Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze hobby, pasje, zainteresowania?
Autor Wiadomość
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-11-06, 20:42   

broken_glass napisał/a:
No to teraz szykuj się na epopeję, ale sam tego chciałeś :oczko:


Ciekawe, piękne i przekonywujące jest to, co piszesz. Mój problem w odbiorze związany jest z niechęcią do współzawodnictwa. Miło jest jednak poznać opinię wroga :P Jeszcze raz dzięki. Chyba rozumiem Twą pasję.
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-06, 21:09   

Dziękuję k1977,ale nie uważam się za niczyjego wroga,no ale cóż to Ty powiedziałeś/napisałeś
 
     
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-11-06, 21:25   

broken_glass napisał/a:
Dziękuję k1977,ale nie uważam się za niczyjego wroga,no ale cóż to Ty powiedziałeś/napisałeś


chyba nie muszę się tłumaczyć, że nie miałem na myśli wroga-wroga, ale kogoś z kimś różnię się w temacie. Powinienem przeprosić? :P
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-06, 22:03   

spoko,k1977, sam jednak przyznasz,że określenie"wróg"(jakikolwiek), a określenie"ktoś z kim się różnię w temacie"-brzmią zupełnie inaczej i to jednak nie znaczy to samo. Pozdrawiam..
 
     
Dalwin 
Początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 132
Wysłany: 2011-11-06, 22:11   

mój 'wróg' miało brzmieć słodko

Jestem bardzo łagodną i pokojowo nastawioną osobą, i unikam wszelkich starć, również ataków słownych. Jeślim cyniczny lub zionę sarkazmem, to tylko mając nadzieję, że ktoś dostrzeże moje pokrętne poczucie humoru, kryjące się w moim spojrzeniu. Wyobraź sobie teraz mnie na ringu unikającego ciosów i wyzwisk zniecierpliwionego rywala. To ja!

[zaczynam pleść głupoty - pewnie dlatego nie mam przyjaciół :roll: ]
Ostatnio zmieniony przez Dalwin 2011-11-06, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-07, 16:50   

Ok, dajmy temu spokój, nie znam Cię, więc nie mogę wiedzieć kiedy,żartujesz( a na pewno nie wyczytam tego w "twoim spojrzeniu"jak to ująłęś)luzik,k1977, nie było sprawy, :usmiech: :aniolek:
 
     
beastlyangel 
Nowy

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-11-09, 17:27   

broken_glass a myślałam że tylko ja jestem taka dziwna (rzecz jasna, w pozytywnym słowa znaczeniu)! Interesują Cię tylko walki, czy również ćwiczysz? ;-)
 
     
broken_glass 
Aktywny



Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 416
Skąd: Wschodnia Polska
Wysłany: 2011-11-10, 21:21   

Jestem fanką, ale niepraktykującą, no chyba że sami Doktorzy Ironfist i Steelhammer wzięliby mnie, okruszka, pod swoje skrzydła :aniolek: :oczko:
A u Ciebie jak,droga beatsyangel? Walki? jeśli tak to jakie? no i czy praktykujesz 8-)
Ostatnio zmieniony przez broken_glass 2011-11-10, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
beastlyangel 
Nowy

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-11-18, 17:17   

Pomimo braku czasu, aczkolwiek, gdy wszystko ogarnięte jest już, to sobie lubię wieczorkiem przysiąść i czy to w tv, czy w internecie obejrzeć jakieś walki. Obojętnie kto będzie walczył i jak. Chociaż, patrząc na mój szczególnie niski poziom w odróżnianiu kto walczy (itp.), lubię sobie po komentować.. To tak na marginesie. :-D A tak się składa że regularnie uczęszczam na treningi od jakiegoś już czasu. I wciągnęło mnie to na maxa.
 
     
Fortune 
Milczący



Wiek: 32
Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 58
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: 2011-12-01, 17:28   

oooo, ktos tu lubi BOOOKS!!! dla mnie istnieje tylko waga ciezka, tylko te walki ogladam. walka Adamka z Kliczka, cos pieknego, Bracia Kliczko to jak zwykle dzentelmeni, nie moge od nich wzroku oderwac.... uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam.... pamietam jak w nocy nie moglam zasnac, bo wedlug mojego azjatyckiego czasu walka zaczynala sie okolo 4 nad ranem, potem goraczkowo szukalam linka... :) magiczne przezycie. kazda walka jest za krotka. a uderzenia Kliczkow wygladaja jak pieszczoty, z taka latwoscia i gracja im to przychodzi. jesli ktos by mnie kiedys zapytal o ideal mezczyzny-Bracia Kliczko, to czyste kalos agathos harmonia ciala i ducha, wyksztalceni sportowcy. eeeeeech, gdzie takich szukac :P

pasja zycia to Afryka i Bliski Wschod. cale moje zycie, moje studia, moje plany i marzenia sa z tym zwiazane. :) ni wyobrazam soie abym kiedykolwiek mogla robic cokolwiek innego. celowo nie rozpisuje sie na ten temat, bo Wy tez przestaniecie mnie lubic :P
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2011-12-02, 09:06   

Ja kolekcjonuję kolczyki.. mam 360 par.. a zakładam z 3-5 par, zawsze muszę sobie jakieś kupić.. to kolejne, po książkach uzależnienie. Teraz, na Mikołaja planuję oddać 2 dziewczynkom 20 par więc kolekcja się skurczy :-) Ponad to kocham piesze wędrówki i jazdę na rowerze. Ostatnio zainteresowałam się również Autyzmem oraz ADHD.. więc pożeram wszystkie lektury na ten temat.
 
     
czekolada 
Początkujący



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 163
Skąd: jestem?
Wysłany: 2011-12-02, 19:36   

Przede wszystkim malarstwo, akryle, olejne i wszystko co znajdę na swojej drodze. Rysunki węglem, ołówkiem, piórkiem itd. Lubię tworzyć prace, które pokazują emocję. Malowanie jest dla mnie zawsze dobrym sposobem też na pozbycie się złości ;p Robię też od niedawna biżuterie z modeliny a potem maluje akrylami albo lakierami do uzyskania lepszych efektów. Coś tam kiedyś mąciłam z koralikami ale lepcianie o wiele lepsze ;D Ja po prostu muszę coś robić z dłońmi. ^^ Uwielbiam takie prace art , szydełkowanie, wycinanie, robienie ozdóbek, szycie. Towarzyszy mi przy tym muzyka.
''Sztuka czyści duszę z codziennej warstwy kurzu.'' Pablo Picasso
 
     
Mariette
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-02, 20:05   

Mam wiele zainteresowań, do najlepszych należy czytanie książek, gotowanie, lubię wyszukiwać dania. Mięsa jadam mało, jak już przygotuję to przeważnie z indyka. Interesuje mnie zwiedzanie świata, dużo pojeździłam, raczej w krajach sąsiadujących z Niemcami, uwielbiam piesze wycieczki, mogą być rowerowe, ale nie mam z kim jeździć, a spacerować można w pojedynkę.
Z natury jestem człowiekiem otwartym, lubię przebywać w dobrym towarzystwie, choć ostatnio się wykrusza. Ale takie jest życie.
 
     
Allure77 
Nowy

Wiek: 45
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 38
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-12-04, 00:38   

Ostatnio nic nie tworzę, prócz mało sentymentalnych tworów wyobraźni :/ Tworzeniem wszelakim jest też " bycie " bycie sobą. Więc moją sztukę noszę na sobie i w sobie. Póki co.
Ale przyjdzie czas, że to co w sobie wypłynie znów wartką strugą...
 
 
     
Allure77 
Nowy

Wiek: 45
Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 38
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-12-06, 16:28   

... i wypłynęło :) Zrobiłem na Mikołaja pamiętnik dla Triss. Nic niezwykłego powie ktoś, ale dla Nas magiczny. Ciepłe strzępki wspomnień wklejone w papier, a ten wszystko przyjmie i jest niemal wieczny...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X