Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym jest dla Was muzyka?
Autor Wiadomość
makkaron 
Nowy

Wiek: 28
Dołączyła: 23 Maj 2016
Posty: 7
Skąd: kuj-pom
Wysłany: 2016-05-24, 08:11   

Muzyka jest moim uzależnieniem :-) Słucham jej codziennie po kilka, albo nawet kilkanaście godzin dziennie i czasem się zastanawiam, ile moje uszy jeszcze wytrzymają ._. Oby jak najdłużej!
Często miewam syndrom tzw. "jednego zespołu", jak ja to nazywam, to znaczy potrafię męczyć utwory jednego wykonawcy przez kilka dni z rzędu w porywach do kilkunastu... Dzikie o_O
Kiedyś byłam bardzo wybredna, jeśli chodzi o gust muzyczny, a teraz biorę wszystko, co mi wpadnie w ucho i to najczęściej jest rock i metal :peace:
 
     
deaky 
Aktywny



Wiek: 32
Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 268
Skąd: Mazowieckie/Kuj-Pom
Wysłany: 2016-05-24, 10:23   

Muzyki słucham praktycznie cały czas. Zawsze gdzieś przy sobie mam parę słuchawek i jeśli tylko mogę, to korzystam z okazji, by posłuchać czegoś dobrego :-)
Mój telefon jest wypełniony praktycznie po brzegi muzyką :-D Cenię sobie głównie rock i metal, ale nie pogardzę dobrym utworem z fajną linią melodyczną. A w szczególności lubię te utwory, które potrafię zagrać :peace:
Dzięki muzyce jestem w stanie wyrazić swoje emocje, poprawia moje samopoczucie, w szczególności, gdy mam naprawdę paskudny dzień.
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-05-24, 19:54   

O, widzę, że coraz więcej fanów metalu na forum, nice :) Może będzie z kim pogadać o ciężkich brzmieniach :)
 
     
Bluelife13
Nowy


Dołączył: 31 Maj 2016
Posty: 11
Wysłany: 2016-05-31, 19:57   

Dla mnie muzyka to po część odskocznia od rzeczywistości. To właśnie wtedy skupiam się bardziej na moim wnętrzu, na moich pragnieniach. Przy muzyce staję się bardziej kreatywna i nawet wpadam na lepsze pomysły. Niektóre piosenki są dla mnie wspomnieniami niektórych momentów w życiu, więc gdy je słucham to przenoszę się w przeszłość. Najbardziej przemawia do mnie rock i jazz. Gdy słucham rocka staję się bardziej radosna, pełna wigoru, natomiast przy jazzie odpoczywam i czuję się zrelaksowana ;)
 
     
Poljubac 
Milczący



Wiek: 52
Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 64
Wysłany: 2016-08-27, 08:43   

Wszystkim :serce:
 
     
Shrt 
Milczący


Wiek: 30
Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 94
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: 2016-08-27, 16:44   

Muzyka jest czymś czego nie może w mojej codzienności zabraknąć. Kiedyś powiedziałbym, że to sens życia ale to bzdura, jednakże w wolnych chwilach fajnie jest się zrelaksować przy children of bodom czy in flames.
Fascynacja zaczęła mi się już od późnych klas podstawówki i przełożyła się finalnie na kupno gitary, co serdecznie wszystkim polecam. Nie uczyć się utworów by ślepo potem powtarzać po innych artystach tylko skupić się bezpośrednio na technikach i w spokoju ponapierdzielać własne riffy. Bardzo relaksujące :serce:
 
     
Phryne 
Aktywny



Wiek: 39
Dołączyła: 23 Mar 2016
Posty: 242
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-02-17, 14:45   

Nigdy nie byłam jakąś wielką fanką muzyki. Jasne, lubiłam sobie posłuchać, miałam swoich dwóch czy trzech ulubionych wykonawców, ale zawsze wolałam czytać. Od niedawna wkręciłam się w winyle i tym samym muzyka stała mi się bliższa :)
 
 
     
LuKaSz93 
Nowy

Dołączył: 09 Lut 2017
Posty: 31
Skąd: Okolice Szczecina
Wysłany: 2017-02-17, 21:46   

Dla mnie muzyka jest nieodłącznym elementem mojej codzienności:-) Daje ona wiele radości i napędza do działania ;-) Nie wyobrażam sobie dnia bez jej codziennej mocnej dawki :twisted: Odpowiedni rodzaj jest do odpowiednich sytuacji jak trening, nauka czy po prosu odpoczynek. A jaką muzykę lubicie,jakie rytmy was pobudzają do działania?
 
     
outsider 
Nowy


Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-04-05, 01:39   

najlepszym sposobem wyrażenia uczuć i emocji... jak zwykłem mawiać - żyć się da, dopóki w sercu muzyka gra
 
 
     
Fortesso 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 12 Lut 2019
Posty: 45
Wysłany: 2019-03-11, 23:53   

Dla mnie osobiście muzyka jest pierwszą platoniczną miłością jestem z nią związany od kiedy pamiętam (gram od czwartego roku życia) i chodź jestem niespełnionym zawodowo muzykiem gdyż przez swe liczne ograniczenia moja droga potoczyła się inaczej bardzo często powracam do instrumentu zwłaszcza teraz w tak trudnym dla siebie momencie.
Ostatnio zmieniony przez Fortesso 2019-03-11, 23:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
ShadrakMeduson 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 30
Wysłany: 2019-03-12, 21:14   

Muzykę mi zabrano siłą.
Teraz jako niesłyszący w mojej głowie tylko horst Wessel lied, Afrika Korps, panzerlied.... Międzynarodówka... Writing on the wall, muzyka z Avengers: Infinity war oraz Black hawk down
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS