Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Chory świat vs Ja
Autor Wiadomość
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-03-27, 22:11   

hmmm szukam jakiegoś powiązania między czymś a kolegi orientacją seksualną... Bo zaznaczył kolega swoją orientacje co przyznam mnie zaskoczyło :)
Co do filmu to ja osobiście nie oglądałem, przeczytałem więc troszkę o tym filmie i domyślam się ze kolega jakoś łączy się duchowo z tym filmem?
 
 
     
Zibit 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-03-27, 22:24   

Zaznaczyłem bo dziwnie się czułem...Nie chce by ja jako wrażliwy był odbierany za faceta orientacji homosexualnej.

Kolega po prostu ładnie ujrzał to co mu od zawsze w duszy grało..od zawsze chciałem uciec z tego sztucznego świata w poszukiwaniu doświadczeń,wolności,szczęścia,natury,zabawy,przygody.
Film świetny polecam.. jeśli jest tu jeszcze ktoś kto też chciałby znów na powrót z mętnego stawu stać się czystą płynącą rzeką to napiszcie...może by wreszcie coś takiego się udało.
 
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-03-27, 22:50   

Film oglądałam, również polecam. Zalecam robić takie wypady "wszystko za życie"
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2013-03-28, 11:44   

Polecam Ci książki tego pana: "alpha human" i "alpha male".
Jesteś normalnej orientacji ale takim pizdusiowatym podejściem do życia nie zdobędziesz kobiety nigdy. One potrzebują silnego oparcia. W takim związku to w tej chwili Ty byś gral kobietę.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 12:17   

to nie świat jest chory, tylko ty :p
 
     
Zibit 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-03-28, 17:08   

Pizdusiowate podejście?Pięknie to ująłeś... mi jak ciebie nie zależy na byle kim..to taka różnica a u ciebie to wygląda tak że żadna cię nie chce.(choć może masz już kogoś, nie trudno jest mieć umarłą będąc umarłym)

A Sen Ty to super wypowiedz strzeliłeś bardzo wyczerpująca :) Musisz być na prawdę szczęśliwy skoro nic w tym świecie którzy tacy jak Ty stworzyli nie widzisz...kisisz się na necie i nie jesteś świadom swojego istnienia a to co czujesz jest za słabe by ci to uświadomić."Sen" bo w nim żyjesz?trafnie... i nie będzie mi koleś z 716 postami mówił że to ja jestem chory :)

Ci co piszą takie krótkie komentarze w dodatku obraźliwe to nie mają nic większego do zaoferowania od trolowania.

Reszcie dziękuję za słowa otuchy w tej mojej chwili słabości.
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 19:22   

Nie ma to jak lekkie ADHD i uprzedzenia. Skoro nie zrozumiałeś słów, które napisałem, no to jednak miałem racje. (;
Komplikujesz, rozmyślasz, przetwarzasz, mącisz, kręcisz, dalej rozmyślasz, a na koniec jeszcze bardziej utrudniasz. Nie świat jest problemem, tylko twoje wewnętrzne "ja".

(;
 
     
Zibit 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-03-28, 19:49   

Gdzie miałeś racje..widzę twoje posty i w dużej mierze są one bardzo skromne :)

Miałeś racje z tym że świat nie jest chory bo co?Proszę opowiedz coś o świecie...
Miałeś racje z tym że ja jestem chory bo co?Tutaj też się wysil i powiedz coś o mnie skoro mnie tak znasz..

I na koniec odpowiedz mi na proste pytanie...Jesteś szczęśliwy?

Skoro Ty myślisz że ja miałem po tym twoim skromnym poście wyczaić wszystko co masz na myśli to się mylisz...To jest internet a ja w myślach nie czytam więc jak uważasz że masz dobrą "myśl" to ją rozwiń...postaraj się chłopie bo może zbyt duże rozmyślanie jest złe(ja za dużo nie rozmyślam) ale brak myślenia nie jest lepsze.

P.S wiem że mi nic wyczerpującego nie napiszesz.
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 20:14   

Nie napisze z prostej przyczyny, bo mi się nie specjalnie chce wchodzić w dywagacje o pierdołach. I tak, bywa, że jestem szczęśliwy. Jak pory roku, przychodzą i odchodzą, tak samo jest ze szczęściem czy smutkiem, chłopcze.

;)
 
     
Zibit 
Nowy


Wiek: 32
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 32
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2013-03-28, 20:44   

Taak taak :)

I tak szacun że udało Ci się napisać trzy zdania "chłopcze".Co prawda te zdania nie wiele wnoszą ale nieźle jak na 25 latek.

;D
Ostatnio zmieniony przez Zibit 2013-03-28, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-28, 21:02   

ok. Męcz się dalej. (;
 
     
prezes 
Częsty bywalec


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 583
Wysłany: 2013-03-29, 11:32   

Nie martw się. Nie mam problemów z kobietami. Nie szukam tej JEDYNEJ WSPANIAŁEJ bo taka NIE ISTNIEJE. Jeśli będziesz takowej szukał to skazujesz się na mentalną masturbację. Nie krytykuję bo sam miałem do niedawna spaczony światopogląd ale wyszedłem z tego matriksa programowania społecznego. Świat jest chory, nie zmienimy go. Siebie możemy ;)

Mam wrażenie że chciałbyś by świat i ludzie byli idealną utopią. Nie będą. I dobrze. Byłoby za nudno ;)
 
     
kolorowyzolw 
Początkujący



Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-22, 17:30   

Myślę to samo Zibit
Czasem mam tak że już nie chce z nikim rozmawiać a jednocześnie czuje się samotny.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS