Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam dziewczyne :-)
Autor Wiadomość
35EN 
Nowy

Wiek: 28
Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 32
Skąd: Włodawa
Wysłany: 2016-06-18, 14:43   Poznam dziewczyne :-)

Cześć, mam na imię Kuba, mam 21 lat i chętnie poznam miłą i szczerą dziewczynę z okolic Chełma, Parczewa, która tak jak ja czuje się samotna, nie ma co robić w wolnym czasie a chciałaby spędzać z kimś czas. Na ogół jestem normalny, lubię odwalić coś głupiego, na imprezy jeżdżę rzadko, bo w sumie nie mam z kim za bardzo. Najchętniej poznalłbym osobę w moim wieku, chociaż te kilka lat różnicy w tą czy tą nie stanowi problemu, bardziej zależy mi na tym żeby mieć wspólne tematy itp. Nie szukam związku na siłę, może być to relacja koleżeńska. Jestem szczery i wrażliwy, i szczerze mówiąc znudziło mi się poznawanie kolejnych dziewczyn, które latają z imprezy na imprezę i przebierają w chłopakach, który przystojniejszy z lepsza gadką itp. Chciałbym poznać naturalną dziewczynę, jak to się mówi taką szarą myszkę, z którą mógłbym utrzymywać stały kontakt przede wszystkim w realu ( nie lubię wirtualnych znajomości), a kto wie może i związek. Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS