Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję wrażliwej domatorki [Śląsk]
Autor Wiadomość
Samotny_zeslaska
Nowy

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: 2016-03-12, 16:35   Poszukuję wrażliwej domatorki [Śląsk]

Nazywam się Adam, rocznikowo 23 lata, obecnie student, a po godzinach serwisant komputerów. Piszę to ogłoszenie, ponieważ samotność powoli doprowadza mnie do łez. Poszukuję wrażliwej, romantycznej kobiety ze Śląska (Bytom, Katowice, okolice). Wiek nie gra większej roli.

Jestem introwertykiem (unikam tłumów ludzi, imprez, alkoholu), raczej domatorem, ale uwielbiam spacery i spokojne spędzanie czasu, nie tylko w domu. Interesuję się astronomią, lubię dzieciaczki (nie, nie mam własnych ;) ) i mam przyjazne nastawienie :-)
Spokojny, wrażliwy (aż za bardzo...) z nutą romantyzmu...
Jeśli chciałabyś w przyszłości pójść na kolację przy świecach czy spacer w blasku gwiazd, napisz, z pewnością się dogadamy :)

Chciałbym oglądać z Tobą nocne niebo, przynosić Ci śniadania do łóżka i sam czasem je dostawać. Chciałbym budzić się rano przy Tobie i przytulić mocno oraz głaskać Twoje rozczochrane włosy.

Chciałbym w przyszłości mieć do kogo wracać z pracy, chciałbym dawać Ci oparcie i sam je w Tobie mieć.

Chciałbym stworzyć stabilny związek pełen romantyzmu i uczuć.
Chcę byś siedziała mi na kolanach, grała ze mną na konsoli, opierała się o mnie i wspólnie ze mną czytała książki.

Chciałbym miłości. Takiej prawdziwej, wiecznej. Nie sztucznej jak w serialach, nie burzliwej jak w dzisiejszych czasach. Tylko wspólnej, wiecznej i potężnej!

Chcę przechodzić z Tobą wszystkie trudności i dzielić się szczęściem.

Pragnę Cię akceptować i być akceptowany.
Jeśli zamiast szalonej imprezy, wolisz spędzić czas w spokoju, wspólnie w domu, na spacerze, kinie czy rozmowie, napisz!
Bądź moim światełkiem w tym tunelu życia, a ja obiecuję, że będę się starał wspierać Cię w każdej sytuacji. Złapmy się za rękę i przejdźmy przez życie wspólnie, z uśmiechem na twarzy i namiętnością w sercu!

Czekam na Ciebie! :)
Mail: adamek141 @ vp . pl
 
     
oszukana88 
Nowy

Dołączyła: 28 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-05-28, 00:30   

Witam, uwaga to oszust i krętacz, nie dajcie się zwieść tym pięknym słówkom ja przekonałam się że to jedno wielkie kłamstwo!
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-05-28, 18:13   

Jeżeli jest to jakiś oszust i osoba nieszczera, to ja również się do tego przyłączam i ostrzegłbym kobiety przed taką znajomością.
Podobna sytuacja panuje na wielu portalach randkowych, gdzie było już wykorzystanych wiele kobiet przez takich oszustów. Oni celowo wypisują piękne słowa, aby zachęcić do wykorzystywania naiwnych kobiet.

Poza tym, to nie jest miejsce na tego typu propozycje, bo tu nikt nikogo nie będzie wykorzystywał dla własnych celów.

Niech kobiety się tu pilnują i uważają na takich typów. Nie ma na to przyzwolenia!
 
 
     
zapominajka 
Aktywny



Dołączyła: 01 Gru 2015
Posty: 251
Wysłany: 2016-05-28, 22:39   

ktoś sobie jaja robi
 
     
oszukana88 
Nowy

Dołączyła: 28 Maj 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-06-04, 04:50   

Niestety jaja to sobie robi autor tego postu :( Daje ogłoszenia na różnych forach pod wieloma nickami i różnymi adresami email pisząc piękne słówka, a w rzeczywistości okazuje się co innego, ma różne fetysze. Potrafi świetnie manipulować. Jestem pewna że zwodził już wiele kobiet. Ja długo się wahałam zanim odważyłam się napisać, ale pewnie niewiele to da bo on zaraz założy nowe konto i pod innym loginem napisze nowy post lub na jakimś innym forum.
 
     
Akcja 
Aktywny



Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 336
Skąd: Z jakiegoś miasteczka...
Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2016-06-04, 11:31   

Ja myślę, ze długo tak się nie pobawi, "w oszukiwanie", bo w końcu noga mu się powinie i wpadnie.
Ktoś jemu za to odpłaci i to okrutnie, a wtedy będzie sprawiedliwość.
Niech nie będzie taki pewny siebie, bo może się na tym nie raz przejechać, i tak się stanie, prędzej czy później.
Ten typek zostanie za to ukarany i raz na zawsze mu się odechce oszukiwania kobiet!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS