Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Podróże
Autor Wiadomość
wanda99 
Nowy


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-10-09, 10:17   

ja chętnie zwiedziłabym francję ...
 
     
iskierka503 
Częsty bywalec


Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2012
Posty: 507
Wysłany: 2012-10-09, 12:12   

hmmm..... ja juz bylam na mojorce, teneryfie i w egipcie.... z tych trzech podobala mi sie teneryfa... w egipcie najfajniejsze cieplutkie morze bez fal :P...
przejazdem bylam we francji, belgii, hiszpanii, i jeszcze tam pare bylo...
polecam paryz noca jest cudowny, a w hiszpanii jak bedziecie to "wkradnijcie" sie do sadu i pozrywajcie dla siebie troche pomaranczy i mandarynek... sa 100razy lesze niz te u nas:)

ale ogolnie i tak lubie nasz polskie gory :)
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2012-11-10, 13:28   

Hmmm czy może ktoś był w Skandynawii (Finlandia) ??
Proszony jest o krótką recenzje jak tam było i co zrobiło na was mega odjechane wrażenie!!!:D
 
     
Diabeł Stróż 
Nowy

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 43
Wysłany: 2012-11-10, 20:46   

Moje ulubione miejsca to Amsterdam, Luksemburg, Brugia- wogole bardzo mi odpowiada caly Benelux. Z innych klimatow-dunska wyspa Romo ,szczegolnie w czasie odplywu kiedy mozna brodzic na plyciznach albo wjezdzac samochodem daleko tam gdzie przed chwila bylo morze :)
 
     
Monixa7 
Dyskutant


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 1350
Skąd: woj. lubelskie
Ostrzeżeń:
 4/4/4
Wysłany: 2012-12-06, 04:27   

Na wiosnę znowu muszę gdzieś jechać... Egipt, Grecja, albo Chorwacja, zobaczy się :)
 
     
majkel 
Nowy

Wiek: 35
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-12-10, 21:12   

Cały świat bym chciał zwiedzić, serio :).
Najlepiej rowerem albo pieszo (hehe). Póki co poznaję warszawskie okolice, choć odkąd spadł śnieg i dominują ujemne temperatury to czuję się trochę uwięziony w domu.
 
     
TipTopKot 
Aktywny



Wiek: 42
Dołączył: 08 Gru 2012
Posty: 224
Wysłany: 2012-12-10, 22:29   

Nieeeee, podróże. Mam alergię na takie tematy. Nigdzie nie byłem (poza różnymi miastami w Polsce). Jak już się "ogarnę" (popularne słowo obecnie), to najbardziej interesuje mnie Hiszpania. W drugiej kolejności bar na Ibizie, ale to jakbym miał z kim pojechać...
 
     
po.prostu_ja 
Nowy

Dołączyła: 02 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2013-01-02, 19:02   

Niestety ja na swoim koncie nie mam jeszcze żadnych spektakularnych podróży....
Owszem zwiedziłam kilka polskich miast, nic poza tym.

Najbardziej podobał mi się Kraków i Poznań i oba te miasta polecam wszystkim którzy są fanami zwierania. Dużo zabytków, dużo fajnych knajpek, restauracji i barów. A przede wszystkim niezapomniana miła atmosfera.

Jak na razie, z różnych względów (głównie dwóch-finansowego i braku towarzysza podróży) moje "dalekie podróżowanie" muszę odstawić na dalszy plan.

W perspektywie najbliższych lat chciałabym zwiedzić Europę, a przede wszystkim: Rzym i Watykan, Paryż, Barcelonę, Madryt, Wilno i Lwów.
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-01-02, 19:09   

Moje jedyne podróże to te po amplitudzie:) Jestem zbyt przywiązany do miejsca zamieszkania, Tu się wychowałem, dorastałem i Tu zostaną moje kości. Nigdzie się nie wybieram, nawet na wakacje.
 
 
     
zielonakarafka 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 138
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2013-01-02, 19:19   

A ja zazdroszczę ludziom którzy podróżują. Sama też bardzo bym chciała zobaczyć wiele miejsc ale mam jeden problem. Najzwyczajniej w świecie się boję. Przerażają mnie miejsca których nie znam, obcy ludzie, nie wiem czy potrafiłabym sobie poradzić w niektórych sytuacjach.
I takim właśnie sposobem siedzę na tyłku i mogę sobie podróżować co najwyżej palcem po mapie :ysz:
 
 
     
Jasper 
Aktywny


Wiek: 31
Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 461
Skąd: Woj. Podlaskie
Wysłany: 2013-01-02, 19:29   

zielonakarafka napisał/a:
A ja zazdroszczę ludziom którzy podróżują. Sama też bardzo bym chciała zobaczyć wiele miejsc ale mam jeden problem. Najzwyczajniej w świecie się boję. Przerażają mnie miejsca których nie znam, obcy ludzie, nie wiem czy potrafiłabym sobie poradzić w niektórych sytuacjach.
I takim właśnie sposobem siedzę na tyłku i mogę sobie podróżować co najwyżej palcem po mapie :ysz:


Obawa przed ludźmi i miejscami. Ten strach że ktoś może zaatakować paraliżuje. Ja musiałem się troszkę przełamać bo szkoła... Wizja dalekiego wyjazdu jest jak na tyle miażdżąca że nawet planować człowiek się boi... jak to przełamać? nie wiem...
 
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-01-02, 19:32   

Ja również jak Ty po prostu ja, nigdzie dalej jak obszar naszego kraju nie byłem i to z rożnych przyczyn często nie zależnych oddemnie no ale cóż! Tak Poznań ma coś w sobie jest miastem jakże otwartym ale moimi ulubionymi miastami są Toruń miasto z magnesem i Zakopane miasto z Klimatem!!:D
Ja to chyba pierw jak bym miał możliwość zwiedzania Europy to udał bym się do Skandynawii a dokładniej Finlandia Miasto Rovaniemi! Zajebiasty mają język!!hehe
A później to Włochy i skok do Azji Do Tajlandii szukając smaków kuchni!!!:D:D:D
 
     
sajmon2603 
Aktywny



Wiek: 34
Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 483
Skąd: woj. kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2013-01-02, 21:38   

Te Filmik dorzucę odnośnie podroży!!:D
Kapitalne są!!;)
http://www.youtube.com/watch?v=t-mU1N39sCc
http://www.youtube.com/watch?v=Ixb3YH98kCU
http://www.youtube.com/watch?v=hErztg1Ze80
:D:D:D
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-01-02, 21:54   

"Cudze chwalicie, swego nie znacie" :-D
Aktualnie penetruję Polskę, od południa na północ,
Zdecydowanie i niezaprzeczalnie jestem zakochana w górach. Piesze wędrówki to jest to!
Na razie to Beskidy, Bieszczady, szczególnie Ukraińska strona boska:)
Tatry czekają, Pieniny zahaczone.
A tak t:
Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Warszawa, Łódź, Kraków (aktualnie mieszkam), Rzeszów, Przemyśl, Katowice, Oświęcim, , Szczawnica, Toruń, etc......
W planach Hiszpania z naciskiem na Barcelonę..
 
     
Adik 
Milczący



Wiek: 38
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 99
Skąd: Świdnik k/Lublina
Wysłany: 2013-01-02, 22:09   

Dreamska napisał/a:
Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Kołobrzeg, Międzyzdroje, Warszawa, Łódź, Kraków (aktualnie mieszkam), Rzeszów, Przemyśl, Katowice, Oświęcim, , Szczawnica, Toruń, etc......
A gdzie Lublin? :-( My też mamy sporo do zaoferowania :-D .

Zaś co do moich podróży, to jak dotąd byłem poza Polską w 5 krajach: we Francji, Czechach, na Ukrainie, Węgrzech i Litwie. Na Ukrainie byłem zresztą 2 razy i zamierzam tam wracać :-) .

Co do przyszłych zamierzeń, to chciałbym się wybrać do: Wielkiej Brytanii, Włoszech, Watykanu, Izraela, Turcji, Egiptu, Iranu, Kazachstanu, Stanów Zjednoczonych, Australii... Trochę tego jest :-) .

Ale Polskę też kocham - ostatnio (wrzesień 2012) byłem we Wrocławiu i zrobił na mnie niezłe wrażenie :-) . Poza tym mógłbym naliczyć sporo innych miejsc, gdzie się było.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS
X