Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Legnica-Wrocław /filozof
Autor Wiadomość
Nietzcheanista
Nowy

Dołączył: 12 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-02-12, 00:48   Legnica-Wrocław /filozof

Hello.
Od 2 lat po tych portalach szukam kogoś z kim odfrunę w miejsce ciszy i romantyczności. Kogoś kto interesuje się filozofią, niereligijną duchowością. Kogoś z kim mogłbym debatować w każdej ilości słów, kogo będę mógł przytulić i poczuć tą głebie. Kogoś kto nie będzie się ze mnie śmiał, ani wprawiał mnie w zakłopotanie. Kogoś kto zrozumie mnie i mi pomoże wydostać sie z samotności, a jednocześnie zrozumie moją aspołeczność. Kogoś kto ma oliwe w głowie i rozumie na czym polega cały spisek świata, kogoś kto nie będzie patrzył na mnie jak na idiotę, kiedy będę... a nie ważne.

Szukam kogoś, kto zrozumie filozofa, kto ma wielkie serce, sporą wiedzę, 18 lat i mieszka we Wroclawiu w ktorym bede mieszkal od sierpnia, albo w Legnicy. Kogos kto lubi jarać blanty i fajki. Kogoś introwertycznego, najlepiej czwórkę enneagramiczną.

Kim jestem? Kocham sie w filozofii, teoriach spiskowych, tworze muzyke, mam 18 lat, spedzam juz drugi rok samotnie. Marze aby zmienic ten swiat.
Ostatnio zmieniony przez Nietzcheanista 2016-02-12, 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS