Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka nocna :) Raj dla uszu!!
Autor Wiadomość
Grzeesiu96 
Początkujący


Wiek: 27
Dołączył: 27 Kwi 2013
Posty: 102
Skąd: Południe Polski.
Wysłany: 2013-07-08, 01:33   Muzyka nocna :) Raj dla uszu!!

Tak z innej beczki :) Przyznam szczerze, że piszę tego posta natchniony wspaniałymi, doskonałymi na noc nutami :) Kocham taką muzykę zwłaszcza w nocy, ma swój niepowtarzalny klimat. A w aucie, to jest dopiero to... W ogóle noc jest strasznie ciekawa dla mnie, uwielbiam ją. Ja wiem, że to brzmi jakbym był na jakis dragach, ale to ma taki piękny klimat, noc, jazda w nocy samochodem i tego typu piosenki jak Czerwone Gitary ,, w drogę", Varius Manx ( piosenka księżycowa, zamigotał świat, wolne ptaki, wymieniałbym tu w nieskonczonosc... :) Edyta Bartosiewicz, ( skłamałam, tatuaż, tutaj tak samo )Bajm, Oddział Zamknięty ( party ), jest tego naprawdę dużo, Anna Jantar, duzo tez jest zagranicznych Enya, Eric Clapton, Elton John, ale mimo wszystko te polskie wszystko przebijają :) Pewnie zapomniałem duzo wykonawcow ale tak na szybko to ciezko :) To są piosenki, które kocham, są takie piękne. Oczywiście lubię nieraz posłuchać dzisiejszych hiciorków typu Pitbull itd. takich dających kopa, ale w nocy to najlepiej tylko takich:) A Wy jaką muzykę lubicie? I czy też lubicie w nocy słuchać i ogólnie podróżować nocą, to jest cud miód malina. Tylko ze ja mam taki problem trochę, bo jeszcze mam siedemnaście lat i nie mam prawka, więc muszę liczyć na innych, ale ogólnie kocham jeździć autem w trasy. Ale w styczniu pod koniec zaczynam robić już prawko, więc wtedy to juz będzie idealnie:)
Ostatnio zmieniony przez Grzeesiu96 2013-07-08, 01:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Santine 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 06 Kwi 2013
Posty: 129
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-09-04, 19:34   

Zgadzam się, noc to cudowna i klimatyczna pora, wszystkiemu nadaje jakieś inne i głębsze znaczenie. Muzyce też.
A jeśli nie ma się możliwości wskoczenia w samochód i pojechania przed siebie - spacer ze słuchawkami w uszach jest dobrą alternatywą.<;
Zresztą już wkrótce i wieczory będą stwarzać lekko nocną atmosferę. Ciemność, światła latarni, rozjaśnione wystawy. Uwielbiam.;)
 
     
owca_wojenna
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-05, 00:37   

Ja również lubię słuchać w nocy muzyki. Czasem przed samym zaśnięciem włączam coś sobie dobrego, żeby mi brzęczało i dobrze się spało. A nocne podróżowanie to tylko pociągiem. Co prawda jeżdżę tylko na uczelnię i z powrotem czyli jakieś 25 minut drogi ale po zmroku fajnie jest usiąść i jeszcze do tego poczytać coś ciekawego. Na dworze mróz i śnieg i ciemności a ja siedzę sobie w ciepłym pociągu :D

Muzyka na sen to może jakiś soundtrack. Sama melodia bez słów np coś takiego: [url=http://www.youtube.com/watch?v=EFK5bnceOG4]Explosions In The Sky - Your Hand In Mine [/url]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS