Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
/samotny/ Poszukuję Bratniej Duszy
Autor Wiadomość
Fortesso 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 45
Wysłany: 2019-05-23, 01:56   /samotny/ Poszukuję Bratniej Duszy

Witam
Od dłuższego czasu jestem osobą bardzo samotną zaś po wydarzeniach z ostatniego roku (to długa a za razem bardzo smutna historia) moja samotność znalazła się wręcz w kulminacyjnym punkcie, nie mogłem / nie mogę sobie z nią poradzić. Wielokrotnie zastanawiałem się czy pozostawić swój post na tym forum (czy w ogóle zasługuję na jakiekolwiek spojrzenie innej osoby) dziś postanowiłem się przełamać.

O mnie

28 lat
Z początku bywam nieśmiały z czasem jednak staję się coraz bardziej otwarty
uwielbiam długie rozmowy przy dobrej kawie bądź herbacie, muzykę w prawie każdej formie, spacery.

poszukuję kobiety z którą mógłbym nawiązać bliższą więź - porozmawiać na każdy temat za równo poważny jak i ten luźny, zwierzyć się z codziennych trudności,by pośród szarości i sutku odnaleźć to jak że cudowne ciepło którego tak bardzo mi brakuje, naturalnie sam odwdzięczę się tym samym z przyjemnością wysłucham, zawsze posłużę swym wsparciem - poradą.

Jeśli tylko znajdzie się osoba zainteresowana serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną mój numer Gadu-Gadu znajduję na moim profilu
Ostatnio zmieniony przez Fortesso 2019-05-23, 15:33, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS