Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Niby nie samotny, ale jednak
Autor Wiadomość
Tylkojaniktinny
Nowy

Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-01-31, 12:51   Niby nie samotny, ale jednak

Cześć!

Może zacznę od siebie :D
Mam na imię Łukasz, mam 20 lat i mieszkam w Warszawie od kilku miesięcy. Niestety mam to do siebie, że strasznie ciężko przyzwyczajam się do ludzi, a co za tym idzie nie poznałem za dobrze wielu ludzi... Pracuję, od października zaczynam studia, bo (niepotrzebnie, byłem głupi) zrobiłem rok przerwy. Nie szukam miłości, bo to nie o to chodzi najbardziej. Szukam znajomej, koleżanki, z którą można się spotkać, przejść się, porozmawiać. Jestem typem humanisty, który (moja wada) przejmuje się innymi za bardzo. Jeżeli jest tutaj jakaś koleżanka, której też się nudzi w Warszawie to zaproszam do kontaktu!
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2017-02-01, 00:59   

Witaj ;)

Rok przerwy to nie zawsze złe rozwiązanie. Można kilka spraw przemyśleć, inaczej spojrzeć na życie, ewentualnie na naukę, znaleźć się w innym miejscu i nabrać jakiegoś doświadczenia...

Choć u mnie rok przerwy zmienił wszystko. Zabił plany i zostawił mnie tu gdzie jestem. Nie wiem czy to źle, czy nie, ale z perspektywy czasu doszedłem do wniosku że i tak musiałem pracować, musiałem o siebie zadbać, zapewnić sobie byt... Niby była jeszcze szansa na zaoczne, ale stwierdziłem że w taki sposób prędzej się wykończę niż cokolwiek będę miał i tak oto "zaprzepaściłem" swoją "karierę". Ale nie żałuję że tak się stało i myślę że to najważniejsze ;) Przecież nie muszę mieć studiów, nie muszę siedzieć gdzieś w biurze i dyrygować innymi.

Także nie żałuj tego roku, bo on ci może tak naprawdę wiele dać. Też na początku myślałem że strata czasu, ale potem przekonałem się że byłem w błędzie. To że teraz robisz coś innego, nie znaczy że to źle. Najważniejsze że coś robisz, a nie czekasz biernie na październik ;)
Ostatnio zmieniony przez Bari 2017-02-01, 00:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS