Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chciałbym znalezc samotną i wolną kobiete z Warszawy
Autor Wiadomość
Kondziu 
Milczący


Wiek: 40
Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Pionki (mazowieckie)
Wysłany: 2011-11-07, 00:11   Chciałbym znalezc samotną i wolną kobiete z Warszawy

Witam, serdecznie! Zamiesciłem tutaj swoje ogłoszenie w celu poznania wartosciowej, samotnej i wolnej kobiety. Sam jestem bardzo samotny, ale to samotnosc wybrała mnie, a nie odwrotnie. Chciałbym miec obok siebie bliską mi kobiete, która potrafiłaby mnie rozumiec, wspierac, wysłuchac i doradzic. Myslę, ze na początek mogą to byc luzne relacje, bliska znajomosc. Dobrze byłoby, gdyby taka kobieta miała podobny wiek, normalny charakter i zeby miała wiele zainteresowan, lubiła duzo rozmawiac, była szczupła (wzrost 165-170). Moje dane kontaktowe-gadu gadu:25459944 i e-mail:konrad.deja@onet.pl i mozna pisac.
Ostatnio zmieniony przez Kondziu 2011-11-08, 16:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
myszka1604 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 525
Wysłany: 2011-11-07, 09:00   

Najważniejszy jest charakter i dobre serce, ale wzrost 165-170cm, dobre :-D
Ostatnio zmieniony przez myszka1604 2011-11-07, 09:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
szal_oczu
Nowy

Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 39
Wysłany: 2011-12-31, 00:05   

Kondziu, a niewartościowej, maniakalno-samotnej i niewolnej? Nie w tym wieku, nie szczupłej, ze zbyt dużą ilością zainteresowań, bez normalnego charakteru... itd... :)
Hmm? Ależ pookreślałeś..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS