Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak pracy
Autor Wiadomość
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-11, 21:46   

Pomoże, wiem. I nie będzie wracać, on, i ja zapewne też. Niby powinno być to obietnicą wielkich możliwości, a wydaje się tylko smutną ostatecznością.
 
 
     
Mr. Z 
Częsty bywalec



Wiek: 36
Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 730
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-15, 18:14   

Ha! Pamiętam jak w sierpniu zaniosłem komplet dokumentów w pewne miejsce, to dyrektorka po przejrzeniu tego wszystkiego stwierdziła "Kurde, zatrudniłabym pana od kopa, ale nie dam rady". I coś podobnego słyszałem w około 30 miejscach, jeżeli to Cię pocieszy. Ale chyba raczej nie pocieszy :-(
 
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-10-16, 14:23   

Ogólnie z pracą jest coraz gorzej. Ciężko coś znaleźć. Czasami wydaje mi się, ze papierek ze studiów nic nie daje i że studia to był zmarnowany czas. Liczy się doświadczenie. W pipidówkach jest naprawdę ciężko. Większość znajduje pracę po znajomościach. W dużym mieście teoretycznie jest lepiej, większy wybór, więcej możliwości.
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 14:27   

I w większych miastach jest więcej absolwentów = więcej bezrobotnych = większa rywalizacja, także tak jak mówisz cytrynko - czysto teoretycznie jest lepiej.
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-10-16, 14:31   

A już najgorsze to są chyba umowy śmieciowe. Tak sobie może dorabiać student, a nie człowiek, który już skończył studia i chce mieć jakąś emeryturę na starość. Najgorsze jest to, że właściwie wielkiego wyboru nie ma :/
 
     
Wolf
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-16, 17:35   

Upór tylko pozostaje przy szukaniu pracy. Bo naprawdę jak ktoś chce pracować to prędzej czy później tą prace znajdzie. Do autorki poszukaj może w okolicach swojego miasta, dojazdy są meczące ale lepsze to niż nie brak zajęcia.
cytrynka83, Pani wierzy jeszcze że za 20 30 lat będą jeszcze pieniądze na emerytury? ;-)
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-10-17, 06:56   

Cytat:
cytrynka83, Pani wierzy jeszcze że za 20 30 lat będą jeszcze pieniądze na emerytury? ;-)


Proszę Pana, powoli przestaję wierzyć ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS