Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
My w sieci
Autor Wiadomość
Andskyru 
Aktywny


Wiek: 28
Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 320
Wysłany: 2014-08-12, 13:24   

FaceZbook to zUo więc nie mam
Hieh, a Polacy wymyślili facebooka zanim powstał internet, nazywa to służba bezpieczeństwa, fakt faktem feacebook jest udoskonalony bo sami się zgłaszamy a cześć danych sami upubliczniamy
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2014-08-12, 14:02   

Andskyru napisał/a:
FaceZbook to zUo więc nie mam

Dac urajt :lol: Popieram ....

Ostatnio się zastanawiałam nad założeniem bloga na moje opowiadania,ale ... kuźwa to i tak wszystko do szuflady pisane to po co tym innych zadręczać :-?
 
     
Czerwona93 
Częsty bywalec



Wiek: 30
Dołączyła: 13 Lip 2014
Posty: 682
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2014-08-12, 20:30   

mam tylko facebooka.
nie jestem twórczym typem, nastawionym na uzewnętrznianie się, więc żadnego bloga, vloga itd nigdy nie miałam
 
 
     
Satan'sLittleHelper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączyła: 16 Mar 2014
Posty: 475
Wysłany: 2017-01-25, 17:43   

Wiedziałam, że ten temat gdzieś tu już był :lol:

I suprajs, suprajs - w 2014 napisałam, że FB to zło i .... w sumie nic się nie zmieniło z tym, że kilka miesięcy temu przekonałam się o tym zakładając konto :lol: W sumie i tak byłam niezłym ewenementem pod tym względem bo całą szkołę średnią i studia (facebookowy boom) przeżyłam bez tego medium. Okazało sie, że można. Ogólnie całe te grupy fb na studiach siały masę zamętu, zamiast pomagać.

Kiedy skończyłam studia i zaczęłam pracę, poproszono mnie o stworzenie i prowadzenie profilu fb dla miejsca gdzie pracuję. Stąd też zawitałam na ten portal, ale ... no dalej nie ma się czym ekscytować. Bywam tam, poczytam newsy z Teraz Rocka i siema ...

Zdecydowanie fajniejszą zabawą okazał się instagram. Sama się nie spodziewałam, że mi się spodoba. Założyłam z nudów, żeby sprawdzić czy to taka sama kaszana jak fb, ale jest trochę lepiej. Pstryknę sobie czasem fotkę czegoś z mojej kolekcji, jest fajny odzew, nawet można pokonwersować trochę.
Różnica polega na tym chyba, ze na IG obserwują mnie w sumie obcy ludzie bo moje konto nie jest zintegrowane z FB i ich reakcje są bardzo miłe :D (Łatwiej spośród ludzi z całego świata znaleźć tych o podobnym guście, niż wśród samych tylko fejsbukowych znajomych). Fajnie czasami pochwalić się swoją pasją (kolekcjonowanie wszystkiego co wiąże się z muzyką heavy).

Także... social media nie takie złe i buu. A przynajmniej instagram ;-) Bo FB dalej kicha :lol2:
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2017-04-03, 22:07   

Kiedyś już tu byłam, ale może dam znać, co się zmieniło. Zaczęłam regularnie pisać, zwłaszcza o książkach, w ramach uczenia się wyrażania własnych myśli i odczuć - trochę pomogło, ale wyszło na to, że o książkach umiem pisać, a o sobie już nie bardzo (:
W każdym razie, może kogoś to zainteresuje:
https://www.facebook.com/kotwbookach/
http://www.kotwbookach.pl/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS