Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poznam dziewczynę. Rozmowy, poznanie się, może związek?
Autor Wiadomość
martin 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 17
Skąd: śląskie
Wysłany: 2016-07-18, 16:22   Poznam dziewczynę. Rozmowy, poznanie się, może związek?

Cześć,

Mam 25 lat, mieszkam na południu Polski, jestem po studiach.
Niebieskooki szatyn z brodą o normalnej budowie ciała, zadbany, lubiący dobrze się ubrać.

Czym się zajmuję?
Pracuję jako specjalista w korporacji, w zawodzie zdobytym podczas studiów (łamię stereotyp bezrobotnego magistra :-P )
Po pracy lubię spacerować, jeździć na rowerze, czasami jakiś wypad samochodem w jakieś ciekawe miejsce, a gdy brzydka pogoda - poczytać, albo pooglądać dokumenty o astrofizyce (takie zainteresowanie z dzieciństwa, które przetrwało do tej pory). Jako 17 ,18-latek grałem na gitarze w zespole i bardzo lubię muzykę, szczególnie rockową. Dodatkowo nie pogardzę dobrym filmem albo serialem.

Charakter? Cóż...
Ciężko mi się samemu opisać, według mnie najlepiej poznać osobę i wyrobić sobie o niej subiektywną opinię. Napisz, poznasz mnie, a potem sama mnie ocenisz.
Ale jak już muszę, to opisałbym się jako pewny siebie, zaradny życiowo, samodzielny, ambitny, znający swoją wartość, otwarty, niekiedy zbyt gadatliwy i szanujący konstruktywną krytykę.
Jestem młody, więc korzystam z życia, tzn. lubię chodzić na imprezy, spotykać się z ludźmi, ale ludzie niekoniecznie lubią się spotykać ze mną. Mam specyficzny charakter - jestem wybredny w doborze znajomych i problematyczne jest dla mnie utrzymywanie kontaktu. Może to przez pracę, natłok obowiązków, niechęć do zobowiązań? Nie wiem...
Nie umiem powiedzieć czy jestem typem ekstrawertyka czy introwertyka. Najprędzej powiedziałbym, że jestem gdzieś pośrodku - ambiwertykiem. Niekiedy muszę się wyszaleć wśród ludzi, a są takie dni, że potrzebuję spokoju. W takie dni najlepiej rozmawia mi się z kimś w 4 oczy, bez tłumu, szczerze i na temat. Jestem dobrym obserwatorem i potrafię wyciągać trafne wnioski, które często mogą służyć jako rada dla innych.

Szukam dziewczyny, która umiałaby ze mną wytrzymać, wspierać i służyć radą (tak jak pisałem - lubię słuchać krytyki). Chciałbym, żeby była w zbliżonym wieku (parę lat w tą czy w tamtą nie robi różnicy). Musi być otwarta na wszelkie tematy i nie bać się wykazywać inicjatywy.
Najlepiej jakby mieszkała w woj. śląskim, ale oczywiście porozmawiać można z kimś w obrębie całej Polski, może akurat coś z tego wyjdzie ;-)

Jeżeli Cię zainteresowałem, to zapraszam Cię do rozmowy, podczas której moglibyśmy się poznać i wymienić zdjęciami.
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-18, 16:47   Re: Poznam dziewczynę. Rozmowy, poznanie się, może związek?

martin napisał/a:
(łamię stereotyp bezrobotnego magistra :-P )


A kto w innym temacie pisał, że dziś zbierał materiały do pracy magisterskiej? :oczko: No to jeszcze nie magister :twisted: :oczko:
Niektóre kobiety bywają też mocno spostrzegawcze...

[ Dodano: 2016-07-18, 16:48 ]
martin napisał/a:
Musi być otwarta na wszelkie tematy i nie bać się wykazywać inicjatywy


Jakoś to zabrzmiało tak.. groźnie :lol2: i nieco dwuznacznie.
Ostatnio zmieniony przez Marcy 2016-07-18, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
martin 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 17
Skąd: śląskie
Wysłany: 2016-07-18, 17:34   Re: Poznam dziewczynę. Rozmowy, poznanie się, może związek?

Już się poprawiam.

Od roku mam niepełne magisterskie, praktycznie rzecz biorąc masz rację - nie jestem jeszcze magistrem, jestem nim 'prawie' ;-)

Napisałem tak, bo w Polsce mówi się 'bezrobotny magister', a 'bezrobotny inżynier' nie pasuje :lol: wziąłem więc pod uwagę szeroko pojętą grupę ludzi po studiach.

Musiałem zrobić sobie rok przerwy i jakoś tam wyszło, że obronę mam we wrześniu.


Marcy napisał/a:
Jakoś to zabrzmiało tak.. groźnie :lol2: i nieco dwuznacznie.


A jak miało zabrzmieć? Wszelki temat to np. polityka, a wykazywać inicjatywę można np. poprzez wyprasowanie mi koszuli :lol:
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-07-18, 19:26   Re: Poznam dziewczynę. Rozmowy, poznanie się, może związek?

martin napisał/a:
a wykazywać inicjatywę można np. poprzez wyprasowanie mi koszuli :lol:


Zdajesz sobie sprawę, że w tej chwili nie zachęcasz? :zeby:

O czym magisterka będzie? :usmiech:

[ Komentarz dodany przez: Amigo Vulnerable: 2016-07-18, 20:55 ]
Takie rozmowy bardziej nadają się na priv aniżeli tu.
Pisanie w tematach w dziale "Poznajmy się" nie jest zabronione ale... niekonieczne.
Ostatnio zmieniony przez Marcy 2016-07-18, 19:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS