Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja ogólna : )
Autor Wiadomość
Furball 
Nowy


Wiek: 33
Dołączył: 21 Gru 2022
Posty: 6
Wysłany: 2023-12-31, 15:21   

Rammstein zawsze szokowali i będą , tacy są , również głośny teledysk który wypościli jeżeli się nie mylę 4 lata temu - wiadomo co i kogo przedstawiali , był szum i ucichło :roll:
 
     
freebird 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 81
Wysłany: 2023-12-31, 17:04   

Poszedłem w ten temat bo to było swego czasu głośne a z racji tego, iż nieco podobny gust w pewnym momencie mieliśmy to postanowiłem zapytać. Nie znam niestety nikogo z mojego nazwijmy to otoczenia kto znał temat w tamtym czasie. Od tamtej zastanawiam się czy nie robię źle słuchając tego czy tamtego. Wracając do Rammsteina to Till chyba był o molestowanie oskarżony? Tutaj jest to ciężki temat. Na pewno zauważyliście, że o molestowaniach w showbiznesie od kilku lat jest coraz głośniej. Częściowo za sprawą tego, iż rzeczywiście to miało miejsce i wypływa a częściowo dlatego iż ktoś chce "żerować" na krzywdzie innych i rzuca taki oskarżenia na prawo i lewo.
 
     
Apnornagnad 
Nowy

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 5
Skąd: Kujawsko Pomorskie
Wysłany: 2024-02-01, 15:58   

freebird napisał/a:
okej plotka plotką ale taka udowodniona pedofilia to już coś grubego. Mimo wszystko nie potrafię jednoznacznie odciąć się od ich piosenek. Pewnie dlatego, że trochę się na nich wychowałem Jak to się mówi "przypominają mi beztroskie lata".

Jestem nowym użytkownikiem witałem się ponad miesiąc temu ale byłem zajęty to wracam.

Nie dziwi mnie to wcale, tacy artyści to w ogóle nie patrzą na wiek lasek co im włażą ,,za scenę'', a potem są problemy... Myzycy ogółem mają ciężko, takie koncertowanie to męcząca praca fizyczna tak naprawde, i nie dziwota, że wielu ćpa i łamie prawo, co ich jednak nie usprawiedliwia z popełnianych przestępstw!
 
     
freebird 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 81
Wysłany: 2024-02-01, 17:11   

Ciężka praca fizyczna to nie powód do ćpania i łamania prawa. Gdyby tak było to cały sektor przemysłowy byłby wielkim burdelem z kokainą w magazynach. Takie przypadki to jest zwykła słabość jednostek w mojej ocenie (mówię o narkotykach, przemocy itp).
 
     
Apnornagnad 
Nowy

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 5
Skąd: Kujawsko Pomorskie
Wysłany: 2024-02-01, 19:44   

No nie usprawiedliwia, ale z jakiegoś powodu o tych przypadkach się więcej wie, może nie są tak ,,szczelni'' jak inni znani ludzie.
 
     
freebird 
Milczący



Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 81
Wysłany: 2024-02-02, 18:08   

Może jest więcej kamer i ogólnie obserwacja takich przypadków jest łatwiejsza ze względu na większa ilość świadków?
 
     
Sematarel 
Nowy

Wiek: 34
Dołączył: 07 Kwi 2024
Posty: 2
Wysłany: 2024-04-07, 20:11   

Ja akurat jestem fanem Rammsteina od dziecka praktycznie, jakoś starszy brat mnie tym zaraził za dzieciaka, a co do afery hmm , a który zespół metalowo rockowy nie ma nic za uszami ?:D , Zresztą koniec końców Till i tak chyba został oczyszczony z zarzutów, ale nie ma co dyskutować o ich prywatach , żałuje tylko, że nie byłem nigdy na ich koncercie, jakoś nie było mi dane , raz byłem bardzo blisko jak byli w Gdańsku, ale wypadł mi akurat wtedy pilny zabieg i bilet przepadł, a w tym roku niestety nie ma ich na polskiej liście nad czym ubolewam ;/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS