Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczyny szanujcie się
Autor Wiadomość
nadświadomy 
Aktywny



Wiek: 35
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 402
Skąd: odludzie
Wysłany: 2012-12-23, 16:05   

cytrynka83 napisał/a:
Zgadzam się z Dreamska, kobieta jak lubi seks, miała iluś partnerów zaraz jest uważana za szmatę i puszczalską ( i to nie tylko przez facetów, kobiety też tak myslą). Natomiast facetowi jest odpuszczane wszystko.

No a ja właśnie myślę, że to działa w dwie strony.... Czyli, że tą kurw@ może być zarówno dziewczyna jak i facet. Przecież nawet jest takie określenie: męska kurw@... :-D Szkoda, że nie ma ono takiego powodzenia, jak zwyczajne określenie kurw@, które najczęściej jest właśnie od razu przypisywane płci pięknej.

No bo czym się różni
Dreamska napisał/a:
kobieta jak uprawaia seks z wiecej niż 2 parterami, pozwala sobie na przygodne związki,z dradza
od faceta, który może
Dreamska napisał/a:
na imprezie poderwać 4 panny w jedną noc
i udać się z nimi do ustępu. Pytam czym? Moim zdaniem niczym. Albo tylko narządem, za pomocą którego regulują swój popęd.
I facet i dziewczyna może być kurw@ z takim samym powodzeniem. Dziś kultura masowa próbuje zmieniać definicje przeróżnych pojęć. Dla mnie kurewstwo pozostaje kurewstwem. Zmieniły się tylko czasy i wachlarz możliwości co do kurwienia się. :mrgreen: :-?

Tym m. in. różni się / powinien różnić się człowiek od zwierząt. Tym, że powinien wiedzieć kiedy zaspokoić żądze, a kiedy się wstrzymać od tego. ;-)

(przepraszam wszystkich, którzy nie lubią czytać wulgaryzmów)
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-23, 17:42   

nadświadomy napisał/a:
cytrynka83 napisał/a:
Zgadzam się z Dreamska, kobieta jak lubi seks, miała iluś partnerów zaraz jest uważana za szmatę i puszczalską ( i to nie tylko przez facetów, kobiety też tak myslą). Natomiast facetowi jest odpuszczane wszystko.

No a ja właśnie myślę, że to działa w dwie strony.... Czyli, że tą kurw@ może być zarówno dziewczyna jak i facet. Przecież nawet jest takie określenie: męska kurw@... :-D Szkoda, że nie ma ono takiego powodzenia, jak zwyczajne określenie kurw@, które najczęściej jest właśnie od razu przypisywane płci pięknej.


Tak, to nie działa tylko w jedną stronę, chodzi jednak o podejście. Facet puszczający się jest nadal uważany za faceta i to prawdziwego, bo tyle lasek zaliczył. Kobieta robiąca to samo już nie. Ona uważana jest za kogoś gorszego.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-23, 17:56   

bez komentarza lepiej hehe ode mnie :) nadświadomy jest takie określenie aleee jakoś dużo rzadziej je się stosuje :D
Ostatnio zmieniony przez Monixa7 2012-12-23, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
bartekk 
Aktywny


Wiek: 40
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-12-23, 18:03   

cytrynka83 napisał/a:
Tak, to nie działa tylko w jedną stronę, chodzi jednak o podejście. Facet puszczający się jest nadal uważany za faceta i to prawdziwego, bo tyle lasek zaliczył. Kobieta robiąca to samo już nie. Ona uważana jest za kogoś gorszego.

Dla mnie takie coś nie można nazwać prawdziwym facetem, ale niestety - kultura masowa wspiera powyższe myślenie. Podobnie z wspomnianymi przez Neutralize 'rurkami' - no bez przesady, facet + rurki to jakiś oksymoron :szczerbaty: Kiedyś w sklepie miałem nieprzyjemność wziąć coś takiego przypadkiem do przymierzenia i do kolan może ledwo założyłem, po czym zobaczyłem co wziąłem :szczerbaty: a co dopiero żeby całe ubrać - to ewidentnie musi czegoś facetowi brakować co prowadzi do wniosku, że ktoś kto to nosi nie może być facetem :lol:


iskierka503 napisał/a:
bo faceci to faceci... im wszystko wolno... przynajmniej oni tak uwazaja...do pewnego momentu... bo przychodzi zazwyczaj czas kiedy dorastaja i wtedy jest zonk...

Przy czym może większość nie ma zonku z prostej przyczyny - nigdy nie dorastają :lol:
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2012-12-23, 19:44   

bartekk napisał/a:
no bez przesady, facet + rurki to jakiś oksymoron :szczerbaty: Kiedyś w sklepie miałem nieprzyjemność wziąć coś takiego przypadkiem do przymierzenia i do kolan może ledwo założyłem, po czym zobaczyłem co wziąłem :szczerbaty: a co dopiero żeby całe ubrać - to ewidentnie musi czegoś facetowi brakować co prowadzi do wniosku, że ktoś kto to nosi nie może być facetem :lol:


Moda na rurki też kiedyś minie i nie będziesz musiał wciskać rurek na siebie, nawet przez przypadek :zeby: .
 
     
Anex86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 150
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-12-23, 21:51   

Ja nie moge wyrobic ze smiechu, a pozniej sie wkurzam, kiedy widze na ulicy pseudo-mezczyzne. Rozumiem, ze facet musi o siebie jakos dbac ale bez przesady. Nie musi wygladac jak jakies metro czy kij wie jak to to nazwac. Wole normalnych mezczyzn i tyle a nie zadnych wyniunianych, wychuchanych, wydmuchanych i wycackanych bobaskow.
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-23, 22:04   

niom niby racja :) nie chcemy by facet spędzał więcej czasu w łazience niż my :D
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-23, 22:08   

niby racja :) nie chcemy by facet więcej czasu spędzał w łazience niż my :)
 
     
Anex86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 150
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-12-23, 22:48   

Nie musi spedzac 15 godzin, ale zeby chociaz byl czysty, schludny i zadbany, ale nie do przesady :)
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-23, 22:56   

dokładnie:)
 
     
Neutralize 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 64
Skąd: Stany / Stalowa Wola
Wysłany: 2012-12-25, 22:32   

Anex86, Nie do przesady czyli jak sie wykąpie raz na 2-3 dni to jest ok??;]
Ostatnio zmieniony przez Neutralize 2012-12-25, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-26, 03:19   

Eh ona mowi o 1-2 godzinacj max z myciem a nie o rzadkim myciu.... !
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 13:36   

rzadkie mycie... blee xD
 
     
Neutralize 
Milczący



Wiek: 30
Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 64
Skąd: Stany / Stalowa Wola
Wysłany: 2012-12-26, 16:10   

Monixa7 napisał/a:
Eh ona mowi o 1-2 godzinacj max z myciem a nie o rzadkim myciu.... !
2-3 dni to rzadkie mycie??;p
 
 
     
Anex86 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 150
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2012-12-26, 16:40   

Jejciu, ales sie uczepil :-D Fajnie jak facet co dzien po pracy wskoczy pod prysznic na jakis kwadrans celem odswiezenia sie :-)
Ostatnio zmieniony przez Anex86 2012-12-26, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS