Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chętnię popisze
Autor Wiadomość
robert1984 
Nowy


Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 29
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2019-02-17, 18:42   Chętnię popisze

Cześć. Chętnie popiszę o wszystkim i o niczym. Najchętniej na GG. W sumie nie liczę już na nic, może zwykła rozmowa, przyjaźń a może coś więcej. Nie mam wielu znajomych a rozmowy z obcymi mnie stresują jednak przez net jest łatwiej. Można bez problemu wylać wszystkie żale tak naprawdę nie znając rozmówcy. Czasem mogę marudzić i narzekać na wszystko ale druga osoba przecież może to samo .
PS. Nie zawsze jestem widoczny ale na pewno odpiszę.
Pozdrawiam Robert.
 
 
     
Rutti41 
Nowy

Dołączyła: 13 Sty 2019
Posty: 27
Wysłany: 2019-03-13, 12:07   

Witaj! Co u ciebie?
 
     
robert1984 
Nowy


Dołączył: 15 Sie 2016
Posty: 29
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2020-08-26, 19:25   

U mnie jako tako. Są wzloty, są też upadki. Niedawno umarł mój ojciec i teraz wiele rzeczy spadło na moją głowę. Jak jeszcze parę miesięcy temu rozważałem wyprowadzkę tak teraz wiem że muszę zostać i pomagać mamie. Mam pracę, zmieniłem samochód co można uznać jako taki nieduży plus w życiu ale pustka samotności boli coraz bardziej. Śmierć ojca dała do myślenia, wiem że kiedyś zostanę sam. Umrę w jakimś domu starości gdzie pielęgniarki będą się znęcały nade mną. Będę miał pogrzeb na koszt państwa na który i tak nikt nie przyjdzie. To tyle ode mnie. Jakby co to mój "anons" jest dalej aktualny.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS