Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Rower
Autor Wiadomość
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-01, 18:56   

Hakim napisał/a:
Dokładnie, tylko ostatnio jakoś brakuje chęci i sił żeby jeździć samemu.

Hakim, wsiadaj na rower i jedź! :P Ja też mam tak na początku, że mi się nie chce iść, ale się zmuszę ;) Potem rower mi humor poprawi i nigdy nie żałuję, że poszedłem :D

NovemberRain, dzisiaj io tak jest kiepska pogoda (przynajmniej w Łodzi :P ) to niczego nie straciłaś ;) Trzymam kciuki żebyś miała rower jak najszybciej! :)
 
 
     
NovemberRain
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-01, 19:48   

No u mnie pogoda też taka nie bardzo, ale na rower może być, bo nie pada ;) A to, czy zimno, czy ciepło, to nieistotne :usmiech:
Rower może jakoś hm.. w piątek uda mi się tutaj sprowadzić, mam nadzieję!
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-01, 20:13   

jedru napisał/a:
Hakim, wsiadaj na rower i jedź! :P Ja też mam tak na początku, że mi się nie chce iść, ale się zmuszę ;) Potem rower mi humor poprawi i nigdy nie żałuję, że poszedłem :D

Dzięki :-) Też tak mam, trzeba bedzie się jakoś zmotywować i wybrać na rower, za jakiś czas zrobi się zimno i koniec sezonu :-D
Odkryć przy tym parę nowych tras bo obecne znam już na pamięć i trochę nudzą przy samotnej jeździe.
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-01, 20:43   

Ja sobie stare trasy urozmaicam bijąc czasy przejazdu :D
 
 
     
Pawel88 
Początkujący



Wiek: 35
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 160
Skąd: okolice Puław
Wysłany: 2013-09-01, 20:49   

No właśnie a propos rowerów, może mi ktoś polecić jakiś dobry rower w rozsądnej cenie? tylko chodzi mi o taki przeznaczony do jazdy szosowej tzw. kolarzówki/szosówki.
 
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-01, 21:15   

Pawel88 napisał/a:
kolarzówki/szosówki.

Niestety w tym się nie orientuje... Z firm ostatnio dobrze się mówi o "Unibike" (polska firma), ale nie wiem czy mają coś po za MTB
 
 
     
Elin 
Nowy


Dołączyła: 14 Sie 2013
Posty: 22
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-09-05, 12:28   

To ja rowerem tylko samotnie. Czasami zabieram ze sobą MP3, jeśli mam humor na jakieś kawałki z mojego odtwarzacza.

jedru napisał/a:
Chociaż samotne przejażdżki dają większe poczucie wolności :P Duża prędkość, las, trochę nierówne teren - coś pięknego :D


Tak, tak, tak!

Czasami zdarza mi się z kimś gdzieś pojechać, jednak dużo akurat w kwestii jazdy rowerem jestem wielką egoistką i patrze tylko na siebie, taka oto moja wielka wada. Własne tempo, jadę gdzie tylko chcę i nie muszę na nikogo czekać :)
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-05, 22:31   

Ja jakoś mam tak, że mi obojętne jakim tempem jadę i gdzie jadę :P no chyba, że ktoś by wybrał na prawdę jakąś upierdliwą trasę albo/i zatrzymywał się co 5 metrów :P
Ostatnio zmieniony przez jedru 2013-09-06, 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
madi.only 
Nowy

Wiek: 39
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 11
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2013-09-11, 12:56   

Witam) Ja też jeżdżę rowerkiem ale tylko latem, amatorsko, polecam okolice Pokrzywnej dolny śląsk) Też czasem nie chce się samej,ale lepsze to niż siedzenie samej..Pozdrawiam ciepło :-D
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-12, 18:14   

madi.only napisał/a:
polecam okolice Pokrzywnej dolny śląsk

Kawał drogi tam ode mnie :P ale okolica wydaje się ciekawa :)
 
 
     
Snajper 
Nowy


Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-09, 14:11   

Jeżdżę na rowerze od przedszkola, ale tak już bardziej na poważnie zacząłem jeździć na początku gimnazjum. Głównie jeździłem po 20 km :lol2: , nieraz 50 km. Umiałem tak sam jeździć, aż wtedy kiedy mój kolega zainteresował się rowerami. Zacząłem z nim jeździć i przez to straciłem motywację bo bałem się samemu jechać. Teraz ma dziewczynę więc jak wiadomo - olewa wszystkich dookoła. Pokonałem niechęć i zacząłem po jakimś czasie znowu sam jeździć. Czasami po 100 km. Jeżdżę w każdej porze roku i co jakiś czas kupuję akcesoria rowerowe.
 
 
     
triste 
Nowy

Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 10
Wysłany: 2014-08-11, 12:47   

Ech, zazdroszczę. Ja do rowerów mam pecha, jeszcze za czasów swojego młodu szybko mi się psuły rowery, najpierw komunijny :mrgreen: , później w następnym chołota z gimnazjum mi coś rozwaliła, później był zakup jakiegoś z drugiej ręki (sam nie wybierałem), gdzie od samego początku coś piszczało i się odkręcało. W ubiegłym roku nie obyło się bez demontażu przerzutek, wymiany hamulców...byłem tak zdesperowany na rower, że pojeździłem nim trochę w tamte wakacje, choć szczerze mówiąc - na takie kilkudziesięciokilometrowe dystanse jakie pokonywałem, ten rower się nie nadawał.
W maju chciałem na niego znowu wsiąść, ale przez krzywe zębatki łańcuch cały czas strzelał i spadał po chwili. Z miesiąc temu odpadła korba od pedała z lewej strony :lol: Rower-parodia po prostu. Teraz nie mam na czym jeździć i mi się tęskni, bo też lubię gdzieś pojechać, na cały dzień, z plecakiem, ewentualnie mapą i zrobić chociaż te kilka dyszek.
 
     
Snajper 
Nowy


Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-11, 13:35   

Wygląda na to, że kupujesz rowery z makrokeszu ;). Polecam kupić jeden, porządny rower z salonu i oddawać go do serwisu na przegląd raz na rok i tymczasem pouczyć się jak naprawiać to i to. Ja i tak nie umiem nawet regulować przerzutek.
Ostatnio zmieniony przez Snajper 2014-08-11, 13:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
triste 
Nowy

Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 10
Wysłany: 2014-08-11, 14:29   

Czasy kiedy w ogóle kupowałem rowery są już bardzo odległe :P Byłem dzieciakiem, nigdy nie miałem jakichś wielkich wymagań jeśli chodzi o rower... byle by był górski i sprawny:PO serwisowaniu też nie myślałem bo może przy dwóch pierwszych dałoby się coś jeszcze zrobić. Dopiero później bardziej się zacząłem tym wszystkim interesować.
Wiadomo, że jeśli będzie okazja coś kupić, to nie pójdę na zakup szajsu za 300 zl. Na rower za 20 tysięcy nie będzie mnie stać, a wiem, że są i takie cacka :-P Ale myślę, żeby wydać chociaż te 1,5 tysiąca jak już będę miał takie pieniądze oczywiście :lol: A serwisy to oczywiste.,.mieć coś i dbać o to, by służyło przez lata.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS