z kimś bliższe stosunki. Oprócz tego jestem szatynem o niebieskich oczach i wzroście równym 198cm. Dodatkowo nie trawię papierosów i fajnie byłoby gdyby moja ew luba również ich nie lubiła. Podobnie jest z wszelakim alkoholem - nie rozumiem tego fenomenu i zrozumieć nie zamierzam. Nie bywam na żadnych imprezach i dyskotekach, bo to nie jest w moim stylu, nie umiem się na nich odnaleźć, a zresztą chodzić w takie miejsca samemu to jak strzelić sobie w stopę. Jakiś czas uczyłem się Salsy, więc coś tam nogami przebieram, musiałem jednak zakończyć naukę, gdyż nie miałem z kim ćwiczyć nowych kroków. Krótko, bo krótko - ze względu na odniesioną kontuzję - ćwiczyłem też Taekwondo, choć walkę uznaję jako ostateczność. Moich znajomych mogę policzyć na palcach dwóch rąk, jednak są to barwne osobowości. Mimo to, nie jestem z tych osób co pół życia spędzają u kolegi na kanapie - nie tułam się po cudzych domach, bo mam swój własny, rodzinny. Nigdy nie miałem dziewczyny, kilka razy byłem zauroczony, raz zakochany - naprawdę fajne uczucie.
Jeżeli zainteresowałem jakąś Pannę moim krótkim opowiadaniem to zapraszam na PW, gdzie udostępnię mój e-mail, by można było porozmawiać - najpierw przez internet, a potem kto wie.
 
     
Seara 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lis 2013
Posty: 159
Skąd: Opole, Częstochowa
Wysłany: 2013-11-20, 17:41   

Marcin1991, widziałam Twoje ogłoszenie na innym forum i tam do Ciebie napisałam ;)
 
     
ShadowOna22 
Nowy

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 27
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-11-20, 18:11   

Powodzenia! :)
 
 
     
Metalhead
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-20, 20:00   

No właśnie, powodzenia.
Ja z Mazowsza ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS