Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Angel
2013-09-25, 22:43
chcę umrzeć.
Autor Wiadomość
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-09-23, 19:49   

Zdaje się, że trochę już pisała. Nie jest nową forumowiczką.
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 20:52   

Pietrek napisał/a:
Musielibyśmy poznać jej historię. Może napisze ;)


Wystarczy poszukać.
 
     
doriska 
Nowy

Wiek: 37
Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-23, 21:30   

Brawo, dołujcie ją bardziej, postawa godna nie powiem czego. To forum polega też na wsparciu drugiej osoby!
 
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2013-09-23, 21:51   

NovemberRain napisał/a:
Pietrek napisał/a:
Musielibyśmy poznać jej historię. Może napisze ;)


Wystarczy poszukać.

Wybacz, jeszcze tutaj wszystkiego nie ogarnąłem ;)
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 22:30   

cytrynka83 napisał/a:
A rzeczywiście jest z czego? To takie zabawne?

Bo przecież tematy w stylu "chcę umrzeć." z dopiskiem, że nieźle zapłaci, trzeba brać tylko na poważnie. To nie jest zabawne, to jest przykre, ale zamiast dołować dziewczynę jeszcze bardziej - jak to mam w zwyczaju - wolę tym razem obrócić to w żart. :-D
doriska napisał/a:
Brawo, dołujcie ją bardziej, postawa godna nie powiem czego. To forum polega też na wsparciu drugiej osoby!
Polega na ratowaniu samobójców w szczególności! Chwila, ona szuka kogoś, kto by to zrobił... To polega na ratowaniu tych, co chcą zginąć! Przepraszam, przez chwilę myślałem, że jestem na forum dla ludzi szukających po prostu towarzystwa... Ależ się pomyliłem. :-?
 
     
abc
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 22:37   

Wiesz co, faelwenn? Myślę, że najwyższy już czas wziąć się w garść. Jesteś po wielu nieudanych próbach samobójczych, tak? To o czymś świadczy. Gdybyś naprawdę chciała się zabić, już by Cię tu nie było. Wydaje mi się, że jedynie próbujesz zwrócić na siebie uwagę. Jednak to co robisz jest dziecinne i bardzo egoistyczne, nie sądzisz? Sugerowałabym zgłosić się na jakąś terapię. Nie możesz przez całe życie obwiniać innych i użalać się nad sobą. Wierz mi, wiem co mówię. Głowa do góry
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 22:39   

W końcu kolejna dziewczyna, która rozumie sytuację i nie podchodzi do tego w sposób psa ratownika. Robi się interesująco, to już trzecia. :-D
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 22:44   

lilyan napisał/a:
Gdybyś naprawdę chciała się zabić, już by Cię tu nie było. Wydaje mi się, że jedynie próbujesz zwrócić na siebie uwagę.


No i to się właśnie nazywa wołaniem o pomoc. A jak wiadomo, w tym przypadku jedyną pomocą będzie terapia, a nie ogłoszenia odnośnie zapłacenia za zabicie... Ale co ja tam wiem.
 
     
abc
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 23:00   

Widać, że dziewczyna jest zagubiona, ale takie zachowanie w niczym nie pomaga. Dalej będzie tkwić w martwym punkcie, pytanie tylko: ile jeszcze? Osoby takie jak Ty, faelwenn, mają destrukcyjny wpływ na otoczenie, nic dziwnego, że jesteś samotna. Zgłoś się do dobrego psychologa, przemyśl swoje zachowanie i oprócz wymagania od innych, zacznij też wymagać czegoś od siebie. Pozdrawiam i życzę szczęścia ;)
Ostatnio zmieniony przez abc 2013-09-23, 23:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 23:16   

NovemberRain, zdaje się że lilyan, pisała do swojego posta do faelwenn :-)
Sam się powstrzymałem od napisania czegoś tutaj
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 23:17   

lilyan napisał/a:
Dalej będzie tkwić w martwym punkcie


Pewnie do momentu, aż ktoś nie zaprowadzi jej za rękę do terapeuty - choć nie wiem, czy prowadzenie "na siłę" cokolwiek by zdziałało.
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 23:18   

Hakim napisał/a:
NovemberRain, zdaje się że lilyan, pisała do swojego posta do faelwenn :-)
Sam się powstrzymałem od napisania czegoś tutaj


Tak, wiem Hakim, dlatego to usunęłam! :D Zamiast przecinka zobaczyłam tam i, zatem mój post zupelnie odbiegł od tego, co napisała lilyan ;)
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 23:20   

NovemberRain napisał/a:

lilyan napisał/a:
Dalej będzie tkwić w martwym punkcie


Pewnie do momentu, aż ktoś nie zaprowadzi jej za rękę do terapeuty - choć nie wiem, czy prowadzenie "na siłę" cokolwiek by zdziałało.

Ja uważam że nic na siłę, jeśli ktoś nie chce pomocy to usilne próby pomocy raczej nic nie dadzą
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-23, 23:23   

Hakim napisał/a:
NovemberRain napisał/a:

lilyan napisał/a:
Dalej będzie tkwić w martwym punkcie


Pewnie do momentu, aż ktoś nie zaprowadzi jej za rękę do terapeuty - choć nie wiem, czy prowadzenie "na siłę" cokolwiek by zdziałało.

Ja uważam że nic na siłę, jeśli ktoś nie chce pomocy to usilne próby pomocy raczej nic nie dadzą


Dlatego napisałam o skuteczności
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-09-24, 08:25   

Nie wiadomo w jakim była stanie pisząc te słowa. Domyślam się, że w nie najlepszym. Dziewczyna szuka pomocy, a to jest krzyk o to by ktoś zwrócił na nią uwagę. Może nie zna innych sposobów. Może jest zdesperowana? A może szuka jakiegokolwiek wsparcia, a możne nie ma siły na nic więcej. Czasami zwykle życzliwe zainteresowanie może choć troszkę pomóc. Człowiek ma świadomość, że nie jest zupełnie sam i że inni nie mają go w dupie.

Powiem szczerze, że gdybym była w podobnej sytuacji, szukała jakiegoś wsparcia, a otrzymała kupę żartów to dobiłoby mnie to jeszcze bardziej i pewnie spróbowałabym kolejny raz zejść z tego świata.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS