Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Amigo Vulnerable
2015-11-21, 20:47
Czego się boimy? Nasze lęki.
Autor Wiadomość
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-03, 21:28   

Może będzie to dziwne, ale ostaniami czasami boję się pewnych myśli które za bardzo wyłaniają się z mroku.
 
 
     
Lila25 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 104
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2014-12-04, 19:52   

4w5 napisał/a:
Lila25 napisał/a:
Ja najbardziej boje się os, pszczół, bąków itp. wywołują u mnie paniczny strach, od razu zaczynam krzyczeć,a nie daj Boże mi taka do pokoju wpadnie, to ja od razu w panikę wpadam...


...a widziałaś kiedyś szerszenia? ( taka duża osa z żuwaczkami )...łatwo ją poznać po charakterystycznym niskim tonie "buczenia" podczas lotu :P


Oj widziałam niestety widziałam, wpadł do mieszkania, oj dziękuje wszystkim świętościom, że nie byłam sama w domu... brrr
 
     
kochamma
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-09, 23:31   

jedyne czego się boje to perspektywa nie założenia rodziny. mam tylko rodziców. jak oni odejdą zostanę zupełnie sam. nie będzie mi miał nawet kto pogrzebu wyprawić. boje się tego jak cholera. tym bardziej widząc ile osób po 30-stce jest samych , znalezienie odpowiedniego partnera nie jest łatwe. tym bardziej patrząc na moje słabe kontakty z kobietami.
pamiętajcie strach nie istnieje, sami go tworzycie, a wiec sami możecie go zniszczyć :P
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-12-09, 23:48   

Lila25 napisał/a:
4w5 napisał/a:
Lila25 napisał/a:
Ja najbardziej boje się os, pszczół, bąków itp. wywołują u mnie paniczny strach, od razu zaczynam krzyczeć,a nie daj Boże mi taka do pokoju wpadnie, to ja od razu w panikę wpadam...


...a widziałaś kiedyś szerszenia? ( taka duża osa z żuwaczkami )...łatwo ją poznać po charakterystycznym niskim tonie "buczenia" podczas lotu :P


Oj widziałam niestety widziałam, wpadł do mieszkania, oj dziękuje wszystkim świętościom, że nie byłam sama w domu... brrr


Mnie tu kurestwo kiedyś użarło.... dobrze ze nie mam alergii :)
 
     
bluem 
Milczący



Wiek: 44
Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 83
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2015-04-04, 15:09   

Boję się że przytyję znowu, już zaczynam sobie folgować a jeszcze się święta na dobre nie zaczęły, boję się że przepadnie to co nie bez wysiłku wypracowałam z acetomale przepadnie.
 
     
Crystal
Nowy

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 32
Wysłany: 2015-04-09, 23:32   

Mam arachnofobię i brzydzę się, czy raczej boję wszelkiego robactwa. Po cholerę to dziadostwo pełza po świecie to ja nie wiem!
A ostatnimi czasy okrutnie się lękam, że zostanę zupełnie sama i że nie będę potrafiła się w nikim zakochać.
 
     
bluem 
Milczący



Wiek: 44
Dołączyła: 30 Gru 2011
Posty: 83
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2015-04-15, 17:00   

Noooo...to ja miałam szkołę przetrwania kiedy sprzątałam na działce, masa pająków a też się panicznie ich boję ale nie miał kto tego zrobić :( , uzbrojona w odkurzać i spray wykurzyłam je przynajmniej na nadchodzący sezon. :-D
 
     
obywatel_p 
Nowy


Wiek: 90
Dołączył: 31 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Prawie Roztocze ;)
Wysłany: 2015-04-15, 18:53   

Ja bym chciał żeby oszczędzono mi spotkań z kleszczami, ostatnimi laty wszędzie tego pełno a perspektywa chorób które przenoszą ...
 
     
andi 
Częsty bywalec


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 882
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2015-06-05, 16:35   

Ja się najbardziej boję,że zachoruję na raka,albo na nieuleczalną chorobę.Nie boję się śmierci jako takiej,ale cierpienia związanego z umieraniem,ponieważ jestem bardzo wrażliwy na ból.
 
     
Irys 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Cze 2015
Posty: 150
Skąd: Śląskie
Wysłany: 2015-06-08, 20:43   

Najbardziej boję się samotności. Mimo, że mam dopiero 23 lata, to całe życie przede mną. Jednak ja już swoje przeżyłam i wiem co to znaczy być singlem.
 
 
     
mała Mi 
Milczący


Dołączyła: 20 Lip 2015
Posty: 54
Wysłany: 2015-08-31, 16:45   

Boję się samej siebie. Jestem straszna ;) oprócz tego boję się samotności i być otoczoną przez głupich ludzi ( w tym przypadku już wolę samotność ). Panicznie boję się, że przytyje. I to chyba tyle .....
 
 
     
Leander 
Milczący


Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 74
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-05, 09:03   

Boję się swojej głowy, a właściwie tego co w niej jest. Często widzę swoją śmierć, rodzinę nad swoim grobem, widzę różne masakryczne rzeczy w przyszłości. Za każdym razem gdy próbuję walczyć o swoje życie, a właściwie o prawo do niego, to takie głupoty pojawiają mi się w głowie. Przeraża mnie to, z drugiej strony to mnie blokuje. Wygląda to tak, jakbym czuł, że nie mam prawa do szczęścia. A wszystkie dążenia do bycia szczęśliwym są obarczone jakimś poczuciem winy :-( Zazdroszczę ludziom, którzy mają marzenia, dążą do ich realizacji, widzą świat jako przyjazne miejsce.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS