Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak traktujesz innych ludzi ? ...
Autor Wiadomość
Heros11 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-30, 19:05   

Ja nie zawracam uwagi na pochodzenie człowieka,nie ważne czy jest odmienny czy pewne sytuacje widzi trochę inaczej niż ja,każdemu należy się szacunek.Czy jesteś z Ameryki,badz Afryki jesteś takim samym człowiekiem jak każdy inny.
 
     
Rossa 
Początkujący


Wiek: 40
Dołączyła: 03 Paź 2012
Posty: 131
Wysłany: 2012-12-01, 00:02   

Zgodzę sie tu z Karolina.. Moze tez dlatego ze w swoim zyciu takich ludzi nie spotkałam- ale ogólnie zdarza mi sie być miła nawet dla pijaka ktory widze ze potrzebuje pomocy... Człowiek to istota Boska i każdemu należy sie szacunek..
 
 
     
elliot
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-01, 00:25   

Ja akceptuję takich ludzi, jednak tą 'normalniejszą' część (jeśli można to tak nazwać): czyli np. facetów, którzy zachowują się jak facet (ubiór, ogólny sposób bycia, brak 'ciotowskich' manier itp.) i nie biegają po paradach. Skoro sami tacy są - ok - ale nie muszą się z tym afiszować. Nie akceptuje w gejach tego, że pewnie 80% szuka tzw. 'przygód' i dla mnie to zwykli prymitywi. Jednak pewnie i wśród tej mniejszości znajdują się ludzie z ambicjami, sympatyczni... przeciwko takim nic nie mam.

A lesbijki? Dziewczyny są z reguły bardziej wrażliwe i nie są tak nieczułe jak faceci. Nawet fajnie byłoby mieć taką kumpelę :mrgreen:
 
     
Rii 
Milczący



Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 51
Wysłany: 2012-12-01, 15:44   

A ja akceptuję wszystkich, chyba że robią coś co krzywdzi innych albo za bardzo się obnoszą ze swoją innością. Też nie rozumiem tej mody na bycie bi czy homo, ale jeżeli ktoś potrzebuje tego, to już jego sprawa.
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-12-01, 16:24   

Jestem jak lustro. Traktuje 2 osobe tak jak ona traktuje mnie. W związków też sie tyczy.
 
     
ciamcie 
Milczący



Wiek: 40
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 63
Wysłany: 2013-01-04, 21:46   

Cytat:
Zastanawiam się jak Bóg traktuje takich ludzi .. ?


macza w smole i wrzuca na patelnię, bo przelewają więcej nasienia, niż przykazał.

homofobia to przykre zjawisko :-|
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-04, 22:07   

ciamcie napisał/a:
homofobia to przykre zjawisko
Fakt, ale hm, dla mnie czasem nadwyraz używane.
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-05, 08:52   

Karolina napisał/a:
Nie interesuje mnie kto ma jakie wyznanie, orientację seksualną czy poglądy polityczne. Jeśli swoim zachowaniem nie krzywdzi drugiego człowieka - akceptuję jego "odmienność". Jestem bardzo tolerancyjna.


Mam tutaj kontakty z wieloma ludźmi różnego statusu społecznego czy orientacji
seksualnej. Dla mnie ważny jest człowiek,staram się w człowieku znaleść dobro,bo każdy z nas je posiada.
Jakby było więcej tolerancji w świecie, to by żyło nam się trochę lepiej.
 
     
Panthera Pardus
Nowy


Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 14
Wysłany: 2013-01-11, 19:16   

Nie wiem jak traktuję , staram się ich nie traktować ale jak już...
Subiektywnie patrząc to zależy od nich samych, jeśli czuję do nich sympatię to staram się traktować jak najlepiej ale oczywiście moje "jak najlepiej" może być i tak nie do przyjęcia :-)
 
     
iris
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 17:51   

Więc tak, jako, że jestem tolerancyjna, uważam, że każdego należy traktować równo. A to, że jedni mają inną orientację, nie znaczy, że są gorsi. To nie prawda. Każdy jest szczególny, każdy ma osobowość. :roll:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS