Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-11-21, 20:46
Wspomnienia z dzieciństwa

Czy mile wspominasz dzieciństwo?
tak
15%
 15%  [ 2 ]
nie
38%
 38%  [ 5 ]
trudno powiedzieć
46%
 46%  [ 6 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Shy 
Początkujący


Wiek: 31
Dołączyła: 30 Maj 2014
Posty: 195
Skąd: opole
  Wysłany: 2014-10-17, 17:31   Wspomnienia z dzieciństwa

Tak sobie myślę, że chyba każdy najmilej wspomina dzieciństwo - ta beztroska, zero obowiązków, zupełna samowolka, etc. Ja najchętniej powróciłabym jeszcze raz do wieku z przedziału (0, 6>.
Zapraszam do dzielenia się tutaj wspomnieniami z dzieciństwa, wszelkie mniejsze i większe opowieści dozwolone, zabawne i te mniej; rzeczy kojarzące się z nim; po prostu wszystko co zawiera się w słowie 'dzieciństwo' :)
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-10-17, 20:57   

Moje dzieciństwo? Bardzo szybko i brutalnie się skończyło.
Większość czasu, po szkole, spędzałam sama w domu, bo wszyscy pracowali całymi dniami, dosłownie.
Nigdy nie miałam dobrego kontaktu z rówieśnikami, wszyscy w rodzinie byli dużo starsi ode mnie, więc trudno mi było z innymi dziećmi nawiązać kontakt. Nienawidziłam szkoły.

Tęsknie jedynie za brakiem obowiązków.
 
 
     
Mask 
Początkujący



Wiek: 29
Dołączył: 11 Kwi 2014
Posty: 128
Wysłany: 2014-10-22, 21:49   

Ja tak mile dzieciństwa nie wspominam.. Od małego widziałem tylko alkohol i przemoc. Czy jest tu coś do wspominania ? Myślę, że nie.. a czy jest to miłe ?
Ostatnio zmieniony przez Mask 2014-10-23, 02:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
kamiledi15 
Początkujący


Wiek: 36
Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 144
Wysłany: 2014-10-23, 00:47   

Moje dzieciństwo było naprawdę udane. W wieku 7 lat wymyśliłem postać, z którą rysowałem komiksy razem z kilkoma osobami. Założyliśmy nawet klub z tą postacią, do którego należała prawie cała klasa. Razem z siostrą cioteczną, która mieszkała po sąsiedzku, nagrywaliśmy kasety magnetofonowe z własnymi żartami i piosenkami, do których sami wymyślaliśmy tekst. W siatce między naszymi podwórkami była dziura i codziennie przełaziłem przez nią z torbą pełną pluszaków, którymi się u niej bawiliśmy. To były wspaniałe czasy, po których została mi kupa pamiątek. Może dlatego teraz nadal jestem trochę dziecinny. Szkoda tylko, że około czwartej klasy podstawówki towarzystwo zaczęło się rozchodzić, aż zostałem całkiem sam.
 
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-10-24, 18:54   

Dzieciństwo? Ktoś chyba miał okrutne poczucie humoru twierdząc, że to okres, który najlepiej się wspomina.

Najlepiej wymazać z pamięci. Nie ma do czego wracać nawet wspomnieniami.

Największą beztroskę i samowolkę mam teraz ;-)
 
     
Pietrek 
Aktywny



Wiek: 27
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 422
Skąd: Południe
Wysłany: 2014-10-24, 22:38   

Bywały dobre chwile,ale było też mnóstwo tych złych. Ogólnie to nie było szczególnie fajne.
 
     
mała Mi 
Milczący


Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 54
Wysłany: 2015-08-31, 19:52   

A ja kocham swoje dzieciństwo :) było totalną beztroską ( przynajmniej tak mówią inni ) bo ja totalnie go nie pamiętam :D
 
 
     
Marysia59 
Nowy

Wiek: 28
Dołączyła: 02 Wrz 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-03, 10:45   

Ja dobrze wspominam dzieciństwo, może było kilka epizodow, które nie do końca były przyjemne, ale chyba w glowie nie zostalo mi ich wiele. Gorzej czasy podstawowki ;)
 
     
Leander 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-05, 09:12   

Dzieciństwa nie wspominam miło. Niektóre przykre sytuacje pamiętam jakby miały miejsce wczoraj. Przekleństwa, lanie paskiem, płacząca, bezradna matka. Ciągnie się to wszystko za mną do tej pory i mam wrażenie, że tak już będzie zawsze. Czasem mam dosyć walki, bo zwyczajnie końca nie widzę.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS