Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Angel
2012-07-18, 12:23
Muzyka
Autor Wiadomość
samysliciel
[Usunięty]

Wysłany: 2011-11-11, 11:05   

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, jest świetną odskocznią od szarej codzienności...
Słucham różnej muzyki w zależności od nastroju, zazwyczaj rocka i klasycznej.
Ulubiony zespół - Within Temptation :serduszka: , z polskich wykonawców - Myslovitz.
 
     
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-11-11, 11:14   

broken_glass napisał/a:
Do K1977 moje serce to Gotyk i cały jego splendor :serduszka:


O gotyku nie mam pojęcia. Posłucham w weekend. Dzięki :)

Zupełnie zapomniałem o Myslovitz. Też miłe wspomnienia :)
 
     
Allure77 
Nowy

Wiek: 45
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 38
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-12-02, 17:30   

To co akurat trafia do mojej podświadomości, od tygodnia odnajduję się w ambiencie, Hexfire i Asura. Tak mam. A za chwilę znów złapię za wysłużonego fendera i zrównam z ziemią wszelakie, moje dzisiejsze zapatrywania, growlingiem przeszywając noc...
 
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-01-05, 18:36   

Zmieniając trochę tok tego tematu. Może się pochwalicie czy grywacie na jakiś instrumentach?
Ja do tej pory "gram" na gitarze i harmonijce ustnej, niestety z blues kapeli nici, bo moja siostra nie chce przejąc gitary, a ja jednocześnie na harmonijce i gitarze grac nie będę xD Mój brat(3 lata) właśnie "uczy się" grac na moich klawiszach (keyboardzie), na których ja sama nigdy nie nauczyłam się grac. No cóż młodemu wróży się kariera muzyka, ciągnie go do perkusji, więc jak tylko będzie mnie stać, a on nadal będzie czuł do tego pociąg to mu zakupię to cudeńko, ku rozpaczy moich rodziców :D
No i jeżeli struny głosowe można nazwać instrumentem to na nim także grywam. Uwielbiam śpiewać, wrzeszczeć i melodią wypływającą z moich ust wyrażać emocje. Może czas kupić jakiś porządny program do nagrywania? Pomyślę nad tym, a jak mi się uda to... dam wam posłuchać (bójcie się o swoje uszy).
 
 
     
mihi17maj 
Dyskutant


Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 1166
Wysłany: 2012-01-05, 19:17   

Obecnie słucham ostatnimi czasami tego radia http://pl.delicast.com/radio/Niemcy/techno/TechnoBase.FM zarąbiste radio :-) Polecam
 
 
     
inaczej6 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 38
Skąd: no z Polski.
Wysłany: 2012-03-20, 01:21   

Ja w sumie słucham różnie, od nastroju. Pop, dubstep, jakieś mixy, rock, rap nawet..

Ulubieni wykonawcy, bądź zespoły :

* Rihanna :serduszka:
* Adele, Birdy <3
* Coldplay :yes:
* 30STM
* Silverstein, Nickelback, LP, Within Temptation, Skillet, BFMV
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-03-20, 17:24   

inaczej6, ostatni gwiazdka to powinna być pogrubiona :-P
Skillet, Nickelback, LP <3
 
 
     
inaczej6 
Nowy


Wiek: 30
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 38
Skąd: no z Polski.
Wysłany: 2012-03-20, 19:02   

Ever heh.. czytając posty wyżej nie pytam dlaczego. ;) w sumie to druga gwiazdka powinna być pogrubiona. ^^
 
     
Pawes 
Milczący


Wiek: 38
Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 63
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2012-03-31, 14:12   

Nie mam dokładnie wyrobionego gustu muzycznego, zmienia się to co jakiś czas.
Na pewno nie odejdę od niektórych kapel/wykonawców/kompozytorów np.
Metallica, Linkin Park, Evanescence, Hans Zimmer, Trevor Jones, Ennio Morricone, Randy Edelman, Akurat, Republika, Dżem, Myslovitz, Two Steps from Hell, Audiomachine, God is an astronaut taki trochę pomieszaniec ;)

Co do gry - raczkuję z gitarą akustyczną, przyzwyczajam palce.
 
     
Orion 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 04 Mar 2012
Posty: 98
Skąd: Wrocłopole
Wysłany: 2012-04-09, 01:16   

Niestety nie znoszę muzyki, która nie jest na totalnie najwyższym poziomie. A zatem większość utworów zespołó Slayer i Metallica. A oprócz tego naprawdę białe kruki autorstwa innych metalowych zespołów, m. in: Judas Priets, Suicidal Tencencies, Iron Maiden, Anthrax, Megadeth. Ale, jak mówiłem, od tych zespołów najwyżej 3 piosenki na głowę. Reszty nie znoszę. Generalnie nie powiedziałbym, że słucham metalu. W końcu nie cierpię jego przytłaczającej większości. Chociaż tak po prawdzie to ja nie lubię większości rzeczy, nie mówiąc już o osobach.
 
 
     
lumiere 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 160
Wysłany: 2012-04-09, 21:56   

Słucham wielu gatunków muzyki. Rock, metal, muzyka klasyczna, darkwave, trochę soul'u i jazzu... Czasami zdarza mi się posłuchać muzyki filmowej, industrialu, muzyki elektronicznej i post-rocka.

A co do grania, to gram na gitarze, w tym również basowej. Takim moim niespełnionym marzeniem, jeśli chodzi o granie są skrzypce, ale na to już chyba niestety za późno...
 
     
Robsson 
Aktywny



Wiek: 33
Dołączył: 16 Mar 2012
Posty: 415
Wysłany: 2012-04-10, 21:02   

Łucja napisał/a:
Słucham wielu gatunków muzyki. Rock, metal, muzyka klasyczna, darkwave, trochę soul'u i jazzu... Czasami zdarza mi się posłuchać muzyki filmowej, industrialu, muzyki elektronicznej i post-rocka.


A czego słuchasz z soul'u?? :D
 
     
lumiere 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 160
Wysłany: 2012-04-11, 18:43   

Robsson napisał/a:
A czego słuchasz z soul'u?? :D


Aretha Franklin, Ray Charles. Znaczy się głowy bym nie dała czy to soul, bo według mnie segregowanie muzyki gatunkami trochę mija się z celem. Jednak moja mama twierdzi że ci artyści ''grają soul'', więc ja jako posłuszna córeczka też tak uważam :mrgreen:
 
     
Ever 
Dyskutant



Wiek: 27
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1237
Skąd: z piekła
Wysłany: 2012-04-11, 18:45   

Moja mama dzieli na: muzykę(klasyczna, pop i delikatny rock) i bezsensowne wrzaski(gotyk, metal, mocny rock itp.) i gadanie(rap) :zeby:
I chyba najczęściej słucha "Bezsensownych wrzasków", choć niekoniecznie tego chce.
 
 
     
lumiere 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 160
Wysłany: 2012-04-11, 19:04   

Ever napisał/a:
I chyba najczęściej słucha "Bezsensownych wrzasków", choć niekoniecznie tego chce.


No cóż... :D ''Moi sąsiedzi słuchają dobrej muzyki. Nie wiem czy chcą, ale słuchają'' :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS