Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Migrena czy ból głowy?
Autor Wiadomość
kevin 
Nowy


Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 24
Wysłany: 2013-03-11, 16:16   

Najmniejsze próby "leczenia" migreny na własną rękę muszą zakończyć się klęską. Jest to schorzenie neologiczne i konieczna jest stała opieka lekarza specjalisty, który może nam pomóc farmakologicznie. Nie znaczy to, że nie możemy sobie sami pomóc. Jak wspomniałaś Śnieżynko istotna jest dieta. Niestety dokładnej nie ustali nam lekarz, gdyż migrena to dość indywidualne schorzenie, przy którym to co szkodzi jednemu, wcale nie musi działać ze szkodą dla drugiego. Stąd tak ważna jest samoobserwacja. Niestety tego nie da się nauczyć po jednym, czy dwóch atakach.
 
     
czerwonaszminka 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 215
Skąd: Taka niby góralka
Wysłany: 2013-04-21, 11:00   

Witam, ja miałam swojego czasu straszne migreny, pomógł mi intensywny sport oraz odpowiednia dieta. ;) Teraz już lepiej, ale gdy mnie zaczyna boleć głowa... zawsze zaczynam się bać, że to ten fatalny ból:(
 
 
     
kevin 
Nowy


Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 24
Wysłany: 2013-05-03, 22:18   

Czerwonaszminka Mówisz o sporcie wyczynowym czy rekreacyjnym? Leczyłaś się neurologicznie, czy wyłącznie dzięki diecie i sportowi migreny minęły?
 
     
czerwonaszminka 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 215
Skąd: Taka niby góralka
Wysłany: 2013-05-16, 21:58   

Dzięki diecie, sporcie migreny mineły. Cieszczę się, że już lepiej.. W każdy dzień minimum 1 godzina wysiłku i lepiej funkcjonuje.
 
 
     
kevin 
Nowy


Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 24
Wysłany: 2013-05-17, 14:09   

Jak długo męczyłaś się z migreną zanim dokonałaś takich samoobserwacji i doszłaś do właściwych wniosków?
 
     
andrzej 
Nowy


Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 19
Wysłany: 2014-04-30, 17:44   

Mnie ostatnio lekarz przepisał sumamigren i powiem szczerze, że jak na razie pomaga.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS