Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Rysunek/ Szkic - działacie ?
Autor Wiadomość
Salma88 
Milczący



Wiek: 35
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 86
Wysłany: 2016-08-21, 19:34   

Luin napisał/a:

Oj, moje to nic w porównaniu z Twoimi :) na swoje usprawiedliwienie napiszę tyle, że nigdy się nie uczyłam i specjalnie nie ćwiczyłam. To po prostu zmarnowany talent :)


Dziękuję, długie lata nauki i ćwiczenia.
Dlaczego zmarnowany? Jeszcze wiele przed Tobą. Rysowanie pomaga, bo zapominamy o smutkach. Jeśli masz ochotę, to uważam, że warto (nie rysuje się na siłę, bo nie wychodzi. No chyba, że ktoś zamówi rysunek).

Poddrzewem Czasem takie przerwy działają bardzo dobrze. Ja sama po plastyku długo nie rysowałam, bo miałam dość i to tylko pomogło, bo wraca się do rysowania z większą pasją. Akwarela to jedna z najtrudniejszych technik, ale z czasem będziesz miał wprawę w malowaniu akwarelą.
 
     
Luin 
Początkujący



Wiek: 34
Dołączyła: 27 Lip 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-08-21, 23:15   

Salma88 napisał/a:
Luin napisał/a:

Oj, moje to nic w porównaniu z Twoimi :) na swoje usprawiedliwienie napiszę tyle, że nigdy się nie uczyłam i specjalnie nie ćwiczyłam. To po prostu zmarnowany talent :)


Dziękuję, długie lata nauki i ćwiczenia.
Dlaczego zmarnowany? Jeszcze wiele przed Tobą. Rysowanie pomaga, bo zapominamy o smutkach. Jeśli masz ochotę, to uważam, że warto (nie rysuje się na siłę, bo nie wychodzi. No chyba, że ktoś zamówi rysunek).

Po prostu mam niewiele czasu na to. Praca jest jednak zbyt absorbująca. A rysunek to tylko moje widzimisię, to absolutnie do szczęścia nie jest mi potrzebne. Po prostu trochę fascynuje mnie to, że moje umiejętności są ogromne jak na osobę, która przez 12-14 lat narysowała dokładnie 35 rysunków. Ale ta poza tym to chyba mnie to niespecjalnie kręci.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS