Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-11-21, 20:47
Czego się boimy? Nasze lęki.
Autor Wiadomość
Nightmare95 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-01-30, 10:09   Czego się boimy? Nasze lęki.

Czy jest coś czego się boicie? Jakieś koszmary, postać z filmu która utkwiła wam w pamięci? Piszcie piszcie może wspólnie pokonamy nasze lęki.

A więc może ja zacznę :) Ja się osobiście boje samego siebie i w sumie dużych psów którym się pysk nie zamyka kiedy idę obok takiego, często wychodzę z dwojgiem przyjaciółmi wieczorem i przechodzimy obok domków Fińskich gdzie są psy i idziemy sobie chodnikiem spokojnie obok tych domków gdy nagle pies!! (Chyba taki... jak z filmu "Bethoven") Ja oczywiście zaczynam krzyczeć i się wydzierać (To było coś w stylu... "Yyy tak grałem w to i to..." i nagle "O kur** AAAAAAAAAAA ja pier****** *pisk 9 letniej dziewczynki*") i spieprzyłem na drugą stronę ulicy a oni razem ze mną i drzemy się przestraszeni o 20 wieczorem :-D I w sumie jeszcze jak gram w gry typu Horror to zdarza mi się przestraszyć czegoś chodź utkwiło mi w pamięci i się do tej pory boje. A jeśli chodzi o filmy to Laleczka Chucky (w sumie to morderca uwięziony w zabawce) z Filmu "Laleczka Chucky" i Freedy Kruger z filmu "Koszmar z Ulicy wiązów".

A więc pisać pisać :-D Nie ma się czego bać... dobra tak na prawdę jest xD
 
 
     
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2013-01-30, 10:25   

hmmm ja w sumie mam chyba leki z zupelnie innej dziedziny... w obecnej chwili jestem w takim punkcie ze nie wiem co dalej ze mna... w sumie obawiam sie swojej bliskiej przyszlosci...
koncze studia, wiec czeka mnie obrona, egzamin panstwowy z drugiego kierunku no i w sumie przydalaby sie praca...i tego chyba obawiam sie najbardziej... ze jej poprostu nie bede miala...albo ze jak juz ja znajde to sie nie odnajde w niej...
do tego nie wiem na co isc na magisterke... pewnie wyladuje w warszawie na zaocznych...i nie wiem co dalej... jak tak dalej pojdzie to bede musiala sie tam przeniesc i poszukac pracy wlasnie w wawie... a chyba tego nie chce... brrrrrr
 
     
Nightmare95 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-01-30, 12:44   

Też się boję przyszłości a raczej tego jak sobie poradzę w 3 klasie i po szkole praca i to wszystko...

Ale tu piszemy wszystko czego się boimy wszystko jedno jaka dziedzina
Ostatnio zmieniony przez Nightmare95 2013-01-30, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 13:53   

Głupoty, bo zbiera coraz większe żniwo. :roll:
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-01-30, 16:05   

Wszystkiego...
 
     
Nightmare95 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 193
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2013-01-30, 16:17   

Oj, świat nie jest chyba tak straszni żeby bać się wszystkiego... Może przytulę? ^^ :przytul: ?
Ostatnio zmieniony przez Nightmare95 2013-01-30, 16:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
M.M.M.M. 
Nowy


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 22
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2013-01-30, 16:28   

swojej matury, sprawdzianów z fizyki i matematyki, lekcji w-f, wyboru studiów - o ile na jakiekolwiek pójdę, rozmów
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-01-30, 18:20   

Nightmare95 napisał/a:
Oj, świat nie jest chyba tak straszni żeby bać się wszystkiego... Może przytulę? ^^ :przytul: ?


Dzięki Nightmare95, uhh... to zależy od nastawienia ;-) , a ty chyba nie powinieneś oglądać tylu horrorów :oczko:

Poza tym strach ma zazwyczaj WIELKIE oczy, a ja o tym zapominam ;-)

A jeszcze a propos lęków, czy ktoś z was odczuwa lęk przed znalezieniem pracy, a jeśli tak, to jak sobie z tym radzi???
Ostatnio zmieniony przez cytrynka83 2013-01-30, 18:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-30, 19:06   

Panicznie boję się węży! brrrrr
Po za tym tak jak Mr. M głupoty, rozrasta się w zastraszającym tempie.
 
     
neo-geisha
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 21:27   

Boję się, że zostanę całkiem sama. Boję się, że stracę najbliższe osoby, rzeczy. Boję się, że nie wykorzystam życia tak jak powinnam, tak jak bym chciała. Boję się lęku, który mnie nachodzi zawsze, gdy dopadają mnie złe myśli.
A i boję się ptaków;p i paru innych rzeczy...
 
     
porzeczka 
Nowy

Dołączyła: 17 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-01-30, 22:55   

Boję się przyszłości. Tego, ze nie bedę miała komu powiedzieć dziękuję, gdy zrobi mi kubek gorącej herbaty, boję się, ze takiej osoby nawet nigdy nie będzie, że nie podołam, że nie powiem kocham i nigdy tego nie usłyszę. Boję sie pustego domu, ciszy, ciemności, pustki.
Ostatnio zmieniony przez porzeczka 2013-01-30, 22:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Blaise 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 170
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2013-01-30, 23:47   

Cytat:
A jeszcze a propos lęków, czy ktoś z was odczuwa lęk przed znalezieniem pracy, a jeśli tak, to jak sobie z tym radzi???


Na lęk przed znalezieniem pracy najlepsze jest znalezienie jakiejkolwiek pracy, takie złapanie byka za rogi. ;-)

Chyba, że boisz się, że nie znajdziesz pracy, wtedy po prostu trzeba próbować, wiem że jest ciężko, ale próbować do skutku, aż się uda.

Ja boję się że 2 raz będę miał warunek z fizy, i że będę powtarzał 3 semestr.

A tak od czasu do czasu boję się samotności, ale jakoś ostatnio jej nie odczuwam ;-)
Chyba większość z nas tutaj boi się samotności i stąd właśnie wzięliśmy się na tym forum.
 
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-01-31, 01:40   

1. Dentystów
2. Jamników
3. Zmian jakie dokonują się w społeczeństwie na moich oczach
4. Wizji kompletnego opuszczenia
5. Jednak jamników (pozdrowienia dla Urwiska*, nienawidzę Cię :mrgreen: )






_________________________
* Urwisek to bynajmniej nikt z Forum ale pewien znany mi jamnik, który pewnego dnia chciał mnie zjeść, co skończyło się straszną bójką na pięści i od tego momentu mamy ze sobą kosę
Ostatnio zmieniony przez Mr. Z 2013-01-31, 01:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
madamada88
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-31, 07:46   

Boję się przyszłości.. że może przyjść taki dzień, że nie będe miała z kim rano kawy się napić.. że łóżko zawsze będzie ciepłe z jednej strony..
boję się ciemności, śmierci i kalectwa..

a tak mniej poważnie to komarów, pająków i filmów o duchach :D
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-31, 12:19   

TAAAAAAK, je pieprzone komaryyyy. Gdy zasypiasz, już odpływasz, a po chwili słyszesz "bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" NIE ZAŚNIESZ PUKI NIE ZABIJESZ SKU*WYSYNA!

xd
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS