Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
CZY MAM JAKIEKOLWEK SZANSE
Autor Wiadomość
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-08-14, 07:40   

mihi17maj napisał/a:
tak jak pisał Prezes facetów którzy nie zaliczają kobiet na 1spotkaniu itp jest tak mało że prawie można policzyć na palcach.

Zaliczają, bo niektóre laski im na to pozwalają.
Tylko jak potem wymagać od takiej panny, aby nie zrobiła tego samego z kimś innym? Skoro ona się nie szanuje, nie będzie też szanowała partnera.
Dlatego nie chciałabym nigdy spotykać się z facetem, który traktuje seks przedmiotowo, w celu wyżycia się, nie patrząc gdzie wchodzi, byle wejść. Ot jest okazja, laska jest łatwa, to trzeba skorzystać z tejże okazji.
Co mi po mężczyźnie, który nie potrafi uszanować swojego ciała? Jeśli nie umie zadbać o siebie, nie ma zasad moralnych, kieruje się instynktem samca, nigdy nie będzie dobrym partnerem życiowym.
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-14, 15:16   

Cieszę się z tego że takie kobiety jeszcze istnieją :) dla mnie sex też nie jest najważniejszy i dlatego mam niekiedy wrażenie że nie pasuję do tego świata :(

Zawsze gdy miałem dziewczyne podstawowym pytaniem 90% moich kumpli było "zaruchałeś już?". :lol: Naprawde... ludzie zabijają we mnie romantyzm i jeżeli on kiedykolwiek upadnie to z winy ludzi których w życiu napotkałem.
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-08-14, 15:23   

Wydaje mi się, że to są sprawy intymne, nie do omawiania w gronie kolegów, czy koleżanek. Szczycić się tym, że się "zaruchało" to możę chyba jakiś niedojrzały dzieciak, mało mający wspólnego z prawdziwym mężczyzną.
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-14, 19:24   

Wiem
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 09:40   

Selcia napisał/a:
Wydaje mi się, że to są sprawy intymne, nie do omawiania w gronie kolegów, czy koleżanek. Szczycić się tym, że się "zaruchało" to możę chyba jakiś niedojrzały dzieciak, mało mający wspólnego z prawdziwym mężczyzną.


No niestety, to "zaruchałeś już?" występuje nawet do 30stego roku życia w gronie facetów xd
 
     
baronowa 
Aktywny



Wiek: 30
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 280
Wysłany: 2012-08-15, 12:48   

Sen napisał/a:

No niestety, to "zaruchałeś już?" występuje nawet do 30stego roku życia w gronie facetów xd


Smutne.
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-15, 13:09   

Cytat:
Smutne

Po prostu potrzebują więcej czasu, żeby dojrzeć. I trudniej im okazywać uczucia.
 
 
     
Tutiki
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-15, 20:20   

to chyba nie temat do wynurzeń na temat lasek i ruchania

a co do 39? wcale nie jest to stara osoba, jak dla mnie starymi można nazwać 70-latków
mój dziadek miał 64 lata jak ponownie sie ożenił, i niby kolo 40 jest za późno na poznanie kogoś?
Ostatnio zmieniony przez Tutiki 2012-08-15, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Babi 
Milczący


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 90
Wysłany: 2012-08-15, 21:54   

Co do wieku to zgadzam się z tobą Tutiki, mojego kolegi dziadek znalazł sobie partnerkę w wieku ok. 70 lat i jeździ z nią starym maluchem i z tego co mi kolego opowiadał, to są całkiem szczęśliwi :)
 
 
     
buenhombre 
Nowy

Wiek: 47
Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-08-30, 13:44   

oj selcia selcia....
mylisz się, ja jako facet przyznaję, że walory zewnętrzne są dla mnie ważne ale uwierz, że nie najważniejsze.... a dziecko ... to ja akurat marzę, żeby poznać kobietę z dzieckiem bo sam nie mogę mieć swoich... i znam wielu takich facetów, którzy niestety nie wchodzą na forum samotność...
a co do kobiet z dzeickiem to jest właśnie inny problem - taka kobieta najczęściej szuka opiekuna i ojca dla dziecka a nie partnera dla siebie, wieczne powtarzanie, że ma się dziecko i ono jest najważniejsze deprymuje wielu facetów...
nie traćcie nadzieji , ja mam tak pogmatwane życie i do tego w samotności a wciąż ją mam, bycie niepoprawnym marzycielem też ma swoje dobre strony
pozdrawiam
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-09-01, 07:49   

buenhombre napisał/a:
oj selcia selcia....
mylisz się, ja jako facet przyznaję, że walory zewnętrzne są dla mnie ważne ale uwierz, że nie najważniejsze.... a dziecko ... to ja akurat marzę, żeby poznać kobietę z dzieckiem bo sam nie mogę mieć swoich... i znam wielu takich facetów, którzy niestety nie wchodzą na forum samotność...
a co do kobiet z dzeickiem to jest właśnie inny problem - taka kobieta najczęściej szuka opiekuna i ojca dla dziecka a nie partnera dla siebie, wieczne powtarzanie, że ma się dziecko i ono jest najważniejsze deprymuje wielu facetów...
nie traćcie nadzieji , ja mam tak pogmatwane życie i do tego w samotności a wciąż ją mam, bycie niepoprawnym marzycielem też ma swoje dobre strony
pozdrawiam


W każdym związku, rodzinie, dzieci stawia się na pierwszym miejscu, dba o nie, o ich wykształcenie, rozwój, więc nie wiem co jest dziwnego w tym, że i samotne matki też o dzieci dbają. Jak jest samotna, to aby mieć partnera, ma olać swoje dzieci?
W rodzinie mąż, partner, ojciec - pomagają w opiece nad dziećmi, więc dlaczego w przypadku samotnej matki i jej pociech ma być inaczej?
Jeśli się z kimś taka matka wiąże, to logiczne, że jej partner bierze na swoje barki część odpowiedzialności za potomstwo.
Wiadomo, że kiedy dziecko mniejsze, wymaga tej uwagi więcej, a jak podrasta, ma już swoje grono znajomych, pasje i.t.d. i dorośli w rodzinie mają więcej czasu dla siebie.
Takie jest życie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS