Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Alkohol.
Autor Wiadomość
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-20, 12:32   

teloyv napisał/a:
Hakim, lepsze to niż agresja, ale uwierz mi że taki poalkoholowy filozof - optymista potrafi do furii doprowadzic. I wtedy to u mnie zaczyna się agresja :lol:


Ooojjj tak, ja nie cierpię takich filozofów :D I wtedy też wstępuje we mnie nie wiadomo co :mrgreen:

Ogólnie piję, piwo, wino, wódkę (to ostatnie rzecz jasna w większym gronie :D ).
Piwo czasem sobie lubię machnąć po ciężkim dniu, albo lampkę wina.
Zdecydowanie wolę wino od piwa.

I racja - wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Ten, kto nie potrafi się z tym obchodzić, nie powinien w ogóle to po sięgać, ale niestety bardzo często jest odwrotnie.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-20, 20:05   

Piję, w ilościach Smoczych. ;3
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-20, 20:16   

Etanol ćpam rzadko - czasem jakieś piwo ze znajomymi; Bóg/Matka Natura dała nam wiele ciekawszych i zdrowszych narkotyków. ;)
Mam też pewne, niezbyt sympatyczne, wspomnienia związane z alkoholizmem; w pewnym stopniu, przypuszczam, zniszczyły mi psychikę, w pewnym - fizyczność (skłonność do nałogów), ale nie mam pretensji - ten świat potrafi zniszczyć człowieka, a niewielu jest na tyle silnych, by mu się przeciwstawić.

Swoją drogą, też ciekawi mnie odpowiedź na to pytanie:
teloyv napisał/a:
Yogi napisał/a:
pora zacząć pić

bo.....?
 
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-20, 20:25   

Rubio napisał/a:
Swoją drogą, też ciekawi mnie odpowiedź na to pytanie:
teloyv napisał/a:
Yogi napisał/a:
pora zacząć pić

bo.....?

Bo świat jest wtedy bardziej kolorowy? :-P
 
     
Rubio 
Milczący


Wiek: 34
Dołączył: 23 Mar 2012
Posty: 93
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-08-20, 20:37   

Hmm, gdyby Yogi chciał, by świat był bardziej kolorowy to raczej sięgnąłby po jakiś kwas, grzyby czy DMT (tak więc mam nadzieję, że nie chce, żeby "świat był bardziej kolorowy" i tego nie zrobi)- po alko świat jest raczej, powiedziałbym, bardziej zamazany ;D
Ale kto wie, każdy ma swój sposób widzenia świata.
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-21, 17:22   

Wino, wino i jeszcze raz wino.
Jedna lampka, na wieczór, gdy zachodzi słońce.

Wódki nie toleruję, kompletnie, zaś piwo pijam tylko w towarzystwie, a i to nie zawsze. :)
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-05-08, 01:03   

Właśnie sobie otwarłem piwo - jakieś takie dziwnie mętne. :) ( stało z tydzien w lodówce... no ileż będzie się meczyć )

Generalnie to mógłbym nie pić całe, życie gdyby nie to, że jednak kumple lubią się napić, wszelkie imprezy bez alkoholu przypominają stypy itd. Piwa kilka gatunków lubie ( ciemne bądź mętne ), wina, szampana nie za bardzo trawie a wódki jak trzeba to wypije nawet większą ilość :P
A co do moich reakcji po większej ilości to zwykle gadanie mi sie troche włącza, jednak generalnie trzymam nerwy na wodzy.. no chyba, że ktoś na prawdę chce mnie zdenerwować.
Ostatnio zmieniony przez 4w5 2014-05-08, 01:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2014-05-08, 08:12   

Cytat:
wszelkie imprezy bez alkoholu przypominają stypy


Miałam kiedyś kumpelę, która świetnie bawiła się bez alkoholu. Cholernie jej tego zazdrościłam. Wódki nie lubię, lubię swojskie wino, piwo lubię, ale tylko w barze. Ogólnie bardzo mało teraz piję, choć nigdy za dużo też nie piłam.
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-08, 09:24   

Ja nie piję. Nie lubię alkoholu. Chyba że jest mega słodki. Piwa nie tknę, wino jest za gorzkie.

I mimo że imprezy też były z alkoholem, to jakoś bawiłam się świetnie nie pijąc ;)

Chyba jestem przeciwieństwem większości ludzi, bo alkohol w żaden sposób mnie nie rozluźnia, a wręcz przeciwnie.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-05-08, 19:54   

czekolada88 napisał/a:
Ja nie piję. Nie lubię alkoholu. Chyba że jest mega słodki. Piwa nie tknę, wino jest za gorzkie.

I mimo że imprezy też były z alkoholem, to jakoś bawiłam się świetnie nie pijąc ;)

Chyba jestem przeciwieństwem większości ludzi, bo alkohol w żaden sposób mnie nie rozluźnia, a wręcz przeciwnie.


Z słodkich alkocholi moge Ci polecic koksówke lub krówkówke które robi moja mama ... słodki jest też drink tzw "monte" ( orzechówka pita z mlekiem ) dobre to to

Też potrafie sie bawić bez alko... ale z jest ciekawiej :P
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2014-05-08, 22:41   

Ja wódkę to piję tylko w towarzystwie - na studniówce np. albo jak była impreza klasowa po zakończeniu roku szkolnego. W domu zdarzyło mi się raz, na spróbowanie, ale mój organizm nie przyjął tego zbyt dobrze (na szczęście obyło się bez wymiotów ;)). Wśród ludzi to jakoś łatwiej mi to wchodzi.

Wino to przede wszystkim na imprezach rodzinnych albo w święta. Czasem zdarza się napić z bratem w domu, ale brat to też jest tylko od święta albo w wakacje (studiuje w innym mieście, czwarty rok będzie kończył).

A tak na co dzień, jak mam ochotę się napić jakiegoś alkoholu to chwytam za piwo. Często kuszę się w piątek, na początek weekendu, jako forma rozładowania się po tygodniu szkoły. Ale teraz ten harmonogram upadł, bo szkoły już nie ma ;)
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-09, 20:27   

4w5 napisał/a:
słodki jest też drink tzw "monte" ( orzechówka pita z mlekiem ) dobre to to
Też potrafie sie bawić bez alko... ale z jest ciekawiej :P



Mleko i wódka? I żołądek to przyjmuje? :P

Ostatnio współlokator dał mi do spróbowania wódkę karmelową (tzn. to chyba była wódka, nie wiem, ale wypiłam :D). W każdym razie było całkiem całkiem. Słodkie, więc można pić.

Z drinków lubię mojito. Albo miętówkę lubelską ze spritem.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-05-09, 20:35   

czekolada88 napisał/a:
4w5 napisał/a:
słodki jest też drink tzw "monte" ( orzechówka pita z mlekiem ) dobre to to
Też potrafie sie bawić bez alko... ale z jest ciekawiej :P



Mleko i wódka? I żołądek to przyjmuje? :P

.


Wszyscy jesteście tacy sami :D.... każdemu komu to proponuje, reaguje wiekszym badz mniejszym zdziwieniem dopoki sie nie napije. Mleko + wódka orzechowa to naprawde jest zajebiste tylko w dobrej proporcji
 
     
czekolada88
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-09, 20:39   

4w5 napisał/a:
czekolada88 napisał/a:
4w5 napisał/a:
słodki jest też drink tzw "monte" ( orzechówka pita z mlekiem ) dobre to to
Też potrafie sie bawić bez alko... ale z jest ciekawiej :P



Mleko i wódka? I żołądek to przyjmuje? :P

.


Wszyscy jesteście tacy sami :D.... każdemu komu to proponuje, reaguje wiekszym badz mniejszym zdziwieniem dopoki sie nie napije. Mleko + wódka orzechowa to naprawde jest zajebiste tylko w dobrej proporcji


Nie twierdzę, że niedobre :P Monte jest dobre, a i o tym drinku słyszałam dobre opinie.
Pytam, czy rewolucji żołądkowej po takiej mieszance nie ma :D
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 35
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2014-05-09, 22:54   

Na pierwszy rzut oka nie ma... a na drugi dzień no to już roznie z tm bywa :p
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS