Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
CZY MAM JAKIEKOLWEK SZANSE
Autor Wiadomość
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-13, 16:10   

Dlatego specjalnie zaakcentowałem partner seksualny. Nie wszystkie kobiety zasługują by je kochać...niektóre(większość)nadają sie tylko do jednego. A ja szukam naprawde porządnej ;-) Sorry że mam takie zdanie ale dziewczyny same na to zapracowały bym miał o nich takie zdanie...
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-08-13, 17:37   

prezes napisał/a:
Dlatego specjalnie zaakcentowałem partner seksualny. Nie wszystkie kobiety zasługują by je kochać...niektóre(większość)nadają sie tylko do jednego. A ja szukam naprawde porządnej ;-) Sorry że mam takie zdanie ale dziewczyny same na to zapracowały bym miał o nich takie zdanie...


I niestety, muszę się tutaj z tobą zgodzić. Niektóre nadają się tylko do jednego. Tylko zadziwiające jest to, że skoro niby wolicie te porządne, to dlaczego latacie za szmatami?
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-13, 18:05   

Selcia napisał/a:
prezes napisał/a:
Dlatego specjalnie zaakcentowałem partner seksualny. Nie wszystkie kobiety zasługują by je kochać...niektóre(większość)nadają sie tylko do jednego. A ja szukam naprawde porządnej ;-) Sorry że mam takie zdanie ale dziewczyny same na to zapracowały bym miał o nich takie zdanie...


I niestety, muszę się tutaj z tobą zgodzić. Niektóre nadają się tylko do jednego. Tylko zadziwiające jest to, że skoro niby wolicie te porządne, to dlaczego latacie za szmatami?


Bo tak łatwiej.
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-08-13, 20:13   

No i to świadczy nieładnie o was. Idziecie na łatwiznę, a potem marudzicie, że tak mało porządnych.
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-13, 21:20   

Cytat:
Nie wszystkie kobiety zasługują by je kochać...niektóre(większość)nadają sie tylko do jednego.

A czym się dokładnie różnią jedne od drugich, bo nie bardzo rozumiem?
 
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-13, 22:43   

Latamy za szmatami? Ja i większość facetów których znam ma chęć tylko na wartościowe kobiety przy których trzeba się nagłowić i namęczyć ;) wtedy większa satysfakcja (nie mam tu na myśli nic o seksualności) :) a łatwe laski? no cóż jesli facet jest wolny, brak mu kobiecego ciała i nagle zjawi się mu taka okazja to raczej skorzysta. Jeśli by nie skorzystał wnioskowałbym że jest gejem. Jednak tak jak wspomniałem na początku: KOBIETA>LASKA
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-13, 22:58   

Cytat:
Jeśli by nie skorzystał wnioskowałbym że jest gejem.

Czyli spotkanie faceta, który się nie puszcza na prawo i lewo graniczy z cudem?
 
 
     
Selcia 
Początkujący


Wiek: 49
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 192
Skąd: Nieważne
Wysłany: 2012-08-13, 23:03   

Wygląda na to, że porządny, czyli taki, który nie zalicza łatwych panienek jak leci, jest na wymarciu. Bez urazy, ale ja tam osobiście nie chciałabym zawierać bliższych znajomości z takim, co to zaliczał, jak była okazja.
 
     
dusza
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-13, 23:32   

prezes napisał/a:
Latamy za szmatami? Ja i większość facetów których znam ma chęć tylko na wartościowe kobiety przy których trzeba się nagłowić i namęczyć ;) wtedy większa satysfakcja (nie mam tu na myśli nic o seksualności) :) a łatwe laski? no cóż jesli facet jest wolny, brak mu kobiecego ciała i nagle zjawi się mu taka okazja to raczej skorzysta. Jeśli by nie skorzystał wnioskowałbym że jest gejem. Jednak tak jak wspomniałem na początku: KOBIETA>LASKA

A co ma zrobić facet jeśli nie szuka łatwej kobiety, tylko szuka wartościowej a takiej nie może znaleźć?
I nie cierpię określenia kobieta => laska
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-13, 23:36   

No to lepiej szukaj takiego który takich okazji nigdy nie miał...
Poza tym jak ktoś jest singlem to chyba mu wszystko wolno, prawda? będąc z kimś nie ładnie jest grzebać w przeszłości i partnerkach (partnerach). Ja tez miałem taki okres w życiu gdy mówiłem że jak będe mieć dziewczynę to tylko dziewice ale juz mi sie to odmieniło.
 
     
dusza
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-13, 23:44   

Bo dla mnie wartościowa kobieta to nie musi być tylko dziewica. Bardzo często wartościowa kobieta to też taka która sama wychowuje dzieci
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-13, 23:51   

Łoł , takie to pole rażenia pewnych wypowiedzi jest rozległe że i o mnie zahaczyło. O Boziu.
 
     
panna Z. 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 21 Sie 2011
Posty: 207
Wysłany: 2012-08-14, 00:02   

Cytat:
Poza tym jak ktoś jest singlem to chyba mu wszystko wolno, prawda?

Może nie wszystko, ale sypiać oczywiście każdy może z kim chce. Tylko myślę, że czyjeś podejście do seksu może być dla kogoś istotne. Na przykład u mnie tacy, którzy sypiali z kim popadnie praktycznie nie mają szans. Co nie znaczy, że będę ich potępiać i mówić jacy są źli.

Cytat:
będąc z kimś nie ładnie jest grzebać w przeszłości i partnerkach (partnerach)

To prawda, ale zanim się z kimś będzie, dobrze jest się tej osobie przyjrzeć też pod tym kątem.
 
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-08-14, 00:21   

dusza napisał/a:

A co ma zrobić facet jeśli nie szuka łatwej kobiety, tylko szuka wartościowej a takiej nie może znaleźć?
I nie cierpię określenia kobieta => laska



Szukać dalej z nadzieją ,jak ja. Samo sie nie znajdzie ;)

Są mężczyźni i chłopczyki, są kobiety i laski ;) wartościowej dziewczyny nigdy nie nazwałem "laska".
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-08-14, 04:52   

tak jak pisał Prezes facetów którzy nie zaliczają kobiet na 1spotkaniu itp jest tak mało że prawie można policzyć na palcach.
Po 2
prezes napisał/a:
Poza tym jak ktoś jest singlem to chyba mu wszystko wolno, prawda?
to co napisałeś po części się zgodzę z Tobą że taka osoba może robić co chce ale jednak z poziomem bo nie sztuką jest zaliczać kobiety na prawo i lewo ale sztuką jest zachować ją przy sobie.
a po 3 W takich facetach którzy to zaliczają kobiety na prawo i lewo wkurza to że wielce są pod jarani że ostatniej nocy zaliczyli kobietę.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS