Samotność - forum psychologiczne na temat samotności - dla wszystkich samotnych i osamotnionych - samotnosc

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Chat Gry RejestracjaZaloguj

Samotność

Psychologiczne forum dyskusyjne związane z tematem samotność, osamotnienie - na temat samotności dla wszystkich samotnych i osamotnionych.

Poprzedni temat «» Następny temat
Informatyka/komputery
Autor Wiadomość
Barutai 
Początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 126
Wysłany: 2013-08-11, 08:04   

Angel napisał/a:
U mnie jeśli chodzi o informatykę dziedziny mnie interesujące, to webmastering, e-commerce...

Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany pomocą/współpracą w stworzeniu/pomocy w administracji/oddaniu w dobre ręce jakiegoś swojego forum, czy stronki, a może pomocy przy hostowaniu swojej stronki prywatnej, czy też chciałby pomocy w administrowaniu etc - niech pisze do mnie na PW w czym rzecz, a być może się dogadamy... ;-) Niekoniecznie odpłatnie - czasem wystarczyłaby możliwość umieszczenia jakiegoś banerka, czy czegoś... Jeśli ktoś ma propozycję dotyczącą e-commerce, to również byłbym zainteresowany...

Jeśli chodzi o grafikę, to grafika na stronę - jakieś logo, czy coś - tutaj też można by pomyśleć, jak w przypadku ewentualnego zainteresowania moglibyśmy się dogadać. ;-)

No ja właśnie będę miał dla ciebie propozycję z zakresu "You'll scratch my back - i'll scratch your's". Ale to w poniedziałek cię zaatakuje bo z latoroślą biegającą mi po chałupie ciężko mi się skupić.
 
     
Widelec 
Nowy


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Wrz 2013
Posty: 14
Skąd: Dziupla Topolowa
Wysłany: 2013-09-03, 21:22   

Kształcę się w dość poważnym kierunku tego typu a mianowicie na teleinformatyka. Uwielbiam składać komputery. Interesuje mnie najbardziej cały montaż. :zeby: Lubię też robić grafikę, oraz eksperymentować z językami programowania.
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-03, 21:32   

Widelec napisał/a:
Lubię też robić grafikę, oraz eksperymentować z językami programowania.
Próbowałem pojąc jakikolwiek język programowania. Póki co to tylko czarna magia...
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-04, 14:31   

Ja głownie programowanie nisko poziomowe (asembler, C) pod mikrokontrolery ;)
 
 
     
Samur
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-04, 16:33   

W sumie mogłem dodać, że jeśli chodzi o komputery, to opanowaną dość dobrze mam dziedzinę związaną ze stronami internetowymi i temu podobnymi rzeczami, przykład bloga sprzed lat:

http://www.samurize.netii.net

Miałem już jakiś czas temu usunąć treść tego dziadostwa, ale jakimś cudem ocalała.
Ostatnio zmieniony przez Samur 2013-09-04, 16:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kardioida 
Nowy


Dołączyła: 19 Paź 2013
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-10-21, 23:31   

jedru napisał/a:
Ja głownie programowanie nisko poziomowe (asembler, C)
Ja również :) A czy ktoś z Was interesuje się innymi ścisłymi dziedzinami, np. matematyką?
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-10-22, 12:22   

Matematyka to zuo... tym bardziej dziwi mnie, że moja siostra jest naturalnym geniuszem w tej dziedzinie.
 
 
     
jedru 
Początkujący



Wiek: 32
Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 176
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-10-22, 19:23   

kardioida napisał/a:
np. matematyką?

Swojego czasu, w gimnazjum/liceum ;) Teraz ograniczam się do elektroniki ;)
 
 
     
robert86 
Nowy


Wiek: 37
Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 45
Skąd: Opolszczyzna i Dolnośląskie
Wysłany: 2013-12-27, 19:18   

Vyar napisał/a:
Matematyka to zuo...

Dobrze piszesz :peace: (oprócz tego jeszcze fizyka i chemia).

Miałem kiedyś dwumiesięczną "przygodę" ze studiami informatycznymi, ale kompletnie nie ogarniałem tego (choć swego czasu interesowałem się komputerami).

Kolejna moja przygoda z komputerami to grafika 3D - pewnie mógłbym do tego wrócić, ale brakuje mi inwencji twórczej (albo raczej "tfurczej"). Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pomysł na zainwestowanie w tablet graficzny i naukę rysowania w Gimpie.
Chyba nie głupia myśl...
8-)

Ktoś się para grafiką? 2D? 3D? Gimp? Blender?
Ostatnio zmieniony przez robert86 2013-12-27, 19:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-12-27, 20:05   

Tablet graficzny to i ja bym chętnie przygarnęła ;D
 
 
     
robert86 
Nowy


Wiek: 37
Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 45
Skąd: Opolszczyzna i Dolnośląskie
Wysłany: 2013-12-27, 20:07   

Przyzwoity sprzęt można kupić za 200-250 złotych (tablety Wacom). Tylko nie wiem, jak by mi to szło, więc inwestycja trochę ryzykowna.
 
     
Vyar 
Częsty bywalec



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 918
Skąd: Mar Vanwa Tyalieva
Wysłany: 2013-12-27, 20:10   

Jak dla mnie to nie ma mowy o inwestycji, może jedynie w moją rozrywkę d; Wątpię żebym osiągnęła poziom pozwalający na tym zarobić cokolwiek. Ale dla własnej radosnej twórczości... Może kiedyś, jeśli będę miała więcej kasy niż potrzeb.
 
 
     
Bari 
Częsty bywalec



Wiek: 28
Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 515
Wysłany: 2013-12-27, 23:14   

Chciałem iść na studia z informatyki, programowanie albo grafika, ale nie jestem pewien czy to dla mnie. Lubię komputery, ale nigdy się nie zgłębiałem w szczegóły, choć umiem takie proste rzeczy jak zainstalować system czy wyczyścić z kurzu wentylację w laptopie.

Wspominaliście o matmie - przez niespełna 12 lat szkoły ani razu nie uczyłem się na matmę. Mam to w genach. I choć jestem dobry z matmy, to jednak nie przepadam za tym przedmiotem. Wszyscy myślą, że lubię matmę, bo dobrze mi idzie, ale w rzeczywistości to nie jest dziedzina moich marzeń. Wybrałem mat-fiz w liceum tylko dlatego, że stwierdziłem, że jeden rozszerzony przedmiot mniej (bo nie muszę się uczyć) i będzie mi lżej niż na innych profilach.
 
     
thomek 
Nowy

Wiek: 33
Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 11
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2014-01-04, 13:58   

Koniec gimnazjum. Musiałem wybierać do której szkoły się następnie wybrać. Aż mi się przypomina pewne scena z filmu Dzień świra. Poszedłem do szkoły zawodowej przez co trochę żałuję tego wyboru. :-) Są plusy i minusy. W końcu tak mi zbrzydł zawód którego się uczyłem, że postanowiłem w "międzyczasie" nauczyć się tego strasznego "programowania" :-) Kupiłem sobie książkę "Symfonia C++" Grębosza. :) Powiem wam, że dzięki temu polubiłem programowanie. Po ukończeniu zawodówki poszedłem do LO, aby zaliczyć maturę. Dzisiaj studiuję zaocznie informatykę. Od niedawna interesuję się front-end i back-end(PHP). Niestety jeszcze niczego konkretnego nie zrobiłem. ;-) Po drugie nie mam weny twórczej, przez co się czasami zniechęcam. Teraz w ogóle nic z tym nie robię, bo przygotowuję się na kolokwium z analizy matematycznej. :shock: . Jakoś mi to wychodzi. Mam jeszcze tydzień. :) Chętnie bym porozmawiał o tej dziedzinie z kimś, bo nigdy tego nie robiłem. :-D Nie ukrywam, że wolałbym zarabiać pieniądze w tej branży. :-)
 
 
     
robert86 
Nowy


Wiek: 37
Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 45
Skąd: Opolszczyzna i Dolnośląskie
Wysłany: 2014-01-04, 18:05   

Kiedyś myślałem o programowaniu, ale... dla mnie to czarna magia. Za głupi na to jestem :lol2:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Samotność Forum © 2011 - 2023
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Mapa Serwisu Google XML RSS