Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukuję romantyczki (Śląsk)
Autor Wiadomość
Samotny_zeslaska
Nowy

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-11-22, 18:06   Poszukuję romantyczki (Śląsk)

Witaj.
Z tej strony wysoki (180cm) brunet o piwno-brązowych oczach, które zmieniają kolor według nastroju.

Jestem introwertykiem, co oznacza, że szukam ciszy w tym krzyczącym świecie. Nie znajdziesz mnie na żadnej mniejszej czy większej imprezie, próżno również szukać wśród ludzi. Ale jeśli zobaczysz w parku mało uczęszczaną alejkę, masz ogromną szansę mnie tam zastać. Takie miejsca to prawdziwe elektrownie - to z nich introwertycy czerpią energię, siły potrzebne do działania. Kałuża, w której widzimy odbicie drzewa, pojedynczy listek na gałęzi, szum wiatru czy delikatne przenikanie promieni słonecznych przez leśną koronę – to są rzeczy i zjawiska, które potrafią wprowadzić mnie w stan wewnętrznego spokoju i wyciszenia. Właśnie w tym stanie czuję się najlepiej.

Kontakt z ludźmi (z większą grupą) doprowadza mnie do "wypompowania", zmęczenia psychicznego.
Jestem dobrym słuchaczem, troszkę gorszym mówcą (nieśmiały i małomówny). Ale chętnie porozmawiam z Tobą na wszelkie mniej lub bardziej istotne tematy - od oceny utworu muzycznego czy wnikliwej relacji z filmu aż po temat dotyczący gęstszych (niż pozostałe) cząsteczek tworzących jeden z pierścieni Saturna. Tak, astronomia to jedno z moich dwóch zainteresowań. Drugim jest konsola przenośna, ale spokojnie - nie gram całymi dniami! :)

(Nie)stety jestem bardzo wrażliwym romantykiem. Chciałbym w końcu przeżyć kolację w blasku świec. Spacer pod gwiazdami. A także wśród gwiazd, w dosłownym znaczeniu. W związku jestem raczej uległy, lubię jak kobieta dominuje (decyduje o prawach, obowiązkach, zarządza czasem, pieniążkami, jest stanowcza, wymagająca. Hm, taki fetysz...), więc miłe by było, gdyby zostało to zaakceptowane ;) Oczywiście potrafię też tupnąć i powiedzieć zdecydowane "nie".

Jazz to coś, co mnie uspokaja. Electro swing dodaje mi energii. Czasem bywa, że sięgam po poezję śpiewaną - to z kolei regeneruje moją duszę.

Na koniec może Cię zaskoczę - NIE wiem co to jest spalony, nie wiem jak smakuje piwo czy wódka, nie mam pojęcia co jest teraz modne ani kto jest na topie. I wiesz co? Nie mam potrzeby się tego dowiedzieć :)

Aktualnie studiuję informatykę, dorabiam w serwisie laptopów.
Jeśli miałabyś ochotę się poznać, masz 18-29 lat (i różnica wieku Ci nie przeszkadza, ja mam 22 lata), napisz ;)


Mail: adamek141[at]vp[dot]pl (za [at] wstaw małpkę, za [dot] kropkę)

Zdjęcie poślę na maila :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS