Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze fotki - czyli zdjęcia użytkowników
Autor Wiadomość
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-08-12, 18:31   

Sunrise napisał/a:
Amigo Vulnerable napisał/a:
I to Ty mówiłaś, że jesteś brzydka ? Pff. :oczko:

Przyganiał kocioł garnkowi :lol:

Wiem wiem, ale narazie mowa o Salmie :D.
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-08-12, 18:47   

Amigo, załaduj spowrotem tą fotkę, którą niegdyś skasowałeś, to pogadamy ;-)
Salma88, chciałabym mieć taką urodę jak Ty...
 
     
Salma88 
Milczący



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 86
Wysłany: 2016-08-12, 19:12   

Sunrise napisał/a:
Amigo, załaduj spowrotem tą fotkę, którą niegdyś skasowałeś, to pogadamy ;-)
Salma88, chciałabym mieć taką urodę jak Ty...


Sunrise jak chcesz być całe życie sama, to polecam taką urodę. Samo "szczęście" w Polsce...
 
     
Sunrise 
Zasłużony


Wiek: 42
Dołączyła: 15 Mar 2011
Posty: 1207
Skąd: zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-08-12, 19:18   

Salma88 napisał/a:
Sunrise napisał/a:
Amigo, załaduj spowrotem tą fotkę, którą niegdyś skasowałeś, to pogadamy ;-)
Salma88, chciałabym mieć taką urodę jak Ty...


Sunrise jak chcesz być całe życie sama, to polecam taką urodę. Samo "szczęście" w Polsce...

Czasem może nie w urodzie rzecz, tylko w ludziach, których spotykamy, albo jeszcze w czymś innym...
PS
Też jestem całe życie sama z różnych powodów.
Ale już nie spamuję ;-)
Ostatnio zmieniony przez Sunrise 2016-08-12, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Emil_z 
Nowy

Wiek: 40
Dołączył: 27 Lip 2016
Posty: 41
Skąd: ok. Warszawy
Wysłany: 2016-08-12, 19:21   

Kasiu, absolutnie nie jesteś brzydka,wręcz przeciwnie :)
 
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-08-12, 19:44   

To prawda. Salma88, masz niepowtarzalną urodę wymagającą odpowiedniej oprawy. :) I te kolczyki są obłędne po prostu, bardzo Ci pasują.
Tak czułam, że to kokieteria, gdy mówiłaś, że jesteś brzydka, co te kobity mają z tymi kompleksami, to ja nie wiem... :mrgreen:
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-12, 21:01   

Salma88 napisał/a:
Mamy się pokazać... A co tam...
http://imageshack.com/a/img921/6022/5M9a6T.jpg


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
...are fucking kidding me :D?.... gdybym umiał randkować to bym Cie gdzieś zaprosił ^.-
 
     
Luin 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-08-12, 22:58   

Salma88 napisał/a:
Mamy się pokazać... A co tam...

http://imageshack.com/a/img921/3717/yCMDND.jpg

http://imageshack.com/a/img921/4427/9PoIoU.jpg

http://imageshack.com/a/img921/6022/5M9a6T.jpg

To jestem ja.

Czekałam, aż się pokażesz. Dziewczyno, nie wiem, jak bardzo skrzywdzili Cię znajomi swoimi idiotycznymi tekstami, ale nie wierz im i jak najszybciej od nich uciekaj.
 
     
Salma88 
Milczący



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 86
Wysłany: 2016-08-13, 06:43   

Dziękuję Wam za miłe słowa, ale ja nie kokietuję, bo naprawdę jest jak pisałam, przez co mam bardzo niską samoocenę, no bo pospolita, maszkaron, głupia i nieogar. Może na zdjęciach ładniej wyszłam, ale na ulicy też byście mnie nie zauważyli, bo nie jestem pięknością. Przeciętna.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-13, 07:58   

Salma88 napisał/a:
Dziękuję Wam za miłe słowa, ale ja nie kokietuję, bo naprawdę jest jak pisałam, przez co mam bardzo niską samoocenę, no bo pospolita, maszkaron, głupia i nieogar. Może na zdjęciach ładniej wyszłam, ale na ulicy też byście mnie nie zauważyli, bo nie jestem pięknością. Przeciętna.


Co by Ci tu napisać ...strasznie ulegasz presji, ciągle pewnie o tym myślisz że chłopaka nie masz , że koleżanki się żenią czy tam wychodzą za mąż :mrgreen: a Ty nic i pewnie dręczą Cie ich komentaże.... na to nic nie poradzisz, ludzie gadają, komentują i będą dalej to robić. Najprościej jest zająć się sobą i olać to gadanie, nawet tutaj mówimy Ci, że świetnie wyglądasz... to ku*wa nieeee Ty dalej larum.. :) .....buźke masz ładną, nad resztą można popracować :) jesteś za gruba? - schudnij, za chuda? - przytyj... tylko nie siedź i nie lamentuj - to do niczego nie prowadzi...

PS. Tylko się nie bierz do siebie za bardzo tego komentarza, może mnie zwyczajnie olać :)
 
     
Salma88 
Milczący



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 86
Wysłany: 2016-08-13, 10:11   

4w5 napisał/a:
Salma88 napisał/a:
Dziękuję Wam za miłe słowa, ale ja nie kokietuję, bo naprawdę jest jak pisałam, przez co mam bardzo niską samoocenę, no bo pospolita, maszkaron, głupia i nieogar. Może na zdjęciach ładniej wyszłam, ale na ulicy też byście mnie nie zauważyli, bo nie jestem pięknością. Przeciętna.


Co by Ci tu napisać ...strasznie ulegasz presji, ciągle pewnie o tym myślisz że chłopaka nie masz , że koleżanki się żenią czy tam wychodzą za mąż :mrgreen: a Ty nic i pewnie dręczą Cie ich komentaże.... na to nic nie poradzisz, ludzie gadają, komentują i będą dalej to robić. Najprościej jest zająć się sobą i olać to gadanie, nawet tutaj mówimy Ci, że świetnie wyglądasz... to ku*wa nieeee Ty dalej larum.. :) .....buźke masz ładną, nad resztą można popracować :) jesteś za gruba? - schudnij, za chuda? - przytyj... tylko nie siedź i nie lamentuj - to do niczego nie prowadzi...

PS. Tylko się nie bierz do siebie za bardzo tego komentarza, może mnie zwyczajnie olać :)


Dzięki, już nie lamentujemy :) Twój komentarz wezmę ze do serca, żeby olewac złośliwców.
 
     
4w5 
Częsty bywalec


Wiek: 36
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 994
Skąd: Poludniowa Polska
Ostrzeżeń:
 1/4/4
Wysłany: 2016-08-13, 10:22   

Salma88, To Twoje ostatnie zdjęcie kojarzy mi się z jakąś aktorką... tylko cholera nie moge sobie przypomnieć do końca
 
     
Salma88 
Milczący



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 86
Wysłany: 2016-08-13, 11:51   

4w5 napisał/a:
Salma88, To Twoje ostatnie zdjęcie kojarzy mi się z jakąś aktorką... tylko cholera nie moge sobie przypomnieć do końca


Anna Kendrick czy jakoś tak?
 
     
Marcy 
Aktywny


Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lip 2015
Posty: 323
Skąd: Mazury
Wysłany: 2016-08-13, 12:09   

Salma88 napisał/a:
Dziękuję Wam za miłe słowa, ale ja nie kokietuję, bo naprawdę jest jak pisałam, przez co mam bardzo niską samoocenę, no bo pospolita, maszkaron, głupia i nieogar. Może na zdjęciach ładniej wyszłam, ale na ulicy też byście mnie nie zauważyli, bo nie jestem pięknością. Przeciętna.


Kochana, na ulicy zwraca na siebie uwagę mało która kobieta, jeśli nie wywali tyłka i cycków na wierzch. Więc bycie zauważonym na ulicy to żadne wyznacznik urody.
Nie masz już 15 lat, czas wziąć się za pracę nad poczuciem własnej wartości, bo bicie piany ciągle na ten sam temat do niczego Cię nie zaprowadzi. Ciągle dajesz uwagę swoim kompleksom i przez to one Tobą rządzą. Dochodzi do tego fakt, że często tylko my sami kręcimy na siebie bata pielęgnując nasze kompleksy, a ludzie w ogóle nie widzą ich w nas.
A na koniec- NIKT nie jest doskonały, pomyśl o tym, to mega wyzwalające. Ale KAŻDY ma w sobie coś wyjątkowego, zasługującego na uwagę- typ urody, piękne oczy, zgrabne nogi, proporcjonalną sylwetkę, piękne rzęsy, smukłe dłonie etc, etc. Cały widz polega na tym, by spojrzeć na siebie w lustrze z uśmiechem i wyrozumiałością, znaleźć nasze atuty, umiejętnie je podkreślić i wreszcie polubić siebie. Piękne oczy można podkreślić odpowiednim makijażem, smukłą sylwetkę czy zgrabne nogi dobierając odpowiednie ciuchy itp itd. Podkreślasz atut, kompleks schodzi na plan dalszy.
Nie zapominaj jednak, że powierzchowność naprawdę nie jest najważniejsza, mimo tego, że świat daje nam zupełnie inny przekaz. Żaden facet nie będzie chciał na dłuższą metę chciał być z nawet najpiękniejszą babką, z którą po dwóch randkach nie będzie miał o czym rozmawiać, bo okaże się tępa i pusta. Moc idzie z wnętrza. Ile jest takich sytuacji, gdy partnerzy mówią, że to z wnętrza partnera szła cała aura fascynacji, pożądania, emocji, a wygląd nieoczekiwanie schodził na zupełnie daleki plan...
Ostatnio zmieniony przez Marcy 2016-08-13, 12:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Amigo Vulnerable 
Moderator


Wiek: 28
Dołączył: 23 Sie 2015
Posty: 459
Wysłany: 2016-08-13, 12:11   

To pierwsze to przecież Anne Hathaway :wesoly:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/13894983_282601578785949_267971412551209795_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=8ae27bb0270c35d672b499af1ca600ab&oe=58531AC8
Ostatnio zmieniony przez Amigo Vulnerable 2016-08-13, 12:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X