Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Rzucenie studiów
Autor Wiadomość
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 18:48   

patjak napisał/a:
Debilami , którzy znają zasady poprawnej pisowni j. polskiego , a nie chce im się ich wykorzystać. :usmiech:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tylko w ten sposób mogę to skomentować.
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 19:24   

Jesli już zacząłeś te studia to radziłbym ci je skończyć i wykorzystać ten czas żeby jednak zdobyć wykształcenie które później się przyda, chyba że nie podoba ci się ten kierunek to zmień go na taki który będzie ci pasował.
Wiesz ja nigdy nie maiłem możliwości pójścia na studia, a chętnie bym to zrobił po znajomych widzę że to świetnie spędzony czas nie tylko na nauce ale też na poznaniu wielu nowych ludzi. Skończyłem 2letnią szkołę zawodową żeby jak najszybciej mieć konkretny zawód i znaleźć pracę i zacząć się utrzymywać samemu gdyż moi rodzice nie są w stanie mi tego zapewnić, a nawet to ja muszę im pomagać w utrzymaniu się.
Po za tym znaleźć pracę nie jest tak łatwo, a jeszcze żeby sensownie płacili to juz w ogóle ciężko.
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 19:33   

NovemberRain & patjak
patjak napisał/a:
Wracając kiedyś nie było dysleksji , teraz to wytłumaczenie lennictwa gówniarzy , którzy są zbyt leniwi , aby poznać podstawy języka polskiego.
Wracając do tematu, kiedyś nie było dysleksji, teraz to wytłumaczenie lenistwa gówniarzy, którzy są zbyt leniwi, aby poznać podstawy języka polskiego.

Dlatego między innymi November buchnęła śmiechem. ;-) Chyba, że faktycznie miało być lennictwa?
Ostatnio zmieniony przez Samur 2013-10-21, 19:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
patjak
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-21, 19:38   

NovemberRain napisał/a:
patjak napisał/a:
Debilami , którzy znają zasady poprawnej pisowni j. polskiego , a nie chce im się ich wykorzystać. :usmiech:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tylko w ten sposób mogę to skomentować.



Rzeczowe argumenty na poziomie.
Odnosząc się do twojego poprzedniego posta.
Jak twoim zdaniem osoba , która popełnia elementarne błędy językowe może znać dobrze zasady?
Ba , jeśli je zna i dalej popełnia błędy to świadczy to o tym , że jest DEBILEM. Dlaczego? Ano dlatego , że popełnia pomyłki ŚWIADOMIE , bo wg. Ciebie zna reguły.
Zresztą skoro tak dobrze zna zasady , to po co mu słownik przy pisaniu wypracowania?
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 19:43   

patjak, patrz wyżej na komentarz Samura. To jedno.
Drugie: debilem nazywamy osobę z lekkim upośledzeniem umysłowym (tak jak i Ty odniosłeś się do KIEDYŚ; patrz. debilizm, imbecylizm itd.)
Trzecie: nie piszesz poprawnie - nie wymagaj tego od innych: po wg nie stawiamy kropki, przed znakami interpunkcyjnymi nie używamy spacji, tylko tuż za nimi, no i piszemy "jednozdaniowa" wypowiedź, a nie "jedno zdaniowa".
Ostatnio zmieniony przez NovemberRain 2013-10-21, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
patjak
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-21, 19:53   

Samur napisał/a:
NovemberRain & patjak
patjak napisał/a:
Wracając kiedyś nie było dysleksji , teraz to wytłumaczenie lennictwa gówniarzy , którzy są zbyt leniwi , aby poznać podstawy języka polskiego.
Wracając do tematu, kiedyś nie było dysleksji, teraz to wytłumaczenie lenistwa gówniarzy, którzy są zbyt leniwi, aby poznać podstawy języka polskiego.

Dlatego między innymi November buchnęła śmiechem. ;-) Chyba, że faktycznie miało być lennictwa?


Oczywiście , lennictwa to aluzja do tego , iż ludzie posiadający dysleksje są lennikami seniora. W tym wypadku senior to debilizm i lenistwo człowieka. Są zbyt leniwi by wziąć się za naukę i poznać podstawy języka polskiego , a zasłaniają się byciem "dyslektykiem".

Przecinki piszę w taki sposób , gdyż pisałem dużo prac RĘCZNIE , a tam nie piszę wyrazu zaraz po przecinku tylko robię coś co nazywamy odstępem.

Debilizm -> wpisz sobie w google "debilizm słownik" i zobacz co debilizm oznacza w mowie potocznej :*

Co do moich błędów , uważam siebie za debila tak jak większość znanych mi ludzi , ponieważ nie znamy nawet 1% wiedzy dostępnej na świecie.

Wymagać będę bo to moje kurde prawo , a swoje błędy analizuje i staram się ich unikać w przyszłości. (ale przecinki zawsze będę tak pisał)
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 19:55   

patjak napisał/a:
uważam siebie za debila


W porządku, dla mnie dyskusja dobiegła końca :usmiech:
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-21, 19:56   

patjak napisał/a:
gdyż pisałem dużo prac RĘCZNIE

Tam też się nie robi odstępu przed przecinkiem, ale tego tak bardzo nie widać...
patjak napisał/a:
tam nie piszę wyrazu zaraz po przecinku tylko robię coś co nazywamy odstępem.

...i nadal jest to błąd.
patjak napisał/a:
ważam siebie za debila tak jak większość znanych mi ludzi , ponieważ nie znamy nawet 1% wiedzy dostępnej na świecie.

Ostatnio zmieniony przez Vyar 2013-10-21, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
patjak
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-21, 20:11   

No to błąd z przecinkiem będę robił do końca życia , nie obchodzi mnie to.
Debilizm jak wynika ze słownika to coś głupiego , a porównując człowieka do ogromu wiedzy zgromadzonej przez lata jest debilem , wystarczy chociażby spojrzeć na Amerykanów albo na ludzi którzy nie zakończyli edukacji.

Imo ten kot przedstawia kobietę w trakcie okresu bez makijażu. :3


EDIT
NovemberRain napisał/a:
patjak napisał/a:
uważam siebie za debila


W porządku, dla mnie dyskusja dobiegła końca :usmiech:


Wyrywanie zdań z kontekstu - takie kobiece. :usmiech:
Ostatnio zmieniony przez patjak 2013-10-21, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-21, 20:23   

patjak, Ty wiesz, że to z przecinkiem to błąd, ale tej wiedzy nie wykorzystujesz, więc wedle własnej teorii jesteś debilem. Wedle mojej - hipokrytą.
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 20:28   

patjak napisał/a:
Wyrywanie zdań z kontekstu - takie kobiece. :usmiech:


Bronienie się argumentami typu "natura kobieca" - takie żałosne i smutne (z racji tego, że innych już rozmówca nie posiada) ;-)
 
     
patjak
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-21, 20:33   

NovemberRain napisał/a:
patjak napisał/a:
Wyrywanie zdań z kontekstu - takie kobiece. :usmiech:


Bronienie się argumentami typu "natura kobieca" - takie żałosne i smutne (z racji tego, że innych już rozmówca nie posiada) ;-)


Podkreślę , bo widzę że kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Głównym argumentem są słowa
WYRWANE Z KONTEKSTU. Kobieca natura to komentarz jak widać słuszny bo nastało oburzenie.

Czekam tylko aż napiszesz do kogoś coś w stylu "Nigdy nie powiem bratu/siostre/mamie/tacie/przyjaciółce: (wstaw wybraną osobę) właśnie robię sobie palcówkę" , a następnie część "właśnie robię sobie palcówkę" ktoś wrzuci jako twój cytat. Zobaczymy czy wtedy będziesz skora do wyrywania zdań z kontekstu. :3







Vyar napisał/a:
patjak, Ty wiesz, że to z przecinkiem to błąd, ale tej wiedzy nie wykorzystujesz, więc wedle własnej teorii jesteś debilem. Wedle mojej - hipokrytą.


Akurat w tym konkretnym przypadku uznałbym się za nonkonformistę.
Ostatnio zmieniony przez patjak 2013-10-21, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-21, 20:36   

:lol: Chłopie, ogarnij się, co Ty w ogóle tutaj uskuteczniasz teraz?! :zeby:
Oburzenie? Uwierz, że mam większe powody do oburzania się/zamartwiania/rozmyślania/analizowania (niepotrzebne skreślić, w razie potrzeby dopisać).

I tak poważniej: dyskusję z Tobą w tym temacie uważam za zakończoną, bo wcześniej mi to jak widać nie wyszło :-)
 
     
patjak
Nowy

Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-10-21, 20:46   

Gratuluje zdecydowanych decyzji , a teraz proponuje wrócić do kuchni i tam analizować swoje problemy.
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-10-21, 20:48   

A ktoś tu ma w ogóle jakiś problem, poza nadawcą tematu? :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS