Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Introwertyk szuka koleżanki. ;)
Autor Wiadomość
Msz 
Nowy


Wiek: 31
Dołączył: 01 Sie 2016
Posty: 37
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2017-07-11, 14:43   Introwertyk szuka koleżanki. ;)

Witajcie

Mam 24 lata i jestem introwertykiem. Jestem spokojnym człowiekiem i nie lubię głośnych imprez, przez co mam problemy z poznawaniem nowych ludzi. Przez długi czas nie przeszkadzała mi samotność a wręcz ją uwielbiałem, jednak od dłuższego już czasu zaczynam obserwować rosnącą we mnie chęć i potrzebę do rozmawiania z innymi ludźmi. Niestety nie posiadam żadnych znajomych z którymi mógłbym sobie porozmawiać dlatego pomyślałem, żeby tutaj napisać.

Interesuję się wieloma rzeczami, można powiedzieć, że prawie wszystkim... ;) Lubię się rozwijać i każda nowa rzecz wzbudza we mnie ogromną ciekawość. Jednak jak bym miał wymienić rzeczy, które lubię robić najbardziej to napisałbym, że lubię czytać książki przeważnie fantastykę i kryminały, często też słucham muzyki, spaceruję po okolicy zwiedzając nowe miejsca a ostatnio zacząłem odkrywać techniki fotografii. Interesuje się też, astronomią, fizyką, elektroniką, sportami indywidualnymi, wędkarstwem i majsterkowaniem.

Niestety, ale moje umiejętności rozmawiania z innymi są na bardzo słabym etapie rozwoju przez co początki bywają trudne i nie potrafię za bardzo ciągnąc rozmowy do przodu, jednak się staram i próbuję rozwinąć w sobie tę umiejętność. Dlatego, jeżeli chciałabyś mi w tym pomóc, to serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. ;)

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS