Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Instagram
Autor Wiadomość
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 19:09   Instagram

Robicie zdjęcia wszystkiemu, o każdej porze i hasztagujecie bez opamiętania?
Mnie wzięło od lutego i muszę przyznać, że to uzależnia.
Co sądzicie o insta?
Ostatnio zmieniony przez Bonfire 2013-06-16, 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 19:18   

Lepiej, co sądzisz o Vime? ^^
Jeśli chodzi o mnie, to jestem chyba nielicznym, który nie używa takich rzeczy, choć nie mam nic przeciwko nim. Może kiedyś, jeśli wyczuje moment, to zacznę używać.
Ostatnio zmieniony przez Sen 2013-06-16, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-16, 19:21   

Aplikacja ciekawa, nie powiem. Lecz zrobiłem zrobiłem z około 3 foty n Instagram, po-czym stwierdziłem że xperia to shit i wróciłem na mój stary ukochany telefon :P
 
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 19:26   

Ja ulegam temu wszystkiemu...
Ja bez telefonu jak bez ręki, mam połowę podręczników w niego wklepane, muzykę, apki.. Także jestem idealnym przykładem ataku komercjalizmu.
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 19:32   

Takie pokolenie ;)
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-16, 19:33   

Oh yeah. Ja mam tylko dlatego bo wciskają ludziom bo pewnym czasie za jakieś 1-50 zł z powodu tego że się ma abonament. Ba, chciałem by dali mi taki sam model telefonu co do tej pory używam. Powiedzieli mi że już od półtora roku nie mają na składzie ich.

Dla mnie te nowe telefony, to już są zabawki. Ja to lubię wyjść bez telefonu, ba pizdne gdzieś go i przez kilka dni niema zemną kontaktu a ludzie się wkur*** ci którzy niewiedzą że ja mam taką tendencje :D
 
 
     
Bonfire 
Milczący



Wiek: 27
Dołączyła: 06 Cze 2013
Posty: 50
Wysłany: 2013-06-16, 19:37   

Poddrzewem napisał/a:
Oh yeah. Ja mam tylko dlatego bo wciskają ludziom bo pewnym czasie za jakieś 1-50 zł z powodu tego że się ma abonament. Ba, chciałem by dali mi taki sam model telefonu co do tej pory używam. Powiedzieli mi że już od półtora roku nie mają na składzie ich.

Dla mnie te nowe telefony, to już są zabawki. Ja to lubię wyjść bez telefonu, ba pizdne gdzieś go i przez kilka dni niema zemną kontaktu a ludzie się wkur*** ci którzy niewiedzą że ja mam taką tendencje :D

Nie pamiętam kiedy korzystałam z "rdzennych" funkcji komórki
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-16, 19:38   

Spróbuj kiedyś, jeden dzień nie korzystać z telefonu, internetu, telewizji. Będzie fajnie ^^
 
 
     
Sen
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 19:49   

Poddrzewem napisał/a:
Spróbuj kiedyś, jeden dzień nie korzystać z telefonu, internetu, telewizji. Będzie fajnie ^^


Sugerujesz coś, co jest awykonalne dla dzisiejszej młodzieży... ;3
 
     
Poddrzewem 
Częsty bywalec



Dołączył: 17 Mar 2013
Posty: 653
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-06-16, 19:58   

Sen napisał/a:
Poddrzewem napisał/a:
Spróbuj kiedyś, jeden dzień nie korzystać z telefonu, internetu, telewizji. Będzie fajnie ^^


Sugerujesz coś, co jest awykonalne dla dzisiejszej młodzieży... ;3


Nom :3
 
 
     
Mr.eM
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-17, 12:24   

To jest dla mnie kompletnie niezrozumiałe, wręcz szokujące, jak można czerpać przyjemność z całodobowego wrzucania zdjęć, co w tym jest fajnego, kreatywnego, rozwijającego. Regres pokoleniowy nabiera takiego tempa, że aż się boję myśleć jak młodzież bedzie spędzać czas za 10 - 20 lat. Kulturowo to jest już tak mocno odseparowane i wynaturzone, że ktoś spędzający czas tradycyjnie, jest poprostu epigonem. Taki właśnie obraz się wyłania.


Cytat:
Spróbuj kiedyś, jeden dzień nie korzystać z telefonu, internetu, telewizji. Będzie fajnie ^^


Wstępnie odwyk tygodniowy bym proponował ;-) , jest to relatywnie krótki czas, ale skoro jesteś tak mocno przywiązana do sprzętu, to ten czas byłby odpowiedniej długości przerwą. Albo nawet takim zdrowym survivalem, być może dostarczającym alternatyw : )
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-06-17, 18:06   

Poddrzewem napisał/a:
Spróbuj kiedyś, jeden dzień nie korzystać z telefonu, internetu, telewizji. Będzie fajnie ^^


Byłby chyba problem z odstawieniem. Mogłyby wystąpić skutki uboczne.
 
     
Hakim
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-17, 19:07   

cytrynka83 napisał/a:
Poddrzewem napisał/a:
Spróbuj kiedyś, jeden dzień nie korzystać z telefonu, internetu, telewizji. Będzie fajnie ^^


Byłby chyba problem z odstawieniem. Mogłyby wystąpić skutki uboczne.


Faktycznie to byłby problem z odstawieniem internetu i telefonu, telewizji mogę w ogóle nie oglądać. Teraz nawet w telefonie mam swobodny dostęp do internetu.
 
     
Dreamska
Aktywny



Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 470
Wysłany: 2013-06-17, 21:31   

Hakim napisał/a:

cytrynka83 napisał/a:
Poddrzewem napisał/a:
Spróbuj kiedyś, jeden dzień nie korzystać z telefonu, internetu, telewizji. Będzie fajnie ^^


Byłby chyba problem z odstawieniem. Mogłyby wystąpić skutki uboczne.


Faktycznie to byłby problem z odstawieniem internetu i telefonu, telewizji mogę w ogóle nie oglądać. Teraz nawet w telefonie mam swobodny dostęp do internetu.
W sumie zalezy dla kogo nie mówię tu o pokoleniu, ze niby młodsze w to bardziej wciąga się. Możliwe.
Ale, jak człowiek ma swoje pasje zainteresowania, nie cierpi na ekshibicjonizm, jest dostępny tylko on-line i idzie osobiście do sąsiada a nie dzwoni do niego to jest ok.
Z drugiej strony byłam osobiście świadkiem dziwnej sytuacji podróż kraków- poznań. Dziewczyna przez komórkę gadała przez bite 3h! potem podsumowała.. okej kończę muszę wrzucić fotę kawy na Inst. (pewnie to owy Instangram) i zmienić status na fcb.
Była na tyle miła, :roll: że pożyczyła mi książkę ( a proszę sobie poczytać ja mam Tablet! ) Gerya.. sic!!!!!!!!!!
Nie nie jestem uzależniona od Internetu czy telefonu. Wytrzymałam spokojnie miesiąc.
Z Instangramu nie korzystam.
Nie posiadam też nk.
Jedynie mam fcb.. ale zapomniałam hasło :roll:
Ostatnio zmieniony przez Dreamska 2013-06-17, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
cytrynka83 
Częsty bywalec



Wiek: 40
Dołączyła: 05 Lip 2012
Posty: 858
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2013-06-18, 16:45   

Dreamska napisał/a:
Nie posiadam też nk.
Jedynie mam fcb.. ale zapomniałam hasło :roll:


Ja też już nie mam nk i nic innego po za moim blogiem nie posiadam i dobrze mi z tym. Z brakiem internetu też dałabym radę. Są przecież książki :).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS