Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Angel
2012-07-18, 12:28
Czy te piosenki nie są piękne?
Autor Wiadomość
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-28, 22:38   

:-o
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-28, 22:39   

Misiaczek dlaczego mówisz do nas, siebie w 2 osobie ? ::P to sa początki rozdwojenia jaźni wiesz?

Ah i zapomniałam ! dziękuję misiaczku! polecany przez ciebie utworek będę włączać szefowi...kocha takie rytmy, ! to jest to! strzał w 10! ah, ze sama na to wczesniej nie wpadłam:) dzięki!

Edit:
Myślisz, że ten utwór spowoduje, ze 2 latek przestanie miewać zatwardzenia? pytam jak terapeuta misiaczka.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-28, 22:42   

on tak mówi o sobie w 2 osobie :)
 
     
misiaczek
Nowy

Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 27
Skąd: okolice Zamościa
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-28, 23:02   

Niestety misiaczek nie zna dzialan terapeutycznych tego utworu, jesli jestes pelna odwagi i nie boisz sie siegac po nowe i niezbadane to bedzie to dla ciebie swietna okazja do sprawdzenia slusznosci twej teorii. W przeciwnym razie dowiemy sie tego dopiero, gdy inny smialek zdecyduje sie zrobic to co opisalas. Po za tym ze mna wszytko ok, z misiaczkiem tez. Nie mamy rozdwojenia jazni, jestesmy jedna i ta sama osobowscia.
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-28, 23:12   

Czy się boje?! no nie misiaczku! śmiesz wątpić? samo uruchomienie youtub'a i wpisanie tego utworu już chyba o czyms świadczy?

Jak TEN utwór nie pomoże, to poproszę Monixę o namiary na radio maryja... tylko obawiam sie, ze mały może wtedy dostać rozwolnienie. A nie chciałbym tego, cóż!
 
     
kochanie
Nowy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Świdnik k/Zamościa
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-30, 09:57   

misiaczek napisał/a:
Atb - Desperate Religion


Dzieki misiaczek! Super piosenka! Slucham jej na okraglo, szkoda ze cie zabnowali. Patrzac na twoje posty widac, ze moglbys tu napisac jeszcze wiele ciekawych i wartosciowych wypowiedzi. Nie mowiac juz o innych fajnych nutkach, ktore misiaczek moglby tu podac.
 
     
Serpent 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 275
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-30, 10:38   

kochanie napisał/a:
misiaczek napisał/a:
Atb - Desperate Religion


Dzieki misiaczek! Super piosenka! Slucham jej na okraglo, szkoda ze cie zabnowali. Patrzac na twoje posty widac, ze moglbys tu napisac jeszcze wiele ciekawych i wartosciowych wypowiedzi. Nie mowiac juz o innych fajnych nutkach, ktore misiaczek moglby tu podac.



uuuuuu biedny misiaczek.... nie może pisać już postów więc niedowartościowany mały człek zrobił sobie nowy profil :placze:
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2012-12-30, 10:41   

kochanie napisał/a:
i. Nie mowiac juz o innych fajnych nutkach, ktore misiaczek moglby tu podac.

Z tym to bym polemizowała, ale każdy ma inne gusta muzyczne:)
 
     
kochanie
Nowy

Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Świdnik k/Zamościa
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-30, 11:06   

Serpent, czy misiaczek byl twoim wrogiem? Czy powiedzial ci kilka gorzkich slow, ktorych nie mozesz przelknac i teraz slepo bedziesz szukal zemsty na kazdym nowym uzytkowniku, ktory napisze o nim cieple slowo? Moze nie warto szukac za wszelka cene awantur, one do niczego nie prowadza. O ile dobrze kojarze mieliscie z misiaczkiem jakis spor w temacie odnosnie wzrostu, wg mnie mial 100% racji i slusznie zwrocil ci uwage. Radze ci przemyslec jego slowa na spokojnie, wyciagnac z nich wnioski i nie czepiac sie mnie.

Dreamska, moze spodoba ci sie Tiesto- Elemenst of life. Jest w moim guscie.
 
     
PannaW.
Nowy

Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 45
Wysłany: 2013-01-26, 23:20   

Ja uwielbiam wszelkie utwory Led Zeppelin, jednak Babe, I'm gonna leave you to mój faworyt. Polecam.
 
     
Nightmare95 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-01-29, 09:53   

Ojjj dużo było piosenek które mi się spodobały ale na razie są takie dwie które bardzo lubię i jakoś... tak pobudzają mnie do życia.
http://www.youtube.com/watch?v=ktvTqknDobU Imagine Dragons - Radioactive
http://www.youtube.com/watch?v=zyTCtbYNzRg Honor for All - Daniel i Jon Licht piosenka która była na końcu gry Dishonored i mnie jakoś poruszyła po przejściu tej gry na którą czekałem bardzo długo i widać było na co czekać.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS