Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2016-01-06, 16:05
Kompleks na punkcie wzrostu
Autor Wiadomość
Ice Queen 
Nowy


Wiek: 37
Dołączyła: 08 Lis 2013
Posty: 9
Wysłany: 2014-01-11, 22:40   

Koleżanka nie wie o czym marzy ;) Bycie wysoką kobietą nie jest wcale takie fajne za jakie je uważa. Ja mam 177 i nie powiem żeby w jakiś sposób zmieniało to moje życie, chyba że na bardziej problemowe. Ponieważ im wyższym się jest tym trudniej z kupnem ubrań bo np. spodnie szyte są w większości na osoby niskie i średniego wzrostu, im wyższy wzrost tym stopa większa więc z butami też problem i szpilek też nie założysz bo będziesz wyglądać jak gigant, krótkie rękawy w bluzach. Nie możesz ukryć się w tłumie bo i tak zawsze ktoś cię zobaczy, ze znalezieniem wysokiego faceta też nie jest łatwo. Mogła bym tak mnożyć przykłady. Więc jeśli masz średni wzrost to ciesz się i nie szukaj kompleksów na siłę. Trzeba pogodzić się z tym co Bozia dała i cieszyć bo inni mają gorzej :)
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-01-11, 22:52   

Cytat:
Ponieważ im wyższym się jest tym trudniej z kupnem ubrań bo np. spodnie szyte są w większości na osoby niskie i średniego wzrostu,


Co masz na myśli pisząc niskie? Nie zauważyłam, żeby spodnie były szyte na osoby niskie. Ja mam 160 cm i wszystkie spodnie są na mnie za długie.

Poza tym każdy zazdrości tego czego nie ma, a nie docenia tego co ma.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2014-01-12, 12:54   

cytrynka83 napisał/a:
Co masz na myśli pisząc niskie? Nie zauważyłam, żeby spodnie były szyte na osoby niskie. Ja mam 160 cm i wszystkie spodnie są na mnie za długie.

Też mam problem z rozmiarówką spodni, bo przy wzroście 175 cm jestem dość chuda, więc standardowe S-ki są za krótkie, a M już za szerokie w pasie. Może koleżance też o to chodzi.
 
 
     
elness
Nowy

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-01-28, 22:04   

wzrost 175 cm to moje marzenie. proszę was nie narzekajcie :) ja mam 185 cm (i mogę jeszcze urosnąć). to jest dopiero porażka. spodnie kupuję już ledwo co. nie dość że muszę szukać długich to jeszcze i bardzo szczupłych. na wszystkich patrzę z góry. czuję się jak olbrzym.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-01-28, 22:34   

A ja mam 172 wzrostu czyli jak by nie było jak na faceta to nie za dużo.. a czy chciałbym być wyższy - chyba tylko po to żeby mi sie lepiej w siatke czy kosza grało. Nigdy jakos nie miałem z tym problemów, że jestem niski czy coś takiego... :)
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-04-16, 17:03   Re: Kompleks na punkcie wzrostu ;c

Samobójca napisał/a:
Macie taki?
Ja mam, bo jestem dosyć niska.. 173 cm wzrostu :( !


Ej no błagam :lol: Co mam powiedzieć ja ze swoim 1.60 (ledwo, ledwo)? :lol: :lol:
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 18:50   

Ja nawet do 160 nie dobiłam :P

A wysocy mnie denerwują tylko, bo nie patrzą pod nogi i nie przejmują się niższymi :D
Około 170-175 cm to max. I dla kobitek i dla mężczyzn. Na co komu więcej? :p
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-04-16, 19:04   

czekolada88, kochana ja też ledwo to 160 mam :lol: Zawsze tak piszę bo lubie sobie zaokrąglać, poza tym w butach na grubej podeszwie właśnie tyle moge mierzyć :lol: Normalnie to 159 jak nic :lol: :lol: kurdupel :lol:
Kiedyś to był mój kompleks ale teraz uważam,że są ważniejsze problemy niż bycie niskim ;-)
 
     
adamgrzanka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 20:17   

Pewnie że tak :) Ja też dryblasem nie jestem.
Jeśli chodzi o kobietę/dziewczynę to ok 160 cm jest jak najbardziej oki :) Takie kruszynik potrafią być bardzo intrygujące ... rrrrr
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 20:23   

Satan'sLittleHelper napisał/a:
czekolada88, kochana ja też ledwo to 160 mam :lol: Zawsze tak piszę bo lubie sobie zaokrąglać, poza tym w butach na grubej podeszwie właśnie tyle moge mierzyć :lol: Normalnie to 159 jak nic :lol: :lol: kurdupel :lol:
Kiedyś to był mój kompleks ale teraz uważam,że są ważniejsze problemy niż bycie niskim ;-)


Kilka lat temu byłam mierzona. Mam zawrotne 157,8 cm :D

Nie narzekam, choć kupowanie ciuchów bywa męczące. Spodnie za długie, rękawy za długie... Ale akurat wzrost to coś, na co wpływu nie mam, więc co się będę przejmować. Małe jest piękne :D
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-04-16, 20:30   

O tak, ciuchy to dramat ale na moje szczęście nie ganiam za modą, prawie wszystkie ubrania przerabiam na swoją modłę :lol:
Może czas rozważyć ubieranie się w dziale dziecięcym, tam przynajmniej maja portki dopasowane na mnie :lol: :lol:
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-16, 20:36   

Ja skracam :P Choć mam jeden sklep z dżinsami, gdzie babeczka zawsze coś znajdzie akurat dla mnie.

Nic nie chcę mówić, ale moja babcia ma ok. 150 cm - ona to dopiero w dziecinnym by się mogła ubierać :D

Ja też na punkcie mody świra nie mam. Ma mi być wygodnie i praktycznie. Torebki tylko lubię ^^
Butów nienawidzę wręcz kupować. Cierpię po prostu :P
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-04-16, 20:43   

Ja wgl. nie znosze zakupów .. bo nigdy nie ma tego co chcę kupić :lol: Zatem moje zakupy to sklep internetowy i raczej nie-markowe ciuchlandy :lol: Czasem zdarza mi się robić własne projekty. Buty to też nie problem bo chadzam w glanach albo trampkach :lol:

Co do wzrostu - u mnie to też chyba rodzinne - mama ma jakieś 1.56, tata 1.75 także z gigantów sie nie wywodzę :lol:
 
     
MorrisEm 
Aktywny


Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 296
Skąd: Podbieskidzie
Wysłany: 2016-01-05, 22:49   

Eh kobiety, narzekacie, że ciężko o wysokich facetów, a moje 192 cm czeka na jakąś wysoką kobietkę ;)
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-01-06, 14:57   

MorrisEm napisał/a:
Eh kobiety, narzekacie, że ciężko o wysokich facetów, a moje 192 cm czeka na jakąś wysoką kobietkę ;)


174, na wysokim obcasie 181. :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS