Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczyny szanujcie się
Autor Wiadomość
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-12-22, 11:43   Dziewczyny szanujcie się

Polecam. Cała prawda o kobietach :D


http://projekt-kasandra.blogspot.com/?zx=8ae302dd5391fe5d

typek jest dla mnie mistrzem za to co zrobił.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-22, 11:53   

jasne hehe a to że niektóre kobiety nawet nie gadają z kimś obcym. np. ktoś mnie zaprasza na nk to piszę : nie wydaje mi się byśmy się znali, jak potwierdzi to won :) ot cała Twoja prawda. wiesz ile mam znajomych na nk? 160 ciekawe kto ma więcej :D
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-22, 11:54   

 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 12:02   

Ha. xd
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-22, 12:32   

równo 157 a Ty z 300 pewnie :D a jak nie masz nk, na fb np.
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-22, 12:50   

Mam kilka zastrzeżeń do tego "eksperymentu"

1. Nie wspomina o kryterium doboru do badania, dobór nie jest losowy w sensie czysto statystycznym, co już na dzień dobry przekreśla cały projekt :mrgreen:
2. Mam podejrzenie, że dobór "osób badanych" jest tendencyjny.
3. Jedną z rzeczy, którą mierzy jest ewidentnie reakcja na prowokację, ale nigdzie nie podaje, co tak naprawdę chce zmierzyć.
4. [b]W BADANIU NIE MA GRUPY KONTROLNEJ!!![/b]
5. Nic nie wiadomo o trafności i rzetelności zastosowanych narzędzi
6. Nie wiadomo precyzyjnie, jaką manipulację eksperymentą zastosował, bardzo możliwe, że dotyczy on w/w wspomnianej reakcji na prowokację, ale wydaje mi się, że dotyczy także bezrefleksyjności (to i tak nie ma znaczenia, ze względu na punkt 4)
7. W ogóle nie wiadomo na jakiej teorii czy paradygmacie oparł te swoje "badania", żadnych hipotez, żadnych jasno zdefiniowanych zmiennych
8. Były w ogóle jakieś badania pilotażowe? Nie sądzę.
9. Skoro nie ma konkretnej teorii, to na jakiej podstawie interpretuje uzyskane od "badanych" odpowiedzi? Haha, prawdopodobnie na swojej własnej teorii, ale o niej nie ma ani pojedynczego słowa :zeby:
10. Ponieważ dobór mógł być tendencyjny, to i tak zebrane w ten sposób dane nie zostały w ogóle statystycznie opracowane. Nie matu testu - t, ANOVY, MANOVY, testu chi, niczego. To i tak nie ma znaczenia (patrz punkt 4)
11. Ten eksperyment nie stwierdza absolutnie nic. Zero. Nie ma tu bynajmniej żadnej CAŁEJ prawdy o kobietach. Jest tu jedynie cała prawda o tym, że nie każdy potrafi przeprowadzić solidne badanie.

A z reszta, jak ktoś chce coś udowodnić, to i tak sobie to udowodni. Nawet bez żadnych badań :mrgreen: Generalnie, ja nie polecam lektury "eksperymentu"
Ostatnio zmieniony przez Mr. Z 2012-12-22, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-12-22, 13:03   

Miał 1 kryterium wybierania: tylko ładne dziewczyny. A to czy wolne, zajęte, zamężne, dzieciate...nie ważne...pokazał że z jażdą sie da przespać :P...bo sie da.
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-22, 13:05   

Patrz punkt 4. Nie mam nic więcej do napisania.
 
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-22, 13:05   

dawać mi tu tego kozaka zobaczymy czy sobie ze mną sobie poradzi...... a ja sądzę inaczej, że brzydka poleci od razu, bo to dla niej nowość, że ktoś ją chce...
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-12-22, 13:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 13:07   

Nie da się tu uzyskać grupy kontrolnej, bo niby jak? W momencie, gdy zacznie przeprowadzać eksperyment, dana grupa staje się grupą eksperymentalną ( na tak zawężonym obrębie jakim jest nk )

Kryterium wspomniał. Pisał, że wybiera osoby "ładne", o ładnych profilach, zdjęciach itp. Kryteria typu wiek, stan nie zostają uwzględnione.

Badania pilotażowe? haha ta, powysyła im arkusz pytań zanim zacznie swój eksperyment. xd

To jest swego rodzaju amatorskie podejście do danego problemu, który on sobie ustalił, i chciał go zbadać, profesjonalnie czy nie. Jest wiele zmiennych, które mógł uwzględnić, aby zawęzić i bardziej sprecyzować wyniki, ale tego nie zrobił, bo są to wyniki ogólne i mające dać ogólne pojęcie tego co tam zaszło.

xd
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-22, 13:09   

a ciekawe jakbym ja zrobiła takie jaja ilu by się oparło hehe, bo ja każdemu to nie nowość a ciekawe jak z waszym szacunkiem buhahahaha
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2012-12-22, 13:12   

Amatorsko czy nie...mnie się tylko podoba to że złamał pewne stereotypy i wyciągnął pewne brudy na wierzch... uwielbiam to. Tylko że na jego miejscu powysyłałbym wyniki tego+dowody do chłopaków, mężów,dzieci tych panienek
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-22, 13:12   

Mnie się tak trochę wydaje, że mężczyźni, którzy w jakiś tam sposób dostali kosza od kobiet mogą pójść w zła stronę. Wiem, że niektórzy autentycznie zaczynają wierzyć, że każda kobieta to szmata etc, etc. I taki "eksperyment" to dla tych nieszczęśników woda na młyn, nawet pomimo tego, że badanie ewidentnie nie stwierdza absolutnie nic. Dużo wygodniej uogólnić przykry pogląd na całą płeć.
 
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-22, 13:14   

jestem za :) niom tak bywa prezes :) :) co tu się• dziwić :)
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 13:17   

Bo na tym polegał ten eksperyment, na uogólnieniu, bez uwzględnienia moralnego podejścia do sprawy, czy decyzji, które te dziewczyny podejmują. Stereotypowo kobieta to "cnotka niewydymka", tyle, że teraz ten stereotyp zmienia się na "wydymke" xd
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS