Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
alone84 - witam - nie wiem na jak długo
Autor Wiadomość
PrzytulAnka 
Początkujący



Dołączyła: 24 Wrz 2017
Posty: 157
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2017-09-25, 23:02   

Ja też mam dziś za sobą ciężki dzień, tak że wybacz, opadłam z sił i nie za wiele ci powiem. Trzymaj się jakoś mimo wszystko - nic nie trwa wiecznie, nawet najgorsza kaszana. Musi być w końcu lepiej. No po prostu musi. Pozdrawiam cię serdecznie.
 
 
     
alone84 
Nowy

Wiek: 40
Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 13
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-09-28, 19:55   

PrzytulAnka sorki ale muszę cię dobić stwierdzeniem że raczej nie będzie lepiej, w pewnej kwestii nie da się nic zrobić, nie chodzi tu o pieniądze, czy inne materialne, bo to to idzie obejść, ale jak się np straciło zdrowie jak np ja czy ktoś z mojej rodziny to już nie ma nadziei, a o gorszych rzeczach to tfu tfu wyplujmy to. Ja chyba tracę nadzieję i niestety ale wiarę chyba też. chcesz to też pisz na priva, nie będziemy zaśmiecali forum inni oczywiście też. Na razie "Na razie" wam. Hej.
 
     
PrzytulAnka 
Początkujący



Dołączyła: 24 Wrz 2017
Posty: 157
Skąd: podkarpackie
Wysłany: 2017-09-28, 20:06   

Czemu pisanie w wątku to zaśmiecanie forum, nie uważam tak. Przykro mi, że tak ci ciężko i że nie widzisz z tego wyjścia, ale jak ci pomóc, nie mam, niestety, pojęcia. A żadnym specjalistą od takich sytuacji nie jestem, więc nic już więcej nie wymyślę, ponad to, co napisałam. Mogę tylko trzymać kciuki, cobyś się jakoś pozbierał, i mimo wszystko życzyć ci wszystkiego dobrego.
 
 
     
alone84 
Nowy

Wiek: 40
Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 13
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2017-12-05, 16:14   

Nie pisałem, nie napiszę nic konkretnego, miałem nadzieję ale odeszła, nie chcę zostawiać forum bez pożegnania więc się żegnam ot tak bez słowa, a co za tym idzie to proszę jeśli można o usunięcie mnie z tego forum. Może czasem zajrzę ale nie obiecuję, nie życzę nikomu nic bo z mojej strony już w nic nie wierzę nawet w życzenia, i tak się nic nie spełni, tyle ode mnie. Po prostu mnie już nie ma.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS