Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wziąć czy nie?
Autor Wiadomość
Jennis 
Nowy

Dołączyła: 18 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-18, 10:52   Wziąć czy nie?

Witam, dzisiaj w nocy kochałam się ze swoim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa. Od koleżanki dowiedziałam się, że jest coś takiego jak tabletka po. Mam dwie przyjaciółki i jedna mi mówi że powinnam iść do ginekologa po tabletkę a druga mówi że może nie zajdę w ciąże i odradza. Nie chce mieć dziecka bo jeszcze się uczę. Ktoś miał do czynienia z tą tabletką? Jak ona działa?
 
     
Ari2k5 
Administrator



Wiek: 31
Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-02-18, 10:54   

Mimo, że nie korzystałem, to myślę że ta strona powinna pomóc: http://www.tabletkipo.pl/

Pozdrawiam
 
 
     
madamada88
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-18, 11:32   

Szybko zapisz się do zaufanego lekarza ! czas tutaj gra dużą rolę.
 
     
Wenus
Nowy

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-02-20, 12:59   

Koniecznie powinnaś isć do ginekologa po tabletkę PO, Moj przedmówca polecił Ci stronę na której możesz poczytać o tej tabletce. Nie czekaj i nie licz czy się uda czy nie. Decyzja o dziecku powinna być przemyślana.
 
     
Jennis 
Nowy

Dołączyła: 18 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-25, 14:10   

Czytałam o tej tabletce, ale czy ktoś z Was ją brał ? Chciałabym otrzymać sprawdzone informacje :(
 
     
margaret 
Nowy

Dołączyła: 14 Sty 2013
Posty: 19
Wysłany: 2013-02-25, 20:04   

"Decyzja o dziecku powinna być przemyślana". O tym, że zabija się dziecko "tabletką PO" to już w ogóle myśleć nie trzeba?
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-07, 18:56   

margaret napisał/a:
"Decyzja o dziecku powinna być przemyślana". O tym, że zabija się dziecko "tabletką PO" to już w ogóle myśleć nie trzeba?

Lepiej, żeby się nie urodziło niż miało przyjść na świat i być niekochane. Męczy się matka dziecka i ono same. Co jest lepsze?
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-06-07, 21:17   

Bonfire,

Odpowiedzi na pytanie koleżanki od autora już nie usłyszymy gdyż autor jak i sam wątek "zgasł" dwa miesiące temu...

hmmm co to za zapach?... to zapach odgrzewania starych wątków... do tego bukiety zapachowego dodam troszkę gryzącej w nos ironii.. :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS