Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sunrise
2016-08-06, 19:48
Nie wiem co mam robić...
Autor Wiadomość
givemelove
Nowy

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-03-14, 21:37   Nie wiem co mam robić...

...
Ostatnio zmieniony przez givemelove 2014-03-15, 15:16, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-03-14, 21:51   

Cytat:
Dodam, że mam nerwicę, boję sie ludzi, mam ciągłe stany depresyjne związane z moją przeszłością


Psycholog by ci pomógł. Zwłaszcza, że masz nerwicę i stany depresyjne. Najpierw tym powinnaś się zająć, czyli sobą, a potem całą resztą. Najpierw sama musisz dojść do równowagi, a potem kombinować co dalej. takie jest moje zdanie.
 
     
givemelove
Nowy

Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-03-15, 10:18   

...
Ostatnio zmieniony przez givemelove 2014-03-15, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fuksia 
Milczący


Wiek: 42
Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 59
Wysłany: 2014-03-15, 12:37   

givemelove napisał/a:
Przyznaję Ci rację, ale żaden psycholog nie pomoże mi na to, że muszę mieszkać w tym domu, z bratem, który mnie oszukał, i z całą resztą wspomnień o mojej rodzinie... Muszę ruszyć dalej, tylko nie mam jak, nie wiem co może poradzić na to psycholog, skoro i tak codziennie będę tutaj... Nie mogę stracić kolejnego roku, już straciłam jeden rok po maturze...


Może miał swoje powody. Spróbuj je poznać i zrozumieć zanim zupełnie położysz na nim kreskę. Rozumiem, że szkoda ci czasu, ale masz dopiero 20 lat a wyjechać możesz zawsze. Jeśli nie chcesz jechać sama to zastanów się jakie masz opcje. Może jednak warto iść na studia. Niektóre z nich oferują wyjazdy na zagranicę. To też jakaś opcja. Tak czy inaczej powodzenia.
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-03-15, 15:56   

Cytat:
Przyznaję Ci rację, ale żaden psycholog nie pomoże mi na to, że muszę mieszkać w tym domu, z bratem, który mnie oszukał, i z całą resztą wspomnień o mojej rodzinie... Muszę ruszyć dalej, tylko nie mam jak, nie wiem co może poradzić na to psycholog, skoro i tak codziennie będę tutaj... Nie mogę stracić kolejnego roku, już straciłam jeden rok po maturze...


Rzucisz jeden kamyczek, a ruszy się cała lawina. Być może wizyty u psychologa pomogą ci spojrzeć na wiele rzeczy inaczej. Jeśli ty zaczniesz się zmieniać, to wszystko w okół też się zmieni. Podejmij jakieś działanie. Choćby idź na studia, albo do psychologa, albo jeszcze co innego. Od samego myślenia nic się nie zrobi. Pomyśl co aktualnie możesz zrobić. Wyjazd Ci odpadł, ale przez to, że tak się na niego nastawiłaś nie dostrzegasz innym możliwości, które masz. Choćby studia. Chcesz uciec, ale tak na prawdę to nie rozwiążesz swoich problemów związanych z nerwicą i depresją, bo nawet, jak zmienisz otoczenie twoje lęki i tak w tobie zostaną. Zmiana otoczenia nie sprawi, że one uciekną, znikną jak za sprawą czarodziejskiej różdżki.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-16, 09:31   Re: Nie wiem co mam robić...

givemelove napisał/a:
...


To nie jest post, temat zamykam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS