Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Akceptacja siebie
Autor Wiadomość
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2012-09-15, 19:21   

Akceptacja siebie... ogólnie akceptuję siebie takiego jakim jestem. Nawet gdybym miał poobijaną twarz(na szczęście wszelkie starcia kończyły się dla mnie dobrze bez i operacji plastycznych) to i tak akceptował bym siebie. Tyle na ten temat :)
 
 
     
Heros11 
Początkujący


Wiek: 34
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 143
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-15, 19:26   

Jestem jaki jestem i tego nie zmienię:) Akceptuję siebie w 100%,choć pracuje cały czas nad sobą.
 
     
Klaudinula 
Początkujący


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Mar 2012
Posty: 150
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2012-09-15, 19:51   

Ja siebie w miarę akceptuję. Kiedyś bardzo siebie nie akceptowałam i w chwilach rozpaczy pocieszałam się, że żyję bo mam talent i tylko to mam tak naprawdę. To podejście w tamtym czasie było dla mnie dobre, bo widziałam sens swojego istnienia. Teraz jest tak, że nie uważam mojej pasji za coś najważniejszego, bo to już by była wielka dla mnie pułapka i skończyła bym pewnie marnie z takim myśleniem. Zresztą miałam coś takiego, że mocno uwierzyłam w talent, by zaraz jeszcze tego samego dnia uważać go za coś dla mnie najgorszego. Dlatego nie można ani tak ani tak. :-) Teraz siebie akceptuję, chodź jedna sprawa mnie nurtuje i chcę by się wyjaśniła, oby mogła. Jest to coś w stylu romantycznej tragedii, ale może przesadzam.
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2012-09-16, 04:15   

Akceptuję siebie, ale jest pewna granica. Czekam , aż ktoś sprawi, że zaakceptuję siebie całkowicie :usmiech:
 
     
zawszespoko 
Nowy

Wiek: 39
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-09-18, 11:47   

Akceptuję, bo nie mam wyboru. Są pewne rzeczy, które chciałbym zmienić(a nie mogę), ale jakoś sobie radzę z tym jaki jestem.
 
     
lukier 
Początkujący



Wiek: 31
Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 144
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2012-09-18, 19:57   

hm. oj ten etap to miał wzloty i upadki .ale jestem na etapie akceptacji siebie w pelni :D chodz sa momenty gdzie jednak sie odzywa to echo z wewnatrz ale walcze z tym ciagle
 
     
Wendy 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-09-18, 20:25   

Przyznam szczerze, że kompletnie nie potrafie zaakceptować siebie przez co pewnie odstraszam innych ludzi. Czy tak może być?
Czasem mam ochotę 'zniknąć na moment, zobaczyć komu będzie mnie brakowało najbardziej'.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS