Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Marichuana
Autor Wiadomość
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-03, 16:36   Marichuana

Nie wiem po co piszę ten temat hehe, bo nie wielu ludzi rozumie mnie :) w tej kwestii a mam dużo do powiedzenia :D, co sądzicie o legalizacji marichuany?
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 17:03   

ja tam byłbym za, z pewnym ograniczeniem co do ilości posiadanej. xd
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 17:07   

Nie wiem, do czego to potrzebne, aczkolwiek są ludzie , którzy mają aż tak płytkie potrzeby i tyle im do szczęścia wystarczy. Zielonych fanatyków można przyrównać do rządu moim zdaniem.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 17:09   

Żeby od razu fanatyków D: ja to bym raczej skory był stwierdzić, że zagorzali przeciwnicy to paranoidalne stworzenia. xd
Ostatnio zmieniony przez Sen 2012-11-03, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bargman 
Częsty bywalec



Wiek: 33
Dołączył: 04 Paź 2012
Posty: 592
Skąd: Deep Web
Wysłany: 2012-11-03, 17:10   

Albo zrobić jak zalecali w którymś kabarecie:
- zalegalizować co się da
- pozamykać szpitale
- zdjąć patrole policji
Za kilka dni problemy legalizacji/uzależnień/czy czego tam same się rozwiążą :mrgreen:

A tak serio:
Osobiście jestem przeciwny legalizacji marihuany. Jeszcze jedna używka? Nie za dużo ich już?
Ostatnio zmieniony przez bargman 2012-11-03, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 17:18   

Sen napisał/a:
Żeby od razu fanatyków D: ja to bym raczej skory był stwierdzić, że zagorzali przeciwnicy to paranoidalne stworzenia. xd


Dobra,żeby był kompromis - obydwie grupy : P
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 17:19   

Mr.eM napisał/a:
Sen napisał/a:
Żeby od razu fanatyków D: ja to bym raczej skory był stwierdzić, że zagorzali przeciwnicy to paranoidalne stworzenia. xd


Dobra,żeby był kompromis - obydwie grupy : P


No widzisz! I od razu lepiej się rozmawia :)

Dla mnie mogłoby być, pod pewnymi restrykcjami jak wspomniałem, ale równie dobrze mogłoby zostać tak jak jest, nie mam z tym problemu.

(:
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 17:36   

Sen napisał/a:
Mr.eM napisał/a:
Sen napisał/a:
Żeby od razu fanatyków D: ja to bym raczej skory był stwierdzić, że zagorzali przeciwnicy to paranoidalne stworzenia. xd


Dobra,żeby był kompromis - obydwie grupy : P


No widzisz! I od razu lepiej się rozmawia :)

Dla mnie mogłoby być, pod pewnymi restrykcjami jak wspomniałem, ale równie dobrze mogłoby zostać tak jak jest, nie mam z tym problemu.

(:


Jak żadne zmiany nie zajdą, to też się ludziom nic nie stanie, kto ma swoje drogi dojścia ten dalej będzie je miał : )
Ja jestem neutralny, nie palę i nie mam zamiaru, ale też nie reprezentuję mega skrajnej postawy wobec palaczy( kara śmierci : D ), nikt ich nie powstrzyma :-o ;-) Niech robią swoje, byleby nie grali wielce pokrzywdzonych.
Ostatnio zmieniony przez Mr.eM 2012-11-03, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-11-03, 17:45   

Był wątek o legalizacji narkotyków, gdzie wypłynął temat mariHuany i tam można go kontynuować, albowiem wiele osób już zabrało tam głos
 
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-03, 20:27   

Wiele wiele bla bla bla :) ja też jestem za, na pewno mnie osób by paliło, bo "zakazany owoc smakuje najlepiej" ja nie miałam zakazów, nie mylić, że miałam przyzwolernie na to i nie palę kilka lat, sprobowałam kilka razy, ja bym nie miała wielkiej lipy, mama kupuje mi piwo i widziała też lufke, ale ja mimo, że nie będzie lipy, nie palę, dropsy, amfa, lsd też nie, a znajomi sporo, za gówniarstwa, choć rodzice by ich " zabili" dzieci się wychowuje a nie nakazy i zakazy, ja tergo nie miałam, pijję rzadko z umiarem, nie palę nawet papierosów.... Rozmowa a nie krzyk drodzy państwo.
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-11-03, 20:29   

http://samotnosc-forum.waw.pl/topics21/legalizacja-narkotykow-vt329.htm
 
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-11-03, 21:25   

Straszny bład popełniłam :D nie palić mnie za to na stosie :) ja muszę znać wszystkie tematy.....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS