Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2016-02-28, 17:15
Czy warto odkładać na "czarną godzinę"?
Autor Wiadomość
Akcja 
Aktywny

Ostrzeżeń:
 3/4/4
Wysłany: 2019-01-02, 14:18   

Ja obecnie mam bardzo drobną sumę odłożoną w domu i jest to śmieszna kwota, jak na dzisiejsze czasy, ale więcej nie dałem rady odłożyć.

Przymierzam się do kupna jakiegoś telewizora, ponieważ mam jeszcze stary i mały telewizor, kineskopowy, ale muszę uzbierać na telewizor, bo nie mam teraz gotówki, żeby od razu pojechać do sklepu z elektroniką i kupić telewizor.
Oczywiście, ja nie kupię telewizora za dwa tysiące złotych, tylko za tysiąc złotych i, mniejszy telewizor, bo można już kupić telewizor 32 cale, i to jeszcze w CENACH PROMOCYJNYCH, jakie oferują sklepy i markety z elektroniką już za 1000 zł.

No ale nie mam teraz takiej kwoty.

Niektórzy są w takiej sytuacji, nieciekawej, że muszą nawet skromne sumy zbierać, bo mają z tym ciężko.

Ludzie zbierają pieniądze na tyle, na ile mogą. Różnie to u ludzi wygląda.

Odpowiedz do tematu