Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasz wiek
Autor Wiadomość
Wieśniaczka 
Nowy

Wiek: 77
Dołączyła: 20 Lut 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-04-24, 14:26   

Jeszcze inne spojrzenie na swój wiek ma się mając tyle lat co ja. A gradacja potrzeb, oczekiwań i wartości wręcz staje na głowie. Długie lata życia pozwalają przyswoić wiedzę , doświadczenie i tzw. mądrość życiową, ale... chyba nikt nie chciałby się ze mną zamienić??? Chyba że się mylę?
 
     
kiniaq 
Nowy

Wiek: 39
Dołączyła: 22 Kwi 2018
Posty: 14
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2018-04-24, 14:34   

Wieśniaczka napisał/a:
Jeszcze inne spojrzenie na swój wiek ma się mając tyle lat co ja. A gradacja potrzeb, oczekiwań i wartości wręcz staje na głowie. Długie lata życia pozwalają przyswoić wiedzę , doświadczenie i tzw. mądrość życiową, ale... chyba nikt nie chciałby się ze mną zamienić??? Chyba że się mylę?


Podejrzewam że może nie być wielu chętnych ;-) A to dlatego że biorąc twoje lata+ doświadczenie i życiową mądrość tracimy cała frajdę z lat kiedy możemy sami je zdobywać. Zabawne bo teraz też mi się wydaje że już zdobyłam tyle życiowej mądrości :lol2: a zapewne za 20 lat gdy cofne się do tego okresu, okaże się że b.malo wiedziałam :zeby:
 
     
Szymon 
Nowy

Wiek: 34
Dołączył: 16 Cze 2018
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2018-06-29, 18:44   

Ja mam 29 lat :peace: . Co do umiejętności w obecnej pracy koleżanka opowiadała mi jak pewna Pani dzwoniła do niej bo miała ogromny problem.... nie umiała otworzyć maila. Więc to , że Pani działa na forum jest czymś fajnym :-) i bardzo pozytywnym :-D . Co do wieku jeżeli ktoś kogoś dyskredytuje ze względu na wiek, doświadczenia życiowe, czy to co przeszedł to jest zwykłym bucem ! :evil:
 
 
     
Wieśniaczka 
Nowy

Wiek: 77
Dołączyła: 20 Lut 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-06-29, 20:49   

Jestem samotna i dlatego "wskoczyłam" na forum żeby pogadać, posłuchać, chociaż troszkę zmienić przez to swoje życie. Trafiłam na forum na którym są sami młodzi. Bez urazy ale inne są rozmowy starszych a inne młodzieży. Inne tematy, zainteresowania. Ale gdy się tu rozejrzałam to doszłam do wniosku że bardzo fajnie gada się z młodymi. Macie świeżość, radość , inne problemy. Mimo wieku wiele mogę się od Was nauczyć. Sama też chcę być przydatna, mogę coś poradzić jeśli ktoś zechce. Młodość jest piękna i cieszę się że jestem pośród Was. Może się powtarzam ale fajnie tu jest.A co do umiejętności śmigania po internecie to chyba żadna sztuka, jak się chce to wszystko można.

[ Dodano: 2018-06-29, 21:51 ]
Szymon, dziękuję za dobre słowa. :-)
 
     
chybakosmitka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-31, 20:06   

45 lat mam na karku. Samotna byłam i jestem zawsze. Pośród ludzi, w moim długoletnim związku byłam samotna. Innymi słowy - ten typ tak ma.
 
     
Wieśniaczka 
Nowy

Wiek: 77
Dołączyła: 20 Lut 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-01, 12:02   

Możesz wszystko zmienić, jesli tylko chcesz.
 
     
cZŁOwiek 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-01, 14:09   

Jestem przystojnym 26latkiem.
 
     
Wieśniaczka 
Nowy

Wiek: 77
Dołączyła: 20 Lut 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-01, 15:28   

cZŁOwiek napisał/a:
Jestem przystojnym 26latkiem.

Fajnie. No i...?
 
     
chybakosmitka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-01, 16:42   

Wieśniaczka napisał/a:
Możesz wszystko zmienić, jesli tylko chcesz.


Zmiany... Och, to nie jest tak, że ich unikam. Nie, nie. Zmieniłam w moim życiu wiele, wiele jest jeszcze do zmiany, wiadomo. Jednak niektóre kwestie są, moim zdaniem i mimo prób, niezmienne. Moje się alienowanie. Próbowałam się nie alienować. Bywało różnie: źle, bardzo źle, dramatycznie, dziwnie, wyjątkowo dziwnie.

Oczywiście, nie mogę wieść życia pustelniczego i chyba nie o to chodzi, żeby wieść takie życie. Jestem, po prostu, typem samotnicy.

I jak się okazuje - dobrze mi z tym. Naprawdę nie narzekam.

[ Dodano: 2018-08-01, 17:44 ]
cZŁOwiek napisał/a:
Jestem przystojnym 26latkiem.


Idź do Tap Madl.
 
     
cZŁOwiek 
Nowy

Wiek: 32
Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 26
Wysłany: 2018-08-01, 16:52   

Temat służy do podania swojego wieku...

zażartowałem sobie, a tu takie hejty. ;-)
Ostatnio zmieniony przez cZŁOwiek 2018-08-01, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
chybakosmitka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-08-01, 18:12   

cZŁOwiek napisał/a:
Temat służy do podania swojego wieku...

zażartowałem sobie, a tu takie hejty. ;-)


Uch-och, Winnetou, chyba się nie rozumiemy.
W Tap Madl to przecież same piękności są. Kariera za pasem dla nich się kroi, medialna, zresztą i w modelingu, czy jak to się określa. Pieniądze, wielki świat, wielki Wszechświat stoi otworem przed pięknymi z Tap Madl. Skoro to jest hejt to ja już nie wiem, co hejtem jest, w takim że razie.
(A odpowiedź na pytanie - którym otworem świat i Wszechświat do tych pięknych stoi - zostawiam jako coś jakby niedopowiedzenie...)
 
     
Wieśniaczka 
Nowy

Wiek: 77
Dołączyła: 20 Lut 2018
Posty: 15
Wysłany: 2018-08-01, 19:01   

cZŁOwiek napisał/a:
Temat służy do podania swojego wieku...

zażartowałem sobie, a tu takie hejty. ;-)

Cieszy mnie że masz poczucie humoru. To jest ponad wiek. Też mam. A wieku trochę Ci zazdroszczę.Nawet więcej niż troche.
 
     
notideal 
Początkujący


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Maj 2018
Posty: 115
Wysłany: 2018-08-02, 08:34   

A ja mam 27 lat xD
 
     
Peter7400 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 117
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: 2019-05-09, 19:45   

Ja coraz bliżej do 28 :D , hah ale podobno wyglądam młodziej :mrgreen:
 
     
Joana24 
Nowy

Dołączyła: 28 Lip 2019
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-01, 16:56   

A ja mam 23 latka :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X