Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie mam pomysłu na oryginalny tytuł ogłoszenia
Autor Wiadomość
CzlowiekRafal 
Nowy

Wiek: 27
Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2014-07-31, 19:15   Nie mam pomysłu na oryginalny tytuł ogłoszenia

Hej. Jestem siedemnastolatkiem z Raciborza, szukam kogoś do pogadania a jeśli mieszkasz w okolicy to również do wspólnego spędzania czasu, może kiedyś czegoś więcej :) Ale nauczony przykrym doświadczeniem nie zamierzam się śpieszyć i jeśli kiedyś nazwę cię przyjaciółką to nie znaczy że wpadłaś we friendzone bez wyjścia :D
Mam dwa wielkie uzależnienia z które trzeba zaakceptować, a najlepiej ze mną dzielić, mianowicie gra na gitarze oraz na komputerze :) Lubię czarny humor, mam dystans do siebie, mam specyficzny charakter przez który bardzo łatwo mi nawiązywać znajomości i równie trudno utrzymać je dłużej niż miesiąc, przez co jestem samotnikiem. Co do muzyki to głównie rock i metal, zdarzy się blues, rap lub dubstep, nawet muzyka popularna. Generalnie to co jestem w stanie zagrać (lub mam marzenie żeby to zagrać) tego słucham :) Chętną na rozmowę lub spotkanie dziewczynę w moim wieku (plus minus dwa lata :) ), z podobnymi zainteresowaniami zapraszam na gadu gadu :)
 
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-07-31, 22:51   

a nie lepiej po prostu poudzielać się trochę na forum i poznać kogoś tak o, przypadkowo?
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS